Vyrobte si vlastný liek proti rakovine! Je takmer zadarmo a pri pravidelnom užívaní preukázateľne funguje.

Čo by ste urobili, keby Vám niekto povedal, že existuje rad nejedovatých, cenovo nenáročných a účinných receptov proti rakovine? Samozrejme, farmaceutický priemysel robí všetko pre to, aby sme sa o nich nedozvedeli…

… pretože liečba rakoviny je pre veľký farmaceutický priemysel biznis a dojná krava prinášajúca bilióny dolárov v hotovosti!

MUDr. John Diamond objasňuje, že “výskum na viac ako 10 000 pacientoch jasne dokazuje, že predpokladané presvedčivé výsledky pri liečbe Hodgkinovej choroby (lymfómu) pomocou chemoterapie, sú v skutočnosti klamstvá.

V porovnaní s pacientmi, ktorí chemoterapiu nepodstúpili, bolo u tých, ktorí chemoterapiu podstúpili 14-krát vyššie riziko výskytu leukémie a 6-krát vyššie riziko vzniku rakoviny kostí, kĺbov a jemných tkanív.

Už zosnulý Dr. Glenn Warner bol vysoko kvalifikovaný špecialista na rakovinu. Pri liečbe svojich pacientov využíval netoxickú, alternatívnu liečbu, a to s veľkým úspechom.

Je známy aj svojou uštipačnú poznámkou, ktorú vyslovil v roku 2000 pred svojou smrťou:

“Máme tu multi priemysel, ktorý zabíja ľudí hlava nehlava, čisto kvôli finančnému zisku. Myšlienkou ich výskumu je zistiť, či dve ampulky tohto jedu sú účinnejšie, než tri ampulky tamtoho jedu.”

Med je cytotoxin účinný proti nádorom a rakovinovým bunkám

Je skutočný surový med účinným liekom proti rakovine?

Dr. Ron Fessenden vo svojej knihe Medová revolúcia tvrdí, že flavonoidy, ktoré sa z kvetov dostali vďaka včelám do medu, obsahujú bioflavonoidy. A bioflavonoidy sú vo svojej podstate antioxidanty.

Keď tieto flavonoidy skonzumujeme, začnú rýchlo pôsobiť na zvýšenie antioxidačné kapacity buniek a zároveň “znižujú priepustnosť a krehkosť vlásočníc. Bioflavonoidy odvádzajú oxidanty preč z tela a tiež chráni kolagén pred poškodením. ”

Veľký farmaceutický priemysel dobre vie o účinkoch kvetných flavonoidov obsiahnutých v surovom mede a o ich schopnosti vyhubiť voľné radikály či posilniť imunitu.

V skutočnosti, obrie farmaceutické spoločnosti dnes investujú milióny dolárov čisto na výrobu a patentovanie syntetickej podoby flavonoidov.

V nedávnom výskume publikovanom v časopise Molecules pod názvom “Účinky medu a jeho pôsobenie proti vzniku a rozrastaniu sa rakoviny”, sa uvádza:

“Med je silný cytotoxin voči nádorom a rakovinotvorným bunkám, zatiaľ čo voči zdravým bunkám ako cytotoxin vôbec nepôsobí.

Údaje získané výskumom poukazujú na schopnosť medu zabrániť vývoju rakoviny tým, že zmierňuje molekulové procesy v počiatočnom, postupujúcom a pokročilom štádiu rakoviny. A tak je med možný a nádejný liek proti rakovine, ktorý bude čoskoro podrobený ďalším experimentom a klinickým štúdiám.

Vlastnosti medu, ktorými pôsobí proti rakovine

1) Zastavuje delenie buniek: Zastavuje množenie rakovinotvorných buniek.

2) Aktivácia mitochondrií: Flavonoidy dokážu spustiť činnosť mitochondrií a odstrániť bielkovinu, akou je cytochróm C, ktorý je považovaný za možný cytotoxický prvok, tj. Zabíja bunky.

3) Spôsobuje priepustnosť vonkajšej membrány mitochondrií (MOMP): Med spôsobuje MOMP alebo “presakovanie bielkovín mezimembránového priestoru do cytosolu”, čo vedie k usmrteniu rakovinotvorných buniek.

4) Vedie k programovanej smrti bunky (apoptóze): Spúšťa “programovanú smrť bunky” ako ochranný mechanizmus proti rakovine.

5) Zmiernenie oxidačného stresu: Med má antioxidačné vlastnosti. Znižuje oxidačný stres, ktorý je jedným z dôvodov vzniku rakoviny.

6) Meliorace (zmiernenie) zápalov: Med pôsobí aj protizápalovo. Chronické zápaly vedú tiež k vzniku rakoviny.

7) Upravuje vylučovanie inzulínu a príjem inzulínu bunkou: Vznik rakoviny súvisí tiež s inzulínovou rezistenciou. Med môže zmierňovať inzulínovú rezistenciu čím znižuje riziko rakoviny.

8) Zabraňuje angiogenézu (rozrastanie sa ciev): Med môže zabrániť nádorom vo vytváraní si vlastného krvného riečišťa tým, že zabráni angiogenéze (tvorbe nových ciev).

Výskum potvrdzuje, že škorica zabíja rakovinotvorné bunky

Škorica, korenie bežne dostupné v každej kuchyni, pôsobí ako liek a dokáže vyhubiť rakovinotvorné bunky.

Vo výskume škorica uskutočnenom USDA (Americké ministerstvo poľnohospodárstva) vedci použili vo vode rozpustný výťažok z kôry škorice v podobe prášku. Ten potom vstrekli do rozrastajúcich sa telies rakovinových buniek.

Pre taký typ výskumu je príznačné, že vedci používajú bunkové reťazce, ktoré sú buď skutočnými rakovinotvornými bunkami a ktoré boli na účely výskumu udržiavané bezpečným spôsobom, alebo rakovinové bunky vyprodukujú pomocou rôznych chemikálií, radiácia alebo vírusov.

Zastavenie množenie buniek leukémie a lymfómy v ľudskom organizme

Na účely uvedeného výskumu boli použité tri typy ľudských rakovinových buniek:

– dva bunkové reťazca leukémie

– jeden reťazec lymfómu

Leukémia sa prejavuje ako bujnenie zhubných krvných buniek, ktoré nazývame leukocyty.

Lymfóm je zase zhubné napadnutie buniek lymfocytárneho typu.

Zmyslom výskumu bolo určiť, či extrakt zo škorice dokáže zastaviť množenie rakovinových buniek mimo živého organizmu, a v prípade že áno zistiť, ako sa to presne deje.

Výsledky výskumu

Výťažok škorice účinne zredukoval rýchlosť bujnenia všetkých troch druhov rakovinotvorných buniek v priebehu 24 hodín – to je čas potrebný pre zdvojnásobenie počtu buniek.

Čím väčšia bola dávka výťažku škorice, tým účinnejšie bolo zredukovanie bujnenie buniek.

Najvyššia koncentrácia škorice mala za výsledok približne 50% zredukovanie množenia buniek v porovnaní s kontrolnou skupinou.

Prinášame vám 3 recepty, ktoré fungujú proti rakovine:

Zmiešame jednu čajovú lyžičku medu s jednou čajovou lyžičkou korenia. Porciu opakujeme 5 až 6-krát denne. Spočiatku odporúčame každú prísadu miešať v pomere 1: 1. Pre ďalšie dochutenie máme niekoľko možností:

1) Med a kurkuma, alebo med a kurkumín (požite šesťkrát denne obdeň, striedajte tiež so zázvorom – rovnako účinne pôsobí proti nádorom),

2) Med a zázvor (požite šesťkrát denne obdeň, obmieňajte s kurkumou, ďalšie veľmi účinnou látkou proti rakovine)

3) Med a škorica (užívať každý deň – je na pacientovi koľkokrát denne a ako často).

Všetky tieto tri recepty majú schopnosť vyhubiť mikróby žijúce vnútri rakovinových buniek, ktoré spôsobujú rakovinu.

Pokiaľ ide o med, čím tmavší tým lepší.

Ideálne by bolo, keby škorica bola dovezená z Vietnamu. Škorica z Vietnamu obsahuje najvyššie percento škoricového oleja.

Vyhýbajte sa však čínskej škorici, pretože tá obsahuje látku kumarín, ktorá pri vyššej konzumácii môže poškodiť pečeň.

Predtým než začnete s liečbou, je mimoriadne dôležité pochopiť všetky detaily ohľadom uvedených jednoduchých receptov.

Poznámka: Používajte iba pravý včelí, nefiltrovaný med a organickú, žiarením neošetrenou škoricu.

Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. 

Zdroj: vylectese