Partner na úrovni – skúsenosti a prihlásenie na online zoznamku

Online zoznamky otvárajú dvere do ríše nekonečných možností, kde hľadanie životného partnera môže byť zábavnou a vzrušujúcou cestou. A medzi týmito zoznamkami vyniká jedna – Partner na úrovni.

Mnohí hľadajú niekoho, s kým by mohli zdieľať vášnivé diskusie, rozvíjať svoj intelekt alebo zažívať vzrušujúce dobrodružstvá. No kde spoznať takéhoto partnera? Veľa ľudí zavíta na online zoznamky, dúfajúc, že nájdu toho pravého/pravú. No aká zoznamka je na úrovni?


Obsah článku


KĽÚČOVÉ INFORMÁCIE:

  • Partner na úrovni ponúka širokú škálu funkcií, ako je vedecky založený test osobnosti, návrhy partnerov, posielanie správ, odosielanie úsmevov a ďalšie.
  • Táto zoznamka na úrovni je určená pre ľudí vo veku približne okolo 30 rokov s vyšším vzdelaním a príjmom, ktorí hľadajú vážny vzťah.
  • Používanie partnernaurovni je považované za jednoduché a intuitívne, s prepracovaným systémom navrhovania potenciálnych partnerov.

Online zoznamka Partner na úrovni

Hľadanie životného partnera na dlhé roky nie je vždy jednoduchou úlohou. S rastúcimi pracovnými povinnosťami a uponáhľaným životným štýlom je časový priestor na súkromný život často obmedzený. Práve v dnešnej digitálnej dobe však existuje riešenie – online zoznamky. Tieto virtuálne platformy získavajú na popularite a ponúkajú možnosť nájsť si životného partnera bez časového tlaku.

Jednou z najpopulárnejších zoznamiek na slovenskom trhu je bezpochyby portál Partner na úrovni. Za vytvorením tejto platformy stojí nemecká spoločnosť so sídlom v Berlíne. Od svojho založenia v novembri 2008 neustále zdokonaľuje svoje služby a pomáha ľuďom nájsť ideálneho a kompatibilného partnera. Dnes má už viac ako 13 miliónov registrovaných užívateľov v 22 krajinách po celom svete.

Pre koho je Partner na úrovni určený?

Zoznamka Partner na úrovni (partnernaurovni.sk) je zameraná na ľudí, ktorí hľadajú vážne a zmysluplné vzťahy. Jej najväčšiu skupinu užívateľov tvoria muži a ženy vo veku približne okolo 30 rokov s vyšším vzdelaním a príjmom. Sú to ľudia, ktorí doteraz uprednostňovali svoju kariéru a teraz cítia, že je ten správny čas prepojiť svoj život s niekým iným.

Prihlásenie na zoznamku Partner na úrovni

Na zoznamke Partner na úrovni sa záujemca prihlási jednoduchým vyplnením informácií o svojom pohlaví a preferovanom pohlaví partnera, spolu s jeho emailom a heslom. Aby bol jeho profil 100 % bezpečný a mohol si vychutnať všetky výhody, vyžaduje sa registrácia.

Zoznamka ponúka možnosť bezplatného vyskúšania jej funkcií, aby sa záujemca zoznámil s jej možnosťami. Niektoré pokročilé funkcie, ako je napríklad kontaktovanie prostredníctvom správ alebo získanie informácií o „návštevníkoch“ profilu, sú dostupné až po zakúpení VIP členstva.

Prihlásenie na Partner na úrovni, teda registráciu začína človek vyplnením vedeckého osobnostného testu, ktorý je vytvorený pomocou najmodernejších technológií. Odpoveďami na zopár otázok o sebe, o svojom živote a preferenciách, si vytvorí svoj unikátny profil.

Stránka ho následne vyzve aby si pridal profilovú fotku a ponúkne možnosť aktivovať si plné členstvo. Tieto kroky môže záujemca odložiť na neskôr. Následne sa zobrazí samotné rozhranie zoznamky a celé sa to môže začať. Celý proces vyberania a zoznamovania sa s potencionálnymi partnermi je intuitívny a skutočne jednoduchý. 

Na základe profilu systém ponúkne návrhy potenciálnych partnerov prostredníctvom funkcie „návrhy partnerov“. V zozname si môže človek jednoducho použiť filter a nájsť partnera, ktorý mu najlepšie vyhovuje. Komunikácia s ostatnými členmi prebieha prostredníctvom správ. Okrem toho má záujemca k dispozícii aj zaujímavú funkciu „Čo keď náhodou…“, ktorá mu ponúka ďalšie možnosti.

V prípade potreby sa môže používateľ kedykoľvek obrátiť na zákaznícky servis. Má možnosť využiť kontaktný formulár alebo poslať svoje otázky poštou. Treba však rátať s možnou dlhšou odozvou, ak sa rozhodne komunikovať poštou.

VIP členovia by mali pri zmazaní konta najprv zrušiť automatické predlžovanie členstva a následne môžu zmazať svoj profil. Po zmazaní budú všetky údaje trvalo odstránené.

partner na úrovni
Ak by si používateľ časom želal zmazať svoj profil, môže to urobiť jednoducho priamo na stránke alebo prostredníctvom iOS alebo Android aplikácie.

Funkcie zoznamky Partnernaurovni

Hľadanie skutočného partnera na úrovni môže byť v dnešnom uponáhľanom svete náročnou úlohou. No vďaka moderným technológiám a psychologicky založeným funkciám online zoznamky Partner na úrovni môže mať záujemca väčšiu šancu nájsť kompatibilného partnera, s ktorým si budete rozumieť.

Vedecky založený test osobnostiJe založený na princípoch modernej psychológie a výrazne zvyšuje šancu na zoznámenie sa s kompatibilným partnerom.
Návrhy partnerovTu si používateľ nájde každý deň vybraných partnerov, ktorí sú s jeho profilom kompatibilní. Pomocou šikovného filtra si ich výber vie ešte zúžiť.
Funkcia „čo keď náhodou“Zoznamka ponúka partnerov, ktorí nesplnili podľa osobnostného dotazníka jedno zvolené kritérium, ale stále sú na základe psychologických metód kompatibilní.
Posielanie správPosielanie správ patrí k základným funkciám každej zoznamky. Ide o jednoduché vymieňanie informácií s potencionálnymi partnermi.
Odoslanie úsmevuAk si partnera záujemca netrúfa kontaktovať, môže na seba upozorniť tak, že mu pošle usmievavého smajlíka.
Kto videl váš profilTáto funkcia je síce praktická a môže pri zoznámení pomôcť, ale dá sa využívať až po zaplatení plného členstva.
Zákaznícky servisZákaznícky servis môže užívateľ kontaktovať od pondelka do piatka od 9:00 – 18:00 hod. prostredníctvom kontaktého formuláru.
Mobilná aplikáciaAplikáciu je možné stiahnuť zadarmo. Dostupná je na Google Play aj na Apple App Store.

Partner na úrovni: Členstvo a poplatky za plné využívanie

Plné členstvo na online zoznamke Partnernaurovni prináša mnoho výhod, no je dôležité vedieť, že je spoplatnené. Na výber má človek z troch balíčkov, ktoré sa líšia v dĺžke predplatného: 3, 6 a 12 mesiacov. Ak sa rozhodne pre ročné členstvo, ušetrí, pretože mesačný poplatok je najnižší. V súčasnosti sa 12-mesačné členstvo pohybuje okolo 144 eur.

ČlenstvoFunkcieCena
VIP Light3 mesiace VIP členstvacca 28 €/mes.
VIP Classic12 mesiacov VIP členstvacca 12 €/mes. (ak je akcia)
VIP Comfort6 mesiacov VIP členstvacca 20 €/mes.

VIP členstvo na Partner na úrovni je jednoduché získať, no jeho zrušenie môže byť trochu komplikovanejšie. Ak sa záujemca rozhodne členstvo ukončiť, mal by byť trpezlivý a postupovať podľa inštrukcií.

Zoznamka na úrovni: Kategórie pri hľadaní partnera

Zoznamka Partnernaurovni je miestom, kde sa každý člen môže priradiť do špecifických kategórií podľa toho, koho práve hľadá. Ponúka možnosť nájsť svoju spriaznenú dušu medzi vysokoškolsky vzdelanými, gaymi, lesbami, kresťanmi, seniormi, rozvedenými a ďalšími skupinami, čo robí túto zoznamku jedinečnou vo svojom druhu.

Prvou a základnou kategóriou sú vzdelaní, ktorí túžia nájsť vážny vzťah s rovnako vzdelaným partnerom. Pre gayov a lesbičky, ktorí často čelia výzvam pri hľadaní lásky, existuje vlastná kategória, kde môžu stretnúť svoju spriaznenú dušu.

Pre tých, ktorí majú vieru na prvom mieste vo svojom živote, je určená kresťanská zoznamka. Táto kategória umožní stretnúť ľudí s rovnakými hodnotami a presvedčeniami, čo môže viesť k hlbokému a duchovne obohacujúcemu vzťahu. Seniori, ktorí hľadajú lásku v pokročilom veku, majú svoju vlastnú kategóriu, ktorá im pomôže nájsť spriaznenú dušu, s ktorou môžu stráviť zvyšok života.

Rozvedení ľudia a slobodné mamičky si môžu nájsť druhú šancu v kategórii pre rozvedených, kde môžu spoznať partnera, ktorý rozumie ich životným skúsenostiam a výzvam. A pre tých, ktorí sa držia špeciálnych stravovacích preferencií, tu funguje vegetariánska a vegánska zoznamka, kde môžu nájsť niekoho, s kým sa ich životný štýl bude zhodovať.

Ak záujemcu láka medzinárodné zoznámenie, môže skúsiť Európsku zoznamku, kde sa môžespojiť s ľuďmi z rôznych krajín a kultúr. A ak by mal špeciálne kritériá, ktoré sú pre neho dôležité, môže ich doplniť, a tým si vytvoriť presne taký profil, aký si predstavuje.

partner na úrovni
Na stránke Partner na úrovni nájde záujemca širokú škálu kategórií, ktoré mu umožnia zameranie sa na konkrétne skupiny ľudí, ktorí by mohli byť jeho ideálnym partnerom.

Partner na úrovni: Skúsenosti a recenzie

Hľadanie životného partnera prostredníctvom zoznamky Partner na úrovni a podobných stránok môže byť zážitkom na rozdiel od tradičných zoznamovacích spôsobov. Ich prepracovaný systém navrhovania potenciálnych partnerov je často obdivuhodný, a dotazník, ktorý sa musí vyplniť pri registrácii, poskytne užitočné informácie o samom sebe, ako aj o vlastných preferenciách.

Používanie stránky Partner na úrovni je jednoduché a intuitívne, bez zbytočných a otravných funkcií. Užívateľ má plný prehľad o všetkom, a kedykoľvek sa môže odhlásiť alebo prihlásiť naspäť do svojho profilu.

Výhodou je, že stránku môže používať aj na smart zariadeniach, čo z nej robí flexibilného spoločníka na ceste partnerom. Táto zoznamka spojila ľudí z rôznych krajín a kultúr, a podľa skúseností s Partner na úrovni má na Slovensku veľké množstvo užívateľov. Aké sú však obľúbené zoznamky na Slovensku?

Aj keď môžu používateľa návrhy partnerov potešiť, mal by byť obozretný, pretože sa sem občas dostanú aj zaujímaví jedinci, ktorí z hľadiska individuálnych požiadaviek nie sú vhodní pre daného užívateľa.

Skutočná láska sa však môže skrývať za každým návrhom, a práve takáto nevyspytateľnosť zoznamky pridáva vzrušenie do hľadania ideálneho partnera. Niekedy môže byť potrebné skúsiť aj iné zoznamovacie aplikácie.