Vlajka nahor letí…

vl-300x206-5398995Vonkajšie vlajky s reklamou na vlajkových stožiaroch sú modernou a účinnou formou propagácie firiem, služieb a najrôznejších akcií. Vyrábajú sa nielen pre firmy, ale aj pre rôzne inštitúcie a organizácie. Nechajte si vytvoriť firemné vlajky na zákazku, presne na mieru účelu, na ktorý budú slúžiť.

Vyberte si, komu výrobu vlajky zveríte

Skvelá grafická práca, kvalita materiálu a dlhá životnosť vlajky vás určite poteší. Preto si musíte starostlivo vybrať, komu jej výrobu zveríte. Môže byť menšia či väčšia, na rôzne vysokých vlajkových stožiaroch. Ďalšou variantou sú vlajky na ohybných, ale zároveň pevných prútoch, ktoré nie sú príliš veľké a výborne odolávajú aj silnému vetru. Firma vlajky.eu sa zaoberá výrobou vlajok aj stožiarov, takže všetko máte na jednom mieste. Spoľahnúť sa môžete na kvalitu prevedenia a precízny vzhľad.

Vlajky sú súčasťou kvalitnej marketingovej stratégie

Prilákajte svojich zákazníkov! Aby sa len tak hrnuli, musíte pre to niečo urobiť. Marketingová stratégia je beh na dlhé trate a stále sa dá vymyslieť niečo navyše. Firemné vlajky sú jej dôležitou súčasťou. Len si predstavte, ako bude vaša predajňa alebo sídlo firmy vyzerať, keď sa pred ňou budú týčiť vkusné vlajky na vysokých vlajkových stožiaroch. Bez nich akoby vašej spoločnosti niečo chýbalo. Sú nositeľmi informácií a identifikácie a zároveň zvyšujú hodnotu značky, ktorú propagujú.

Aby vás zákazníci ľahko našli

Vďaka firemným vlajkám na vonkajších vlajkových stožiaroch vás zákazníci lepšie nájdu. Tento spôsob propagácie využívajú aj mestá, aby nalákali občanov na návštevu zaujímavých športových alebo kultúrnych akcií. Je potrebné, aby mala vlajka všetky dôležité náležitosti. Materiál musí odolať nepriazni počasia a vetru, farby potlače musia byť dostatočne sýte a neblednúť pri vystavení UV žiareniu. Určite predsa chcete, aby bola investícia do vlajky dlhodobá a nemali ste s ňou už žiadne ďalšie starosti.

Kvalitu prevedenia nepodceňujte

Kvalitné firemné vlajky vejú už pri miernom vánku, je možné rozpoznať ich potlač, nenasiaknu veľa vody počas dažďa a sú mimoriadne výrazné a farebné. Materiál predstavuje odolný a kvalitný polyester. Štandardne sa zhotovujú v pomere strán 2:3 s vertikálnou či horizontálnou orientáciou, ale je možné zhotoviť ich takmer akejkoľvek podobe. Využite výrobu vlajok za účelom vašej účinnej propagácie! Uvidíte, že výsledky vašej snahy o zviditeľnenie sa sa čoskoro dostavia.

inzercia