Jasmina Alagič čelí obrovskej vlne kritiky: Na negatívne komentáre reaguje takto!

Moderátorka Jasmina Alagič sa ako každá celebrita musí potýkať aj s negatívnymi reakciami zo strany fanúšikov. Niektorí ľudia majú potrebu dávať najavo svoje hanlivé názory naozaj extrémnym spôsobom. 

Tv Markíza uverejnila na Instagrame fotografiu Jasminy a týmto spôsobom chceli pripomenúť fanúšikom, že aj táto krásna brunetka bude súčasťou šou Tvoja tvár znie povedome. V komentároch sa však rozpútalo peklo. Ľudia ju nazvali “škratou” a vyjadrili sa, že Jasminu v šou rozhodne nechcú.

Moderátorky sa zastala iná skupina fanúšikov, ktorá označila negatívne komentáre za obyčajnú závisť Slovákov. K tomuto sa vyjadrila aj samotná Jasmina: “Instagram @tvmarkizaofficial pridal túto moju fotku a už sa pod ňou objavujú rôzne komentáre. Viete nikdy som to tu s Vami neriešila, ale teraz keď už to v sebe mam upratané a urážky ma nebolia tak ako kedysi sa naozaj úprimne chcem spýtať prečo je toľko zla na sociálnych sieťach? Ja som obrovský ľudomil a v živote mam naozaj na ľudí šťastie, kade chodím tam narážam na usmiatych, láskavých ľudí, ale tu, tu je to úplne inak.. Tak akosi čudne a ja to neviem pochopiť, neviem si predstaviť v akom stave by sa moje “JA” muselo nachádzať aby som kritizovala, urážala, hodnotila kohokoľvek iného týmto spôsobom. čo je dobre a č je zlé, čo je pekne  a čo je škaredé a kto o tom rozhoduje? PS: toto nieje žiaden sebaľútostný post, len to nie! Svoj život a všetko v ňom by som nikdy nemenila a prosím Boha aby všetko ostalo ako je čo najdlhšie, snažím sa iba pochopiť,samej mi to nejde, možno Vy mi pomôžete!”

Foto: Instagram