Aké by malo byť vaše predsavzatie do roku 2018 podľa znamenia zverokruhu? Z tohto by si mal každý brať príklad.

Aké by malo byť vaše predsavzatie do roku 2018 podľa znamenia zverokruhu? Z tohto by si mal každý brať príklad.

Baran

Menej utrácajte

Schopnosť užívať si života je síce závideniahodná, ale mali by ste myslieť aj na budúcnosť. Podliehať aktuálnym nápadom je fajn, ale niečo si naplánovať tiež nie je od veci.

Býk

Zmena je život.

Tak sa toho držte a popustite uzdu fantázii. Vážne chcete nosiť nasledujúcich dvadsať rokov stále rovnakú hnedú farbu na vlasoch? Verte, že teraz je ten pravý čas na zmenu, tak sa do nej pustite a šokujte aspoň raz svoje okolie.

Blíženci

Začnite sa hýbať

Pohyb trochu zanebáváte a je to vidieť. Naviac vám športové aktivity pomôžu od stresu, ktorý vám komplikuje život a vyplaví endorfíny. Lepšie kondícia sa prejaví pozitívne aj na nálade.

Rak

Upracte si v sebe i okolo seba

V upratanom byte sa cítite dobre, ale nejako nemôžete nájsť odvahu pustiť sa do radikálneho upratovania. Urobte si čas a vezmite to od podlahy. Vyčistite všetko, čo máte doma, a nezabudnite vytriediť skrine s oblečením, starú kozmetiku i nepotrebné haraburdie.

Lev

Konajte na rovinu

Milujete obdiv a úspech, preto je pre vás niekedy ťažké hovoriť ostatným nepríjemné pravdy a prichádzať tak o popularitu. Doprajte si niekedy luxus pravdy. Uľaví sa vám, keď sa vykašlite na pozérstva.

Panna

Zlomte stereotyp

Vybočte zo zabehnutých koľají, rutina vás ubíja. Nebuďte vydesení zo všetkého nového, či už sa jedná o nový vzťah, zmenu práce alebo dovolenku. Prekonať strach z neznámeho je jedna z najkrajších vecí na svete.

Váhy

Dajte životu poriadok

A rovno začnite s denným režimom. Nespavosť vás ničí, ale prespaté víkendy tiež. Vstávajte stále v rovnakom čase, a namiesto spánku cez deň dobíjajte energiu aktivitou.

Škorpión

Vyhnite sa žiarlivosti

Žiarlivosť a závisť, ktoré vo vás občas vypučia, vás trápia a sú výrazom úzkosti zo života. Môžu však otráviť priateľstva i vzťah. Vyslovte nahlas svoje obavy, tým sa ich zbavíte.

Strelec

Pozrite sa na veci z iného uhla

Empatiou zrovna neprekypujete. Občas chcete mať veci vyriešené rýchlo a prehliadnete pritom veľa maličkostí. A to sa nevypláca, nehľadiac na to, že práca odvedená poriadne je pre človeka predsa ďaleko uspokojivého.

Kozorožec

Zbavte sa úzkosti

Nemusíte sa báť, že by sa vám nedarilo. Naopak. Áno, máte radi, keď ste vždy pripravení, ale nechajte sa aspoň občas vyviesť z konceptu. Vydajte sa napríklad na odvážny výlet bez mapy. Uvidíte, že všetko dobre dopadne.

Vodnár

Obchodujte lepšie s časom

Dochvíľnosť, lepšia organizácia… Uvidíte, že okolie sa na vás bude pozerať inak a vy sami sa začnete lepšie orientovať vo svojom živote. Zvlášť keď aspoň raz prídete na schôdzku včas.

Ryby

Viac sa smejte

Ryby všade vidia viac problémov, než koľko ich naozaj je. Skúste sa na svoj život pozrieť z veselšej stránky a berte veci s nadhľadom. Prestaňte sa tiež utápať v snoch, priamosť môže byť niekedy vo vzťahoch oslobodzujúca.

Zdroj