Čaj na chudnutie a spaľovanie tukov

caj-na-chudnutie

Tento vynikajúci recept na čaj sa stal veľmi populárny po celom svete. Mnoho rôznych ľudí ho skúsilo a všetci tvrdia, že je veľmi efektívny, pokiaľ ide o chudnutie. Recept je veľmi jednoduchý a ľahký. Budete potrebovať len tri ingrediencie – zelený čaj, škoricu a bobkový list. Tieto tri zložky sú veľmi užitočné a budete chudnúť oveľa rýchlejšie.

Ľudia, ktorí tento čaj poctivo pili, tvrdia, že im pomohol schudnúť práve v kritických oblastiach, akými sú brucho, stehná a zadok. Niektorí tvrdia, že 3 šálky tohto čaju denne, vám výrazne zlepšia postavu už po jednom týždni! Samozrejme treba myslieť pri pití tohto čaju aj na zdravé stravovanie!

Extra účinný čaj na chudnutie

Na prípravu čaju na chudnutie budete potrebovať tieto ingrediencie:

  • zelený čaj (najlepšie sypaný)
  • 1 celá škorice
  • 3 bobkové listy

Čaj z nich pripravíte veľmi ľahko. Najskôr vložte 1 polievkovú lyžicu kvalitného zeleného čaju do nádoby a zalejte ju 8 dcl vriacej vody. Pridajte 1 celú škorice a 3 bobkové listy. Čaj zakryte a nechajte lúhovať 15 minút. Preceďte a môžete piť.

Užívanie čaju

Denná dávka tohto čaju na chudnutie by mala predstavovať 3 šálky denne. Pripravte si nápoj vo väčšom množstve naraz a pite ho postupne. Prvú šálku si dajte ráno na lačno, druhú pred obedom a tretiu večer po poslednom jedle. Je potrebné piť ho nesladený!