Prečo si vybrať dovolenku už dnes?

Hoci len nedávno začala jar, leto tu bude skôr, ako nás slnko stihne po zime zohriať ako jašterice na kameni. Preto by sme výber letnej dovolenky nemali nechávať na poslednú chvíľu. Teda v tom prípade, ak nie ste fanúšikom last minute, ktorý zbožňuje to vzrušenie, keď do poslednej chvíle nevie, kde si dobije sily po vysokom pracovnom nasadení.

Ak máte veci radšej dopredu zorganizované a potrebujete ich mať pod kontrolou, odporúčame si vybrať dovolenku už dnes hneď z niekoľkých dôvodov.

Prvým dôvodom je bohatý výber termínov, letovísk a typov pobytu, ktorý sa bude postupne zužovať a zužovať, až vám nakoniec môže ostať letovisko, o ktoré nebudete mať záujem a potom čo? Potom babo raď. Druhým dôvodom je, že kúpa dovolenky v predtermíne vás vyjde podstatne lacnejšie ako v už rozbehnutej sezóne, takže ak si chcete dopriať na dovolenke nejaký luxus navyše, ušetrite a využite túto možnosť hneď teraz.

Prezrite si online ponuku dovoleniek od spoločnosti TIP travel a vyberte si vône diaľok, ktoré vás budú sprevádzať v horúcich letných dňoch.

Vybrať si môžete z klasických európskych destinácií ako sú Grécko, Bulharsko, Taliansko či Španielsko, ale ak máte chuť na niečo nepoznané, čakajú na vás krásy Albánska, Čiernej hory či Rumunska, a že ich tam je požehnane.

Keď sa spomenú tieto krajiny, vybaví sa nám zaostalý svet, ale už dávno tomu tak nie je, tieto krajiny ponúkajú špičkové služby v oblasti cestovného ruchu, poklady prírodné či historické, o ktorých ešte mnoho turistov netuší, vďaka čomu nebudete na každom rohu vrážať do turistov. Bola by škoda to neskúsiť.

V prípade, že máte radšej Afriku, ponúkame vám Egypt a obľúbené Tunisko v lete žiariace všetkými farbami, vôňami a chuťami. Hoci je to najmenšia africká krajina, je zároveň aj tou najrozvinutejšou. Takže ak máte chuť na Stredozemné more a africké slnko, Tunisko na vás čaká so svojimi trhmi, fascinujúcimi uličkami a otvorenou náručou. Bon voyage!