Ktoré sú najviac sexy ženské znamenia zverokruhu? Patríte medzi ne?

znamenie-4561800

Každá žena je svojím spôsobom krásna, či už za tým stojí fyzický vzhľad, charizma alebo pozitívna energie, ktorá z nej vyžaruje. Odborníci z oblasti astrológie tvrdia, že ženy narodené v nasledujúcich znameniach zverokruhu majú špeciálnu magnetickú príťažlivosť, ktorá z nich prakticky robí neodolateľnú osobu pre opačné pohlavie.

Prečítajte si o tom viac a zistite, či medzi ne náhodou nepatríte aj vy!

Ženy narodené v tomto znamení bývajú naozaj silné osobnosti, majú atletickú postavu a výrazné rysy v tvári, na ktoré sa len ťažko zabúda. Sú to typické brunetky, so svetlou farbou očí a dokonale stavaným telom. Ich vzhľad je v súlade s ich silnou a energickou osobnosťou, zatiaľ čo ich hodvábna pokožka sa každému mužovi vryje do pamäti už navždy.

Lev

Hlasná, sebavedomá a odvážna. Žena narodená v znamení leva je typická vodcovská osobnosť. Sú to silné a elegantné bytosti. Tiež sú známe pre svoju prirodzenú krásu, dlhé nohy a ich perfektné držanie tela, ktoré vás dostane do úžasu. Milujú módu a sú za každých okolností vždy elegantné a zladené od hlavy až k päte. Nie sú to teda žiadne priemerné krásky, a tiež preto z nich často muži šalejú.

Škorpión

Krásna, tajomná a zmyselná – tieto tri slová dokonale vystihujú ženu škorpióna. Krásne nohy, široké ramená a nezabudnuteľná tvár so zmyselnými perami a to hlavné, prenikavé oči! To je to, čo robí tieto ženy zvláštnymi. Väčšinou ich zdobia krásne hnedé dlhé a husté vlasy. Radi sa obliekajú, ale nikdy to nepreháňajú. Platí pre nich pravidlo – v jednoduchosti je krása a za tým si stoja. Kto získa ich srdce, ten bude najšťastnejší človek na svete.

Strelec

Ženy narodené v tomto znamení sú tie najžhavejšie v celom zverokruhu. Majú priemernú výšku, atletickú postavu a predovšetkým prirodzený talent, pokiaľ ide o to, urobiť na niekoho dojem. Sú obdarené krásou a oválnou tvárou a krásnymi očami. Ich prednosťou je štýl obliekania – predovšetkým športovo a ležérne, ale keď potrebujú reprezentovať, veľmi dobre vedia, čo na seba. Sú vždy originálne a vašej pozornosti určite neujdú. Medzi stovkami ľudí sú neprehliadnuteľné, pretože vyžarujú krásu a šarm.

Vodnár

Majú zmysel pre detail, štýl a rady experimentujú. Ani ony nebývajú príliš vysokého vzrastu, ale zato majú guľatú tvár a svetlú pleť. Aj ich ruky a nohy bývajú menšie, napriek tomu krásne tvarované. Ich pohľad je ostrý a čestný. Majú zmyselné, mäkké a plné pery. Nevenujú veľkú pozornosť móde, ale veľmi dobre vedia, ako na seba upozorniť. Dostali do vienka prirodzenú krásu a zmyselnosť, ktorá mužov rozhodne nenechá chladnými.

Zdroj: jenzeny.cz