Podľa známeho doktora na kožné ochorenia nepomôžu žiadne lieky! Stačí urobiť jednu vec a všetky kožné choroby zmiznú za 2 týždne.

kozne-choroby

Ivan Neumyvakin je známy ruský lekár, ktorý sa v istom období svojej praxe začal naplno venovať alternatívnej medicíne. Získal si mnoho fanúšikov, a to najmä z radov tých, ktorí konzervatívnu medicínu ktovieako neuznávajú. Najnovšie prišiel s tvrdením, že kožné ochorenia majú spoločného menovateľa, a preto by sa mali všetky liečiť rovnako.

27-ročná Ela trpela už päť rokov závažným kožným ochorením – psoriázou. Nedávno sa však dali veci do pohybu a problémy zmizli. Nielenže sa zo psoriázy vyliečila doslova za dva týždne, ešte stihla pomôcť aj svojmu priateľovi zbaviť sa kožných bradavičiek. Čo jej tak pomohlo? Podľa jej slov to bola liečba doktora Neumyvakina.

Prelomový?

Slávny doktor opäť raz porušil všetky stereotypy o chemických medicínskych preparátoch a získal si tak ďalšie desiatky, ba možno aj stovky nasledovníkov. Neumyvakin napísal viac ako 200 vedeckých prác, v ktorých sa venuje vplyvu liekov na vážne ochorenia všetkého druhu a na oplátku tomu, čo pri užívaní takýchto preparátov nazývame zdravým životným štýlom.

Koža je najväčším orgánom ľudského tela a váži zhruba 10 až 15 kilogramov z celkovej telesnej hmotnosti. Obsahuje biologicky aktívne body, ktoré priamo súvisia s našimi vnútornými orgánmi. Pod kožou je celý systém nášho tela, z čoho najdôležitejší je lymfatický systém, cez ktorý prechádzajú všetky odpadové látky.

V prípade, že lymfa je znečistená, priamo to ovplyvňuje kožu a otupuje biologicky aktívne body spájajúce ju s vnútornými orgánmi. Najčastejšie to vedie k zlyhávaniu dýchacieho systému, žalúdka a pankreasu. Kým sa teda systém spracovania látok neupraví do normálu, nepomôžu na kožné ochorenia žiadne mastičky a tabletky,“ tvrdí doktor Neumyvakin.

Bojovať proti tomuto odporúča Neumyvakin peroxidom vodíka. Pri rozsiahlom výskume sa lekárovi podarilo dokázať, že peroxid vodíka nielen udrží, ale aj obnoví všetky dôležité procesy v našom tele a dopomôže tak k vyliečeniu aj takého závažného kožného ochorenia, akým je psoriáza. Peroxid vodíka odporúča piť denne v troch rozdelených dávkach v pravidelných intervaloch.

Začať by sa malo s jednou kvapkou 3% peroxidu rozmiešaného v dvoch polievkových lyžiciach vody. Počiatočné dávkovanie sa postupne bude zvyšovať, konkrétne každý deň o jednu kvapku peroxidu navyše. Do dvoch lyžíc vody môžete dať maximálne 10 kvapiek peroxidu. To je zároveň maximálna dávka. Potom by ste mali nechať telo odpočinúť rovnakú dobu, ako ste dávku užívali a opäť začať.

Opatrní by mali byť všetci, ktorí sa do experimentu pustia. Individuálna neznášanlivosť peroxidu, alergické reakcie na koži či priamy kontakt kvapaliny s očami, to všetko patrí ku kontraindikáciám. Ak chcete účinok zvýšiť, odporúča Neumyvakin súčasne s peroxidom zvýšiť aj dávku vitamínu C. Čo však vzbudzuje najväčšie podozrenia, je fakt, že umývať by ste sa pri užívaní peroxidu na liečbu kožných ochorení mali iba mydlom na bielizeň.

Čo si myslíte o jeho alternatívnych postojoch? Verili by ste tomu? Dajte nám vedieť v komentároch.