Odkaz všetkým ženám od psychologičky: Týmto správaním donútite každého muža aby urobil všetko čo chcete…

Každý z nás pozná starú ľudovú múdrosť: ,,Za všetkým hľadaj ženu.“

V dnešnej dobe nie je nič nové, a nie je žiadnym tajomstvom, že za každým úspešným mužom sa skrýva jeho žena. Hoci veľa mužov keď počujú tieto slová, začnú oponovať, no to, že je to pravda, sa budú márne snažiť vyvrátiť.

Vo väčšine prípadov je to práve žena, ktorá si musí svojho manžela, partnera, snúbenca či milenca „vychovať“.

Ak ležia na pohovke celý deň bez toho, aby pohli prstom v domácnosti  alebo si každý večer vyhradia čas na to, aby išli do baru, sú to pravdepodobne vaša činy a slová, ktoré to spôsobili. Nie, nesnažme sa obviňovať ženy za všetky smrteľné hriechy, najmä za zlomyseľnosť mužov.

Psychologička Olga Valyaeva nám jasne vysvetlila na reálnych príkladoch, ako správanie muža závisí od toho, akú ženu má po svojom boku.

Občas ženy nemajú ani poňatia, do akej miery môžu ovplyvniť svojich partnerov. A teraz sa zamyslite milé ženy: ak by ste mali šťastie a chytili si zlatú rybku, minuli by ste všetky tri želania na úplne nezmysly? To asi sotva. Pozrime sa na možnosti, ako dokáže žena ovplyvniť svojho manžela v niektorých každodenných situáciách. Koniec koncov, bolo by hriechom takúto príležitosť nevyužiť a nasmerovať to úplne nesprávnym smerom.

Ako žena negatívne vplýva na svojho muža

 1. Ak je manželka príliš aktívna mimo domova, z jej manžela sa stane pasívny prívesok tráviaci dni a noci pred televízorom. A to aj v prípade, že sa jedná o riaditeľa spoločnosti, úspešného podnikateľa alebo verejného aktivistu.
 2. Ak mu manželka neustále „dáva rozumy“, stane sa z neho podpapučnik, bude sa jej snažiť vo všetkom vyjsť v ústrety a v krajom prípade by mu nevadilo ani fyzické násilie.
 3. Ak žena nie je ochotná naslúchať svojmu mužovi a najradšej by vyvolávala hádky každých 30 minút, po čase sa z neho stane človek bez chrbtovej kosti, ktorý nemôže urobiť žiadne dôležité rozhodnutie.
 4. Ak sa manželka vždy uráža, muž začne reagovať podráždene a hnevom.
 5. Ak sa žena zmení aj vo svojom vnútri voči svojmu mužovi, začne byť zúfalý. Prečo vyhadzovať peniaze pre niekoho, kto ho môže každú chvíľu opustiť pre iného?
 6. Ak manželka nedovoľuje manželovi zúčastniť sa skutočných „mužských záležitostí“, začne hľadať útechu v hazardných hrách, alkohole a cigaretách.
 7. Ak sa žena nevie svojmu mužovi otvoriť, neprejavuje mu nežnosti a náklonnosť, on sa môže okrem iného ponoriť do sveta počítačových hier alebo začne hľadať lásku niekde inde.
 8. Ak si žena prenesie všetku zodpovednosť na seba a nedovolí mužovi robiť vlastné rozhodnutia, stane sa z neho nezodpovedný človek, ktorému začne byť po čase všetko jedno.
 9. Ak žena neotvorí svoje srdce svojmu mužovi, začnú byť chamtivý. Predtým by vám zniesol aj modré z neba, ale ak nevie, ako sa cítite a nevidí do vás, zmení sa aj jeho vďačnosť a zmysel pre romantiku.

Ako môže žena pozitívne ovplyvniť svojho manžela?

 1. Ak sa snaží žena silou mocou udržať rodinu pokope, takáto túžba sa čoskoro prejaví aj u jej muža.
 2. Ak žena svojmu manželovi verí a podporuje jeho rozhodnutia, je šťastný, že ju môže mať pod svojimi krídlami.
 3. Žena, ktorá je schopná otvoriť svoje srdce mužovi, mu dá dôvod na to, aby ju rozmaznával každý deň.
 4. Ak žena využíva temperament a charakter svojho muža, snaží sa ju v každom smere uspokojiť a nikdy nesklamať.
 5. Ak je žena k svojmu mužovi úprimná, neklame mu, nie je dôvod na klamstvá a hľadanie si niekoho lepšieho.
 6. Ak manželka rešpektuje svojho manžela, stane sa z neho sebavedomejší človek, ktorého ostatní začnú vnímať ako autoritu.

Snažte si vychádzať v ústrety, trávte spolu viac času, komunikujte a presmerujte svoju silu na pozitívne vnímanie života!

zdroj:takprosto.cc