Test ženskej príťažlivosti: Bez veľkého rozmýšľania si vyberte vzor, ktorý sa vám najviac páči. Podľa toho zistíte aká ste príťažlivá.

Chcete lepšie spoznať samu seba? Potom venujte pozornosť tomuto psychologickému testu. Bez veľkého premýšľania si vyberte vzor, ktorý sa vám najviac páči. Potom sa pozrite aký je váš výsledok.

1. Romantická osobnosť. 

Takáto žena v sebe tají množstvo dievčenského okúzlenia. Jej hlas je nežný a ľúbozvučný. Správanie je elegantné pričom dokáže byť bláznivo šťastná, a to najmä vtedy keď jej partner prejavuje starostlivosť. Na život vždy hľadí optimistickými očami a v každej situácii hľadá niečo pozitívne. Muži takéto ženy milujú, pretože ich inšpiruje ich romantické gestá. Partnera neutláčajú a túžia len po ich pozornosti.

2. Spontánna žena.

Táto žena má neposednú povahu. Žena, v ktorej ešte žije dievča, sa vždy bude smiať mužským vtipom. Muži sa do nich zamilujú pre lesk v ich očiach. Mnoho mužov sa nechajú dolapiť ich bezprostrednosťou. Inak povedané, táto žena partnerovi život uľahčuje a nerobí ho zložitým. Je to niečo, čoho sa bohužiaľ až príliš často nedostáva moderným ženám, ktoré skôr komplikujú život sebe aj okoliu.

3. Skromné dievča.

Materiálny blahobyt jej vyvoleného túto skromnú ženu nijak nevzrušuje. Nikdy nebude vyžadovať nejaké brilianty alebo prepychové toalety. Miluje svojho vyvoleného preto, že je na svete, a nie preto, čo by od neho mohla získať. Skromné ženy nenastoľujú nerealistické požiadavky a neočakávajú niečo nadprirodzené. Preto si ich muži toľko cenia.

4. Železná lejdy.

Je skutočná, chytrá a naozaj vie presne, čo chce. Má svoj vlastný život, svoje sny a ciele, o ktoré usiluje. Nečaká až sa objaví princ na bielom koni, ktorý by vyriešil všetky jej problémy a splnil by všetky jej sny. Jej muž nikdy neuvidí na jej tvári slzy. Mnohým mužom sa páči, keď ich družka dokáže zaujať tvrdou životnou pozíciou, pevne riadi vlastný život a kontroluje okolnosti.

5. Starostlivá žena.

Žena, ktorá sa o svojho vyvoleného neustále stará. Robí jej potešenie pripraviť mu niečo dobré, upratať, vytvoriť pohodlie. Vždy je ochorná ho vypočuť, ponúknuť mu svoju pomoc a oporu. Mnoho mužov práve také ženy cielen vyhľadávajú, pretože sú presvedčení, že z nich budú skvelé partnerky a matky.

6. Žena-výzva.

Muži milujú silné pocity, ktoré im prinášajú dobyvateľské milostné hry. Páči sa im kontakt s príťažlivou dámou, ktorá ich uvedie do varu a ktorú je potrebné dobývať. Mnoho mladých mužov sníva práve o takejto žene, ktorá je výzvou a považujú takýto typ ženy za najpríťažlivejší. No napriek tomu zďaleka nie všetci muži sa odvážia k nej priblížiť.

7. Zmyselná žena.

Ak ste si vybrali tento vzor, patríte medzi tie najpríťažlivejšie ženy. Tieto ženy svoju príťažlivosť u mužov dokážu dokonale využiť vo svoj prospech. Zmyselná žena sa ani zďaleka nedomnieva, že jediným iniciátorom má byť v posteli muž a preto neváha urobiť prvý krok. Muži tieto ženy úplne zbožňujú, pretože im dodávajú pocit, že sú žiadúce.

8. Neobyčajná žena.

Táto žena vládne čímsi zvláštnym, a vždy vytŕča z davu. Všetky bežné stereotypy typu vzpomínania na dátum prvého bozku nie sú nič pre ňu. Táto žena okúzľuje neštandardným myslením a nevšednými nápadmi. Dá sa od nej očakávať čokoľvek. Muži jej spoločnosť milujú, pretože každý deň je nový a naplnený nevšednými zážitkami.

Ak sa vám článok páčil, podeľte sa oň so svojimi priateľmi. Prajeme Vám pekný deň. Redakcia.