Amor sk – slušná a normálna zoznamka na lásku v okolí

amor sk

Hľadanie lásky je často náročné. Našťastie existujú moderné riešenia, ktoré prinášajú efektívne a pohodlné spôsoby, ako nájsť ideálneho partnera. Jednou z takýchto možností je Amor.sk – „normálna“ zoznamka, ktorá si získava čoraz väčšiu popularitu medzi používateľmi. Prečo si vybrať práve Amor sk na hľadanie lásky? A ako sa líši od iných zoznamiek na Slovensku?


Obsah článku


Amor.sk ponúka rôzne výhody, vrátane jednoduchého prihlásenia a širokej ponuky partnerov na zoznámenie. Či už niekto hľadá vážny vzťah, alebo len príležitostné flirtovanie, táto zoznamka je navrhnutá tak, aby vyhovovala rôznym potrebám. S dôrazom na slušnosť a bezpečnosť, Amor sk sa radí medzi najlepšie zoznamky, kde sa dá nájsť skutočná láska v okolí.

Prečo teda nevyužiť túto príležitosť a nezačať nové dobrodružstvo?

Amor.sk – skutočne normálna zoznamka

Od svojho vzniku v roku 2009 sa Amor.sk stal dôveryhodným miestom pre tisíce ľudí, ktorí hľadajú vážny vzťah, spriaznenú dušu alebo partnera na spoločné voľnočasové aktivity. Každý deň sa k tisícom aktívnych používateľov pridávajú noví členovia, čím sa zvyšuje šanca na úspešné zoznámenie.

Podmienky používania na Amor.sk sú jednoduché a prehľadné:

 • Táto zoznamka je určená pre osoby staršie ako 18 rokov, ktoré hľadajú vážny vzťah alebo partnera na voľnočasové aktivity.
 • Registráciou sa užívateľ zaväzuje dodržiavať zákony Slovenskej republiky a pravidlá slušného správania na internete (netiketu).
 • Každý používateľ môže mať na Amor.sk len jeden účet.
 • Základné členstvo je bezplatné, pričom muži si môžu predplatiť neobmedzenú komunikáciu na tri mesiace za 5 EUR.

Táto normálna zoznamka ponúka množstvo príležitostí na zoznámenie pre všetky vekové skupiny vrátane seniorov. Amor.sk funguje na princípe tradičných zoznamovacích inzerátov, ktoré zahŕňajú fotografie a stručné charakteristiky, čo výrazne zjednodušuje a zrýchľuje proces hľadania toho správneho partnera.


 • Používatelia môžu vďaka detailným charakteristikám a fotografiám rýchlo zistiť, či majú s potenciálnym partnerom spoločné záujmy a hodnoty.
 • Krátke texty poskytujú kľúčové informácie o jednotlivcoch, ako sú zamestnanie, záľuby, názory a osobné ciele.
 • Vyhľadávanie je intuitívne a efektívne, umožňuje filtrovať výsledky podľa rôznych kritérií vrátane lokality, veku, vzdelania, rodinného stavu, náboženstva a ďalších.
 • Orientácia na stránke je veľmi jednoduchá, takže aj ľudia menej zdatní v digitálnom svete nebudú mať problém vytvoriť si účet a pohybovať sa po portáli.
normálna zoznamka
Amor.sk je navrhnutý tak, aby ponúkal čo najjednoduchší a najpohodlnejší zážitok zo zoznamovania.

Zoznamka Amor a členstvo

Láska je nezištná, rovnako ako členstvo na zoznamke Amor. Všetky funkcie tejto zoznamky sú dostupné bezplatne a bez obmedzení. Užívateľ môže využívať naslefujúce funkcie:

 • pozrieť si, kto navštívil môj profil
 • komu sa páčim
 • kto mi napísal
 • prezrieť si profily ostatných užívateľov

Tieto výhody uľahčujú a sprehľadňujú hľadanie toho pravého partnera, pričom všetci používatelia majú rovnaký prístup k všetkým funkcionalitám.

Amor.sk a prihlásenie

Proces prihlásenia na Amor.sk trvá len pár minút a je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý a intuitívny. Po zadaní základných osobných údajov ako vek, výška, proporcie tela a rodinný stav, si záujemca vytvorí vlastnú charakteristiku, kde môže napísať niečo zaujímavé o sebe.

Pridanie profilovej fotografie, ktorá by mala byť aktuálna a zodpovedať realite, zvyšuje šance na úspech. Údaje vo svojom profile a profilovú fotografiu možno kedykoľvek upraviť alebo zmeniť. Po správnom prihlásení na Amor.sk a vytvorení profilu prebehne schválenie administrátorom do 24 hodín, po ktorom možno naplno využívať všetky výhody a služby zoznamky Amor.

Zrušenie účtu na Amor.sk

Ak sa užívateľ rozhodne svoj účet zrušiť, môže to urobiť veľmi jednoducho. V sekcii „Účet“ nájde možnosť „Zmazať účet,“ kde po zadaní hesla jedným kliknutím deaktivuje svoje konto vrátane profilu, správ a kontaktov. Administrátor má tiež právo zrušiť účet v prípade neetického správania, čím prispieva k bezpečnému a príjemnému prostrediu pre všetkých užívateľov.

Amor a jeho funkcie

KategóriaInformácie
Pomer pohlavíNa Amor je pomer medzi mužmi a ženami takmer vyrovnaný, s 49 % mužov a 51 % žien, čo zvyšuje šance na nájdenie partnera.
Počet užívateľovZoznamka Amor má viac ako 80 000 registrovaných užívateľov, pričom každodenne pribúdajú noví členovia.
Typy užívateľovNajčastejšími užívateľmi na Amor sú slobodní a rozvedení jedinci s vysporiadanou minulosťou, hľadajúci zmysluplný vzťah.
Preferencie užívateľovVäčšina užívateľov uprednostňuje vážny a dlhodobý vzťah, alebo partnera na voľnočasové aktivity, pred krátkodobými známosťami.

💬 Komunikačné funkcie

Amor ponúka široké možnosti komunikácie prostredníctvom záložky „Pošta“. Možno tak posielať a prijímať správy od užívateľov. Hoci platforma neponúka chat, dá sa vidieť, kto je práve online, čo uľahčuje rýchlu vzájomnú komunikáciu. V prípade neprítomnosti Amor pošle notifikácie o nových správach na e-mail.

📲 Návštevy profilu

Funkcia „Návštevy“ umožňuje vidieť, kto si prezrel môj profil a kedy. To umožní zhodnotiť, či užívateľa táto osoba zaujala a prípadne spraviť prvý krok zaslaním správy.

👩‍❤️‍💋‍👨 Vzájomná príťažlivosť

Amor obsahuje aj funkciu, kde možno označiť konkrétneho užívateľa, že sa mi páči. Užívatelia, ktorým sa páčim, to uvidia v sekcii „Páčim sa“, čo uľahčuje zistenie vzájomnej príťažlivosti a možný začiatok komunikácie.

🔎 Neobmedzené prezeranie profilov

Napriek tomu, že členstvo na Amor zoznamke je bezplatné, poskytuje množstvo užitočných funkcií na uľahčenie hľadania ideálneho partnera. Jednou z týchto funkcií je možnosť prezerania profilov bez obmedzenia.

Amor ako slušná zoznamka – výhody a nevýhody

Výhody Amor.sk:

Tisíce aktívnych užívateľov zo všetkých kútov Slovenska

Možnosť vidieť aktuálne prihlásených (online) používateľov

Bezplatné členstvo a registrácia

Vyvážený pomer pohlaví: 49 % mužov a 51 % žien

Jednoduché a intuitívne používanie stránky

Väčšina profilov obsahuje fotografiu, minimum je bez fotiek

Rýchle prezeranie profilov pomocou zoznamovacích inzerátov

Nevýhody Amor.sk:

Zoznamka nie je určená na hľadanie mileneckých vzťahov

Nepodporuje medzinárodné zoznamovanie

Chýba možnosť komunikácie formou chatu

Väčšina používateľov je stredného a staršieho veku

slušná zoznamka
Amor.sk sa vyznačuje tým, že je slušnou zoznamkou, ktorá ponúka bezpečné a príjemné prostredie pre hľadanie vážnych a zmysluplných vzťahov.

Aké sú najlepšie zoznamky?

V dnešnej dobe je výber správnej zoznamky dôležitým krokom pre tých, ktorí hľadajú vážny vzťah alebo nové priateľstvá. Nižšie uvádzame najlepšie zoznamky na Slovensku, ktoré môžu pomôcť nájsť toho pravého partnera.

ZoznamkaHodnotenieNajlepšia ponuka
Partner na úrovniTOP zoznamka1. miesto v mnohých rebríčkoch zoznamiek
Elite DateVážne zoznámenieVeľmi obľúbená zoznamka
FlirtkontaktLacnejšia zoznamkaIdeálna na vážny vzťah
SpoznajmesaAnonymitaRegistrácia úplne zadarmo, kompletné členstvo zadarmo pre ženy
eDarlingVeľmi rýchla registráciaMnožstvo užívateľov, ženy majú členstvo zadarmo
Rich Meet BeautifulSeriózna zoznamkaTest osobnosti, všetky profily manuálne schvaľované
YellobarNajlepšie sugar datingMožnosť odoslania darčekov, flirt aj vzťah
Singles 50Žiadne mesačné poplatkyVeľké množstvo fake profilov, zoznamka pre 50 a vyššie

Každá z týchto najlepších zoznamiek má svoje špecifické výhody a nevýhody, ktoré treba zvážiť pri rozhodovaní sa.

Zoznamka Partner na úrovni

Jednou z najpopulárnejších možností na slovenskom trhu je portál Partner na úrovni. Je ideálna pre tých, ktorí majú záujem o seriózne a dlhodobé vzťahy. Zväčša pritiahne mužov a ženy vo veku okolo 30 rokov s vyšším vzdelaním a stabilným príjmom. Títo jedinci doteraz dávali prioritu kariére, no rozhodli sa venovať aj svojmu osobnému životu.

Funkcie zoznamky Partner na úrovni:

 • Vedecký test osobnosti, ktorý zvyšuje pravdepodobnosť nájdenia kompatibilného partnera.
 • Návrhy partnerov založené na výsledkoch testu a preferenciách užívateľa.
 • Možnosť posielania správ a použitia funkcie „Čo keď náhodou…“ na objavovanie nových možností.
 • Informácia o tom, kto videl môj profil, je dostupná len po zakúpení VIP členstva.
 • Profily sú manuálne overované, čo znižuje riziko falošných účtov.
 • Vysoká úroveň ochrany osobných údajov prostredníctvom šifrovacích technológií SSL.
 • Intuitívne rozhranie a jednoduchá registrácia s možnosťou pripojenia cez mobilnú aplikáciu.
 • Možnosť jednoduchého odhlásenia a správy profilu prostredníctvom aplikácie.
 • Plné členstvo je spoplatnené s možnosťou výberu rôznych balíčkov na 3, 6 a 12 mesiacov.

Zoznamka Partner na úrovni ponúka široké možnosti pre hľadanie vážnych partnerstiev s vysokou úrovňou ochrany a profesionálnym prístupom k zoznamovaniu. Napriek vyšším nákladom na členstvo a občasnému nesúhlasu s odporúčaniami partnerov je táto platforma obľúbená medzi tými, ktorí si vážia kvalitu a bezpečnosť pri hľadaní partnera.

Single.sk – jednoduchá bezplatná zoznamka

Single.sk je 100% bezplatná slovenská zoznamka, ktorá umožňuje rýchlo nájsť nové známosti. S jednoduchou registráciou a aktuálnymi zoznamovacími inzerátmi poskytuje možnosť kontaktovať ľudí bez akýchkoľvek poplatkov.

Výhody zoznamky Single.sk v porovnaní so zoznamkou Partner na úrovni:

 • Registrácia: Na Partner na úrovni vyžadujú od užívateľov vyplniť rozsiahly dotazník s 200 otázkami.
 • Cena: Na Partner na úrovni nie je možné vidieť fotky iných ľudí bez platenia, ani ich kontaktovať.
 • Jednoduchosť: Na Single.sk možno osloviť kohokoľvek podľa výberu, zatiaľ čo Partner na úrovni používa matematický vzorec, ktorý obmedzuje možnosti oslovenia.

Zoznamka Partneri.sk

Pri registrácii na zoznamku Partneri.sk je dôležité venovať pozornosť správnemu vyplneniu profilu. Táto zoznamka sa zameriava na vážne zoznámenia a vyžaduje starostlivo vyplnené údaje, aby mal užívateľ čo najväčšiu šancu nájsť si vhodného partnera. Tu sú niektoré dôležité body, ktoré treba zvážiť:

Profilová fotkaJe prvým dojmom. Je dôležité, aby bola jasná, kvalitná a reprezentovala v dobrom svetle. Vyhnúť sa fotkám so skupinou ľudí alebo takým, kde je človeka ťažko rozpoznať.
Základné informácieZadať základné informácie o sebe, ako sú vek, vzdelanie, povolanie a záujmy. Tieto údaje pomáhajú potenciálnym partnerom lepšie sa spoznať a rozhodnúť sa.
Popis o sebeNapísať krátky, no zaujímavý popis o sebe. Povedať o svojich koníčkoch, cieľoch v živote alebo tom, čo robí užívateľa šťastným. Nezabudnúť, že tento popis môže zaujať a pritiahnuť pozornosť.
Preferencie a očakávaniaVyplniť, akého partnera hľadám. To môže zahŕňať vekovú skupinu, záujmy alebo osobnostné vlastnosti, ktoré sú dôležité. Zoznamka Partneri.sk pomôže nájsť partnera, ktorý bude vyhovovať očakávaniam.
Bezpečnosť a zodpovednosťPri zoznamovaní online je dôležité dodržiavať zásady bezpečnosti. Nezdieľať príliš osobné informácie a byť opatrný pri stretnutiach s novými ľuďmi. Dohodnúť si prvé stretnutie na verejnom mieste a informovať priateľa alebo rodinu o svojich plánoch.
Aktivita a angažovanosťPre úspech na zoznamke je dôležité byť aktívny. Odpovedať na správy a vyhľadávať ďalších užívateľov. Aktivita a angažovanosť zvyšujú šance na nájdenie vhodného partnera.

Láska v okolí – najnovšia zoznamka

Laskavokoli.com je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nezáväzný flirt alebo vzrušujúcu komunikáciu. Táto zoznamka je otvorená pre všetky sexuálne orientácie a umožňuje vytvoriť si profil zdarma. Profilovú fotku vidia všetci, no ostatné fotografie len vybraní členovia, čo zabezpečuje určitú anonymitu.

 • Zameranie: Flirt a nezáväzný vzťah.
 • Registrácia: Rýchla, s 10-políčkovým dotazníkom.
 • Profilová fotka: Viditeľná pre všetkých.
 • Funkcie: Vyhľadávanie, prezeranie profilov, komunikácia (za poplatok).

VIP členstvo:

 • Výhody: Prístup k viacerým funkciám, ako je viditeľnosť návštevníkov profilu a prezeranie súkromných fotiek.
 • Cena: Od 7,00 € za mesiac.

Hodnotenie:

 • Pomer pohlaví: 10% mužov, 90% žien.
 • Užívateľská základňa: Viac ako 30 000 aktívnych používateľov.
 • Záujem: Väčšina hľadá flirt a sexuálne vzrušenie.

Laskavokoli.com je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú jednoduché a zábavné zoznamovanie bez záväzkov. S možnosťou prémiového členstva a viacerými zaujímavými funkciami je to platforma, ktorá ponúka široké možnosti zábavy a komunikácie.

Bezplatné alebo platené zoznamky na Slovensku?

Pri rozhodovaní sa pre online zoznamovanie je dôležité zvážiť, či investovať do plateného členstva, alebo sa zamerať na bezplatné možnosti. Každá možnosť má svoje výhody a nevýhody a vybrať tie správne zoznamky na Slovensku závisí od preferencií a očakávaní.

Bezplatné zoznamky na Slovensku

Zoznamky zdarma, ako napríklad Azet zoznamka, Badoo či Tinder, sú podobné sociálnym sieťam v tom, že sú voľne prístupné a majú veľkú používateľskú základňu. Avšak aj keď registrácia je bezplatná, často je potrebné platiť za zlepšenie viditeľnosti profilu. Tieto zoznamky ponúkajú široký výber potenciálnych partnerov, no zároveň môžu obsahovať falošné alebo neaktívne profily.

Platené zoznamky na Slovesku

Platené zoznamky, ako napríklad ELITE Date, si vyžadujú poplatok za členstvo na určitý časový úsek (ročné, trojmesačné alebo mesačné). Sú známe nižším množstvom falošných profilov a ponúkajú algoritmy na odporúčanie vhodných partnerov na základe vyplneného dotazníka.

zoznamky na slovensku
Každá platená flirt zoznamka má svoje vlastné výhody, základná idea je tá istá – pomôcť užívateľom nájsť vhodného partnera a prilákať spokojných – platiacich – užívateľov.

Muži na zoznámenie – ktorým typom sa vyhnúť?

Pri zoznamovaní sa môže človek stretnúť s rôznymi typmi mužov, no nie všetci sú vhodní pre vážny vzťah. Ak človek hľadá niekoho, s kým by si mohl budovať trvalý vzťah, mal by sa vyvarovať nasledujúcim typom mužov:

Typ mužaPopis
NarcistaTíto muži sú viac zaľúbení do seba samých. Neprejavujú záujem o pocity a potreby partnera a ich rozprava sa často točí len okolo nich samých.
Veľký romantikSnažia sa získať pozornosť partnera, no zároveň udržiavajú otvorené možnosti pre iné ženy. Ich úmysly nemusia byť úprimné.
Neustále nedostupnýTíto muži na zoznámenie vytvárajú okolo svojich pocitov záhadu a často vyvolávajú zmätok a neistotu vo vzťahu.
Kontrolujúci manipulátorAk sa pokúša kontrolovať kroky, obmedzovať alebo manipulovať s rozhodnutiami, nie je to zdravý základ pre vzťah.
Neustály kritikMuž, ktorý neustále kritizuje osobnosť, vzhľad alebo záujmy, môže poškodiť sebavedomie a pohodlie vo vzťahu.
Zameraný na svoju exAk stále hovorí o svojich bývalých vzťahoch a zdá sa, že nie je pripravený na nový vzťah, možno nie je vhodným partnerom.
Bojí sa záväzkovMuži na zoznámenie, ktorí sa boja záväzkov a nechcú sa viazať na vážny vzťah, môžu sklamať.
MaterialistaAk sa zdá, že má záujem len o majetok alebo finančnú situáciu, nemá záujem o partnera ako osobu.
Neustály sťažovateľMuži, ktorí sa neustále sťažujú na všetko okolo seba, môžu mať negatívny vplyv na emocionálne zdravie.

Tieto varovné signály môžu pomôcť vyhnúť sa vzťahom – mužom na zoznámenie, ktorí by mohli priniesť skôr sklamanie a neistotu.

Top rady pre single ľudí

 1. Poznaj sám seba: Predtým, ako niekto začne hľadať vzťah s niekým iným, je dôležité mať jasno v tom, kto je a čo od života očakáva. Poznanie vlastných hodnôt, záujmov a cieľov pomôže byť sebavedomá/ sebavedomý a atraktívna/ atraktívny pre potenciálnych partnerov.
 2. Nastavenie priorít: Ujasniť si, čo je pre mňa v živote skutočne dôležité. Môže to byť kariéra, osobný rozvoj, zdravie alebo rodina. Keď v tom má človek jasno, bude ľahšie identifikovať kompatibilných ľudí.
 3. Byť otvorená/ otvorený novým možnostiam: Nezatvárať sa pred novými príležitosťami stretnúť nových ľudí. Skúsiť nové aktivity, začať cvičiť, navštevovať kultúrne podujatia alebo sa zapojiť do komunity. Týmto spôsobom človek rozširuje svoje sociálne kruhy a zvyšuje pravdepodobnosť, že stretne niekoho špeciálneho.
 4. Baviť sa a užívať si svoj život: Single život má svoje výhody. Využiť tento čas na cestovanie, sebarealizáciu a stretávanie nových ľudí. Keď je niekto šťastný sám, priláka k sebe rovnako šťastných a vyvážených ľudí.
 5. Neponáhľať sa: Láska prichádza v najnečakanejších chvíľach. Neponáhľať sa do vzťahu len preto, že sa človek cíti osamelý. Dôležité je nájsť niekoho, kto mi skutočne vyhovuje a s kým mám vzájomnú chémiu.
 6. Zostávať pozitívny: Napriek prekážkam na ceste k láske zostávať optimistický. Každá skúsenosť s neúspechom je príležitosťou na osobný rast a lepšie pochopenie toho, čo skutočne hľadám.
 7. Komunikovať otvorene: Keď sa zoznamujem s niekým novým, byť otvorený a komunikovať svoje očakávania a hranice. Zdravá komunikácia je kľúčová pre budovanie zdravých a vzájomne uspokojivých vzťahov.

Napriek tomu, že byť single môže byť občas výzvou, je to tiež jedinečná príležitosť na osobný rast a objavovanie nových možností. Treba byť sebavedomá/ sebavedomý a užívať si svoj život naplno!