Jeho žena ho podvádzala a on vymyslel geniálnu odplatu, ako sa s tým vyrovnať. Toto bolo naozaj kruté!

nevera

Nevera? Spôsob, ako vzťah absolútne zničiť alebo naopak utužiť? Sú rôzne možnosti ako sa s neverou vášho milovaného vyrovnať. Vzťah ukončíte a vyhodíte ho alebo mu odpustíte. Existuje ešte jedna možnosť, a to taká, ktorú využil tento múdry muž. Jeho spôsob bol viac než geniálny a urobil rozruch na všetkých sieťach.

Príbeh bol zdieľaný na sociálnych sieťach a dokonca vraj veľa mužom pomohol, keď zistili, že ich ženy podvádzajú. Bohužiaľ ale nie je známe, kto presne bol súčasťou tohto plánu, a tak nie je jasné, či sa príbeh šíril bez mien, aby neurážal jeho aktérov, alebo bol jednoducho vymyslený.

Geniálny nápad

To, či tento príbej je alebo nie je vymyslený, je úplne jedno, pretože vás zaručene pobaví. Muž si bol stopercentne istý, že mu žena zahýba s iným, a tak sa po dlhom rozmýšľaní rozhodol urobiť tento krok. Chcel, aby bolo po prasknutí známe, že za zničenie vzťahu mohla jeho žena a to práve z dôvodu nevery.

Muž svoj príbeh rozpráva asi takto: Bol som si istý, že má žena jednoducho iného. Začalo to tým, že si dlho večer písala správy na mobile a pri tom sa usmievala. Pri otázke, s kým si píše, mi odpovedala, že je to jej matka. Po nejakej dobe som sa rozhodol skúšať ďalej a volal som kolegom do práce, ktorí mi hovorili, že už odišla pred niekoľkými hodinami domov.

Vraj najväčším rozhorčením bolo to, že sa jeho žena rozhodla dôjsť v noci kúpiť mlieko a vrátila sa o 2 ráno. To všetko mu stačilo na to, aby si vymyslel plán. Začal s tým, že si najal súkromné ​​očko, ktoré malo za úlohu vypátrať všetko a urobiť dôkazy pre právnikov.

Ako to celé prebiehalo

So všetkým muž čakal celých 7 mesiacov, počas ktorých zhromažďoval dôkazy, vybavoval nový byt a hlavne čakal na jej narodeniny. Žena mu povedala, že narodeniny pôjde asi oslavovať s kamarátkami do mesta, že nechce byť s ním. S ním nechcela byť vraj z toho dôvodu, že bol muž mladší a že by jej len pripomínal, aká stará je. Potom doma našiel fľašu od sektu a 2 poháre.

Muž sa teda zobral a robil, že ide von z priateľmi, čo mu žena normálne verila. Ale on bol múdrejší. Zavolal jej rodine, že pre ženu chce pripraviť prekvapenie a že by bolo fajn jej urobiť pekný narodeninový večer. O nejakú chvíľku sa všetci zišli u nich doma, kde bol hlavne jej otec, sestra a matka a ešte pár známych.

Matka držala tortu, ostatní nejaké darčeky a muž sa rozhodol začať. Otvoril dvere domov a spoločne s ostatnými šli potichu do spálne s píšťalkama v ústach. Keď došli k spálni, muž otvoril dvere a všetci zakričali „PREKVAPENIE!

Prvé, čo bolo vidieť pri otvorení dverí bol nahý zadok jeho ženy a muž, ktorý neveriacky pozeral. Matka šokom pustila tortu na zem a otec so sestrou na ňu začali kričať. Milenec sa začal rýchlo obliekať a žena začala revať na muža, ako jej to mohol urobiť.

„Lepší narodeninový darček som svojej (teraz už ex) manželke nikdy nedal.“