Jej lekári onemeli: Prevarte jednu vec, potom pridajte druhú a zbavte sa všetkého tuku.

Ľudia sa v súčasnosti začínajú stále viac a viac starať o svoju telesnú váhu. Týka sa to zvlášť žien, ktoré hľadajú nové spôsoby ako schudnúť rýchlo a efektívne.

Často však prichádzajú k sklamaniu, keď zistia, že ich nová úžasná diéta nefunguje, alebo pokiaľ po nej opäť priberú.

Prečo je ťažké schudnúť aj s dostatkom pohybu

Telesný tuk je niečim, čo sa pomerne ťažko spaľuje. Mnoho ľudí dochádza k zisteniu, že pri chudnutí sú strava a metabolizmus oveľa dôležitejšie ako samostatné cvičenie. Bez úpravy metabolizmu je chudnutie ťažké a to aj v tom prípade, že má človek pohybu dostatok.

Metabolizmus je totiž zodpovedný za oveľa väčší podiel energetického výdaja tela než sa dá dosiahnuť pri cvičení. Často aj malá zmena v metabolizme sa vyrovná hodinám intenzívneho cvičenia.

Pri chudnutí je preto oveľa jednoduchšie sa zamerať na metabolizmus, než tráviť hodiny denne v telocvični (aj keď je to samozrejme prospešné).

V tomto článku vám prezradíme jeden extra jednoduchý recept, ako naštartovať metabolizmus tela tak, aby behom dňa a dokonca aj noci efektívne spaľoval tuk.

Existujú prírodné látky, ktoré majú na metabolizmus povzbudzujúci účinok. No a jednou z takých látok je obyčajný škorica (najlepšia je cejlónska, nie čínska)

Na prípravu nápoja budeme potrebovať:

– 1 polievkovú lyžicu medzu

– 1 čajovú lyžičku škorice

– 250 ml vody

Príprava:

1) Priveďte vodu do varu, nasypte do nej škoricu, zamiešajte a nechajte vychladnúť.

2) Po vychladnutí na izbovú teplotu do toho pridajte med, zamiešajte aby sa úplne rozpustil. Med nikdy nepridávajte do vriacej vody, pretože vysokou teplotou sa zničia všetky prospešné vlastnosti.

3) Hotovo, váš extra účinný nápoj na chudnutie je pripravený!

Užívanie:

Vypite polovicu tohto nápoja pred spaním a druhú polovicu hneď ráno po prebudení na prázdny žalúdok. Praktikujte toto pravidelne každý deň, pokiaľ nedosiahnete vytúženého výsledku v úbytku vašej telesnej váhy.

Aké výsledky očakávať

Už v priebehu prvých 7 dní zaznamenáte, že vás telesný tuk začal miznúť. Okrem toho zistíte, že behom dňa bývate menej často hladný a máte oveľa viac energie.

Med v nápoji vám naviac pomôže v noci rýchlejšie zaspať a mať kvalitnejší spánok, čo sa prejaví nižšou ospalosťou a lepším výkonom vášho mozgu v škole či v práci.

Zdroj: DOCTORS ARE SPEECHLESS: BOIL THESE 2 INGREDIENTS – DRINK THE BEVERAGE FOR 7 DAYS AND LOSE UP TO 5 POUNDS!