Toto je dôvod prečo mužov viac priťahujú ženy ,,plnších“ tvarov. Je zaujímavé, že úplne všetci sa zhodli na tejto jednej veci.

Zistilo sa, že až 90% mužov miluje ženy plnších tvarov, k čomu sa verejne priznáva, a zvyšných 10% to tají. Keď sa pozriete okolo seba vidíte mnoho párov, v ktorých je žena plnoštíhla pričom muž môže byť chudý. Skrátka každý má svoj vkus.

Dokonca muži, ktorí majú štíhle partnerky sa na ulici často krát otočia práve za ženou plnších tvarov. Keď sa zamyslíme nad touto skutočnosťou, naozaj je boj proti plnoštíhlosti a honba za mierami 90:60:90 tak nevyhnutná a dôležitá?

Prečítajte si názor tých, ktorých vnímanie tejto témy u nás žien zaváži asi najviac. Názor mužov.

Sú krivky príťažlivé?

Vždy som mal rád dievčatá, ktoré je za čo chytiť. Aj to má však svoje hranice, pretože je rozdiel medzi plnoštíhlou a obéznou ženou. V tom druhom prípade je to o ohrozovaní zdravia a evokuje to vo mne, že danej dáme na sebe nezáleží. Na druhej strane, nemám rád ani druhý extrém, a to snahu vyzerať ako lata. Také ženy sú na dotyk tvrdé a my muži máme radšej  mäkkosť.“ (Peter, 35)

Svoju manželku som stretol, keď mala 17 rokov. Okamžite mi učarovala, pretože na mňa pôsobila oveľa viac žensky ako jej vychudnuté kamarátky. Je to podvedomé a je pre mňa príťažlivé, že sa svojimi krivkami čo najviac odlišovala od mužského tela. Pudovo ju beriem ako vhodnú na materstvo a výchovu mojich detí.“ (Andrej, 42)

Milujem plné tvary, ale nie len ako sexuálny objekt. Plnoštíhlosť je krásna a ženská. Ani sa nečudujem, prečo si umelci všetkých dôb vyberali pre svoje diela skôr plnšie ženy.“ (Filip, 31)

U silnejších žien sú výraznejšie ženské znaky. Hovoria to sami psychológovia. Odjakživa ma to k nim podvedome ťahalo.“ (Milan, 48)

„Myslím, že myšlienka modelu ženskej krásy vznikla už dávno. Krivky sú jednoducho symbolom ženskosti. Nie je to však všetko len o centimetroch a váhe. Je to aj o tom, ako sa žena prezentuje. Jej chôdza, jej prejav, je nežnosť a mnoho ďalších faktorov.“ (Jozef, 51)

„Plnšie ženy vo mne evokujú zrelosť. Je prirodzené, že vekom sa ženy zaobľujú a priberajú. Chudú ženu vnímam ako mladú a nevyspelú. Matku svojich detí by som určite hľadal medzi plnoštíhlymi ženami, pretože sa mi podvedome spája s materstvom a vyzretou osobnosťou.“ (Lukáš, 39)

„Je to dokázané vedou aj psychologicky podložené. Ženy plnších tvarov si vyberáme ako matky svojich detí, pretože ich podvedome vnímame ako vhodné kandidátky po fyzickej stránke. Tiež ako vhodné ženy na výchovu atď. Nepoviem, že sa mi chudé ženy nepáčia, každý má rád to svoje. Ale plnoštíhla žena je proste prírodou daná ako vhodnejšia na dlhodobý vzťah. Okrem toho, chudé ženy vnímam ako pekné skôr vizuálne a povrchne. Ako obraz, na ktorý sa pozriem, lebo ma zaujme, ale o 5 minút už ani neviem, že som ho videl. Plnšie tvary sú jednoducho sexy a skvelé na dotyk.“ (Michal, 43)

„V každom prípade to nie je len o vzhľade. Žena sa musí vedieť správať. Musí sa vedieť predať. Ak je sama so sebou spokojná, je vyrovnaná a šťastná, je to z nej cítiť a to je ten najväčší magnet pre nás, mužov. Kilá sú skvelé, ak ich vie nosiť. Moja stará mama dokonca hovorievala, že príliš chudé ženy sú chorľavé ženy, takže vyziabnutosť určite nie je správna cesta.“ (Róbert, 33)

Hovorí sa, že muži vo svojej budúcej partnerke hľadajú nejakú podobu so svojou matkou. Samozrejme, je to individuálne, ale pravdou je, že môžete byť naozaj prekrásna, no ak chlap na nejakej žene nájde niečo, čo mu pripomenie matku, veľmi ho to priťahuje.

Výber mužov ovplyvňuje mnoho faktorov. Jedným z nich je však aj to, aká ste. Váš prejav, vaša chôdza, štýl rozprávania, záľuby, priority a v neposlednom rade vaše sebavedomie.

Zdroj: takprosto.cc