Fruugo – recenzie, skúsenosti, oddelenia nákupu

Fruugo je jednou z najväčších online multikultúrnych obchodných platforiem a predáva produkty od desiatok rôznych dodávateľov z celého sveta. Fruugo ponúka produkty z rozličných obchodných kategórií, ako sú knihy, módne doplnky, elektronika, a mnohé ďalšie. Kupujúci tu môžu nájsť dobré ceny, výhody a zľavy pri nákupe produktov. No čo hovoria recenzie na Fruugo.sk? A ako funguje Fruugo kontakt, teda zákaznícky servis?

Medzi Fruugo produktami sa nachádzajú prevažne veci pre domácnosť, elektronika, odevy, športové potreby, potraviny a ďalšie. Zaistí Fruugo.sk bezkonkurenčný zážitok z nákupu kombináciou férových cien, rýchleho doručenia a záruky vrátenia peňazí, ak výrobok nespĺňa klientove očakávania?


Obsah článku


KĽÚČOVÉ INFORMÁCIE:

 • Popularita platformy Fruugo.sk rastie, so zväčša pozitívnymi recenziami.
 • Zákazníci boli spokojní s kvalitou produktov a cenovou politikou, no niektorí mali problémy s fakturáciou a komunikáciou, o čom svedčia negatívne skúsenosti s Fruugo.
 • Kontakt na Fruugo je jednoduchý cez online formulár.

Obchod fruugo.sk a jeho recenzie na Heureke

Fruugo recenzie od zákazníkov na stránke Heuréka na e-shop fruugo.sk ukazujú, že popularita tejto platformy sa neustále rozširuje. Väčšina zákazníkov označila služby Fruuga ako „veľmi dobré” a mnohí označili ako vynikajúce.

Na rozdiel od Frilla sk recenzií sú teda názory zákazníkov prevažne pozitívne. Boli si vedomí zmluvných podmienok a špeciálnych dodatkov, ktoré ponúka platforma.

Niektorí zákazníci však boli sklamaní so svojou skúsenosťou. Boli zmätení nastavením fakturácie a spôsobom platby. Boli tiež nešťastní v zmysle komunikácie, pretože dostávali niekoľko e-mailových upozornení na zloženie platby alebo nesprávny status odoslania.

Z hľadiska kvality produktov prezentovaných na fruugo.sk, recenzie na Heuréke zobrazujú, že väčšina zákazníkov bola spokojná, čo je najdôležitejšie. Do istej miery bolo spokojných aj s cenovou politikou, avšak podotýkajú, že niektorí predajcovia môžu mať ceny vyššie, čo však vnímajú ako „len prirodzený efekt” medzinárodného nákupu.

Väčšina zákazníkov Fruugo si teda uvedomuje prínos tohto marketingu pre spotrebiteľov z hľadiska širokého výberu produktov. Čo si pochvaľujú recenzie na Fruugo.sk.

Sú teda skúsenosti s obchodom Fruugo pozitívne?

S obchodom Fruugo je spojená bohatá história a viac ako desať rokov skúseností s uspokojovaním zákazníkov z celého sveta. Obchod Fruugo vznikol v roku 2003 ako obchodný dom ponúkajúci pokročilé globálne dosahové námestie pre predajcov z celého sveta.

Postupom času sa stále viac etabloval ako obľúbený ecommerce portál medzi spotrebiteľmi a predajcami. Ich cieľom je pomôcť predajcom pri značke, produkte a aby sa zvýšila ich dosahová aktivita na všetkých trhoch po celom svete.

Obchod Fruugo je koncipovaný ako globálny trhový dom, ktorý ponúka rôzne spôsoby platby, aby uspokojil požiadavky rôznych predajcov. Skúsenosti s obchodom Fruugo získa každý zákazník, ktorý sa rozhodne zakúpiť tovar cez ich služby.

Rozsah služieb, ktoré Fruugo ponúka, je veľmi široký. Od základných požiadaviek ako výber produktov a objednávky až po sofistikované problémy, ako je skladovanie a preprava. To všetko však už závisí od vybraného obchodníka.

Toto je jeden z najvýhodnejších aspektov, s akými sa zákazníci stretávajú pri nakupovaní cez Fruugo. Majú širokú škálu možností vyberania produktov, ktoré nikde inde nenájdu. O tom svedčia aj pozitívne skúsenosti s Fruugo.

V porovnaní so štandardnými obchodmi, akými sú Amazon alebo eBay, môžeme skonštatovať, že skúsenosti s obchodom Fruugo sú pozitívne. Obchod Fruugo má jednoznačnú výhodu – ponúka rôzne možnosti výberu produktov, čo uspokojí všetky typy spotrebiteľov. V roku 2022 zažil veľký „boom“ aj e-shop Temu, ktorý ponúka širokú škálu cenovo výhodných produktov. Názory na neho sa však rôznia, podobne ako pri shope Frilla.

Okrem toho majú predajcovia možnosť získať prístup k viacerým trhom, ktoré iné obchody neposkytujú. Napokon, neustále inovácie a sústavné zlepšovanie v obchode Fruugo tiež prispievajú k pozitívnym skúsenostiam.

Obchod Fruugo

Fruugo je online obchod, ktorý pomáha súkromným predajcom predávať svoje produkty na skoro všetkých trhoch. Fruugo je jedným z najrýchlejšie rastúcich online obchodov, ktorý ponúka viac ako 45 miliónov produktov. Pridal sa k viac ako 60 nadnárodným kampaniam, aby zákazníkom poskytoval ľahko použiteľné riešenie pre nakupovanie v zahraničí.

Fruugo pomáha nákupcom získať čas tým, že na jednom mieste zabezpečí produkty z 58 krajín. Ponúkané produkty nesú vysokú kvalitu a počet produktov kontinuálne rastie. Fruugo neustále hľadá nové krajiny, aby zákazníkom poskytli tú najlepšiu a najrýchlejšiu možnú investíciu.

Vďaka trvalému prepojeniu s globálnymi obchodníkmi je Fruugo obchod schopný zabaviť fanúšikov s množstvom rôznych produktov.

Spoločnosť prináša obchodníkom jedinečný zákaznícky zážitok, dokonca i v porovnaní s väčšími a slávnejšími obchodmi. Fruugo sa zameriava na poskytovanie bezprostredného prístupu k produktom a cenám, čo je dôležité pre úspešné nákupy zákazníkov.

Spoločnosť tiež robí všetko, čo je potrebné na to, aby sa obchodníci dostali na trh. Fruugo je určený na to, aby spĺňal očakávania. Platforma obsahuje rôzne možnosti dopravy a platby, aby sa zákazníkom snažila zlepšiť obchodné zážitky.

Fruugo.sk je skvelá možnosť pre všetkých, ktorí hľadajú spôsob, ako vykonávať nákupy online. Sľubuje intuitívne, jednoduché a bezproblémové nákupy. Fruugo môže obchodníkom poskytnúť všetko, čo potrebujú na to, aby úspešne uspeli na trhu a zákazníkom ponúknuť vyvážený obchodný zážitok.

Kontakt na obchod Fruugo

Ak zákazník potrebuje kontak na Fruugo, má k dispozícii medzinárodný zákaznícky servis. Obchod Fruugo je globálnym predajcom, ktorý ponúka svojím zákazníkom obrovský výber produktov z viac ako 50 krajín. Vzhľadom na to, aké nákupy môžu ľudia zo všetkých kútov sveta robiť vo Fruugo, majú zákazníci dostupný komplexný zákaznícky servis – Fruugo kontakt.

Pre pohotovostné otázky je k dispozícii online formulár zákazníckej podpory. Je možné ho využiť na zasielanie obrázkov, pripomienok na vylepšenie internetového obchodu alebo na vyriešenie problému, ktoré nastali s nákupom.

Aby bola forma kontaktu s Fruugo čo najefektívnejšia, ponúka zákazníkom niekoľko možností filtrácie. Môžu si vybrať z konkrétnej krajiny, typu otázky, predmetu a situácií, pre ktoré potrebujú pomoc. Ak dostanú reakciu, príde im e-mailom. Týmto spôsobom teda funguje kontakt na Fruugo.

Aké oddelenia nákupu ponúka Fruugo?

Fruugo je obľúbený online obchod, ktorý ponúka veľký výber tovaru z rôznych kategórií. Ľudia sa tu môžu obzerať po tovare z každej oblasti. Fruugo.sk je vyhľadávaným e-shopom, pretože ponúka viac ako milión produktov vo viac ako 30 kategóriách.

 • V kategórii Oblečenie a móda sa tu nachádzajú všetky druhy oblečenia pre mužov, ženy a deti. Vrátane šiat, sukní, tričiek, nohavíc, búnd, kabátov, plaviek a ďalšieho. Okrem toho sa tu nachádza mnoho doplnkov, ako sú šatky, klobúky, rukavice a iné doplnky.
 • V kategórii zdravia a krásy sa dajú nájsť všetky druhy produktov, ktoré je možné využiť na starostlivosť o svoje telo. Tu sa nachádzajú produkty pre starostlivosť o telo, vlasy, nechty, pokožku, nohy a podobne. Dajú sa tu nájsť aj kozmetické produkty na vyhladzovanie vrások, čistenie pleti, hydratáciu a ďalšie. Okrem toho sa tu predávajú produkty zamerané na zdravie, ako napríklad krémy proti opaľovaniu, vitamíny, doplnky stravy, lieky a iné.
 • V kategórii dom a záhrada sa prezentujú výrobky pre každú miestnosť v dome. Tu je možné nájsť dvere, okná, záclony, osvetlenie, nábytok, koberce, posteľnú bielizeň, dekoratívne ozdoby a iné. Tu sa tiež nachádzajú produkty pre vonkajšiu záhradu ako sú píly, sekačky, záhradný nábytok, záhradné dekorácie atď.
 • V kategórii dekorácií je množstvo produktov, ktoré pomôžu dokončiť domov alebo iný priestor. Tu sú obrazy, vázy, ozdobné sviečky, dekoratívne doplnky ako lampy, obliečky a dekoratívne pútače atď.
 • V kategórii nábytku je možné nájsť nábytok pre všetky typy priestorov. Tu sa nachádza detský nábytok, jedálenské sety, postele, skrine, pohovky, kreslá a ďalšie.
 • V kategórii elektroniky je veľký výber technického vybavenia. To sú počítače, projektory, televízory, komponenty PC, mobily a iné.
 • Kategórie hry ponúka rôzne druhy hier súvisiace s počítačmi, videohrami a hrami pre smartfóny.
 • V kategórii doplnkov zákazníci nájdu veľký výber doplnkov, ako sú hodinky, okuliare, šperky, kabelky a tašky, cestovné veci a ďalšie.
 • V kategórii obuvi sa nachádzajú rôzne druhy obuvi pre mužov, ženy a deti. Čiže ide najmä o topánky, sandále, tenisky, čižmy, kabátky a iné.

Fruugo ponúka veľa ďalších kategórií, ako napríklad šport a outdoorové veci, hudobné nástroje, produkty pre zvieratá a iné. Ak človek hľadá niečo konkrétne, tu to určite nájde.