Paradentóza sa dá vyliečiť. Tento starček si ju vyliečil úplne sám a teraz svoj recept zdieľa s celým svetom.

Paradentóza je choroba, ktorá poškodzuje zuby, ďasná, kosti, čeľusť a celú časť nášho chrupu. Jej prvým príznakom je zápal ďasien. Medzi ďalšie príznaky patrí:

  • ustupovanie ďasien od zubov. Postupne sa odhaľuje väčšia časť zubov, ktoré boli pôvodne kryté.
  • nepríjemná chuť a zápach v ústach
  • vypadávanie zubov. V poslednom štádiu paradentózy zuby začínajú vypadávať, nakoľko sú tak poškodené, že sa neudržia na ústnej kosti.

Paradentóza sa v medicíne považuje za ochorenie, ktoré sa dá liečiť, ale bohužiaľ nie vyliečiť. Často krát sa v praxi stretávame s prípadmi, kedy ľudia vyliečili aj nevyliečiteľné choroby a to len vďaka prírodnej ceste.

Ako si starček vyliečil paradentózu?

Skúsenosť jedného starého muža z Nemecka s prírodnou liečbou paradentózy bola tak pozitívna, že sa svoj recept rozhodol zdieľať po celom svete.

Podľa jeho slov:

,,KOMPLETNE SOM SI VYLIEČIL PARADENTÓZU A CHCEM AJ OSTATNÝM UKÁZAŤ, ŽE TO MôŽU TAKISTO DOKÁZAŤ. MôJ ZUBÁR BOL VEĽMI PREKVAPENÝ VÝSLEDKOM. LIEK, KTORÝ SOM POUŽIL JE BEŽNE DOSTUPNÝ, LACNÝ A PRÍRODNÝ.“

Ako sa mu to teda podarilo? Starček po dobu 6tich mesiacov pravidelne pil obyčajnú citrónovú šťavu zmiešanú s vodou. Za deň takto vypil šťavu približne zo 4 až 5 citrónov. Šťavu nekloktal ale pil.

Ako funguje citrónová šťava na paradentózu?

Citrónová šťava hoci chutí kyslo, v tele vytvára zásadité prostredie, čo je nesmierne dôležité pre zdravie. Baktérie, ktoré spôsobujú paradentózu, nedokážu prežiť v takomto prostredí. Vyhubenie týchto baktérii následne vedie k ukončeniu tejto choroby.

Hlavnou príčinou vzniku paradentózy je, že telu chýba vitamín C (kyselina askorbová). Keď budeme pravidelne dbať na dostatok vitamínu C, imunitný systém bude správne fungovať a nastaví rovnováhu v ústach. Vitamín C je dnes kvôli nekvalitnej potrave nedostatkový a doporučuje sa osobitne dopĺňať vysoké dávky vitamínu C predovšetkým pri tejto liečbe.