Novoročné darčeky – cez trénera

Zimné sviatky ešte ani zďaleka neskončili, no tréneri už majú toho leňošenia po krk. Možno je to práve „ničnerobením“ a možno tým obrovským množstvom jedla, ktoré sa stihlo za posledných pár dní skonzumovať. Avšak motivácia každý deň sa zlepšovať aj v roku 2016 je taká veľká, že to do toho Nového roku už ťažko vydržať.

Preto bolo rozhodnuté byť okrok vpred a začať so zmenou dnes. Začne sa hneď teraz a nie o ďalších pár dní, lebo na zmenu nie je nepotrebný dátum, no robí sa vtedy, keď sa spraviť má. Keďže najlepším darčekom je podpora, ktorú tento malý trénerský projekt po celý rok dostal, tréneri sa zase pokúsia nezaspať a dať toho v ďalšom roku ešte viac a ešte omnoho kvalitnejšie. S čím teda začať už dnes?

Celý projekt ceztrenera bol založený na ľuďoch. Je postavený na kvalitných tréneroch, ktorých je na Slovensku mnoho, no nenájdu si cestu k ľuďom, resp. ľudia si nenájdu cestu k nim. Cieľom projektu je týchto ľudí – odborníkov hľadať, poskytnúť im priestor na prezentáciu svojho typu tréningu, svojho diétovania / nediétovania a tým ukázať, že fitness ako šport netreba škatuľkovať a každý si v ňom vie nájsť to svoje.

Niekto má rád činky, niekto stroje a iný zase cvičí len s vlastnou váhou. Niekto maká vonku, niekto vo fitku a niekto doma pred televízorom. Niekto je vegán, niekto paleo-mäsožravec. Každý má svoju cestu a pokiaľ si ju vie rozumne obhájiť, je to človek pre tento projekt.

Dnes sa prvý (a nie posledný) krát rozširuje team o nových ľudí, ktorí budú prinášať cenné informácie, fit tipy a novinky zo sveta CrossFitu, Metafitu, Bodyworku, vzpierania, silovo-funkčného tréningu, maratónskeho a ultra trailového behania, ale tiež paleo a vegánskeho či vitariánskeho sveta stravovania.

Nielen strava, ale aj oblečenie, náradie a fitness pomôcky

Tréneri majú čo povedať k strave, to je jasné, veď sa tomu venujú každý deň. Venujú sa najmä športu a pohybu, takže určite budú mať čo povedať aj k oblečeniu a fitness pomôckam, ktoré používajú a ktoré vedia ľuďom odporučiť. Rôzne technológie oblečenia, thermoprádlo na leto alebo na zimu, typy tenisiek na behanie, do posilňovne, toto všetko je téma sama o sebe.

Tréneri sa budú snažiť hľadať aj kvalitné oblečenie do šatníka, ktoré bude možné hneď aj kúpiť. Za túto možnosť a za spoluprácu treba poďakovať obchodu so športovým oblečením a hokejovými potrebami REDREBEL.SK, ktorý týmto veciam dáva strechu nad hlavou v ich kamennej prevádzke na Starej Vajnorskej v Bratislave.

Prehľadnejšie, jednoduchšie a rýchlejšie

Ľudia píšu, čo na stránke nie je stopercentné a všetci v projekte sa snažia a robia všetko, čo je v ich silách, aby sa to k tým 100% približovalo. Od dnes je stránka prehľadnejšia, možno tam nájsť samostatné kategórie pre rôzne typy tréningov, fit tipy o strave aj o pohybe, recepty na polievky, hlavné jedlá a sladké či slané snacky, a samostatnú sekciu dostala aj téma smoothie.

Stále to nie je dokonalé a ani nebude, avšak zaspať sa nikto nechystá a vždy keď bude možnosť, stránka sa opäť vylepší, aby sa trénerom, s ktorými sa v projekte spolupracuje, poskytol ten najlepší priestor na odovzdanie ich cenných informácii všetkým cteným návštevníkom a zákazníkom.