Hokej dnes – kde sledovať výsledky a najnovšie správy?

Hokej je jedným z najpopulárnejších športov na Slovensku a jeho sledovanie sa stáva ešte zaujímavejším vďaka množstvu dostupných zdrojov a možností, ako získať aktuálne informácie. Ak chce fanúšik vedieť, kde nájsť najnovšie výsledky hokeja, live skóre alebo podrobnosti o prípravných zápasoch v roku 2024, tento článok poskytne všetky potrebné informácie.


Obsah článku


Kde sledovať hokej dnes?

Existuje viacero možností, kde sledovať hokej dnes.

Televízne prenosy:

  • JOJ Šport: Vysiela priame prenosy z vybraných zápasov Tipos extraligy a MS v hokeji 2024.
  • Sport 1 a Sport 2: Vysielajú zápasy Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) a prípravné zápasy slovenskej reprezentácie na MS 2024.
  • O2 TV Sport a ČT Sport: Vysielajú zápasy NHL. Zámorský hokej má veľkú fanúšikovskú základňu aj vďaka Slovákom hrajúcim túto ligu.

Online prenosy:

  • Hokejportal.sk: Ponúka live prenosy vybraných zápasov, livescore a výsledky z rôznych líg a turnajov.
  • TV Tipsport: Platforma s predplatným, ktorá ponúka širokú ponuku hokejových prenosov z rôznych líg a turnajov, vrátane Tipos extraligy a MS v hokeji 2024.
  • Stávkové kancelárie: Niektoré stávkové kancelárie, ako napríklad Tipsport a Fortuna, ponúkajú live prenosy hokejových zápasov na svojich webových stránkach.

Webové stránky s výsledkami:

  • Flashscore.sk: Livescore hokej a výsledky z rôznych športov, vrátane hokeja.
  • Sportky.sk: Športové výsledky a livescore, vrátane hokeja.
  • SZĽH.sk: Oficiálna stránka Slovenského zväzu ľadového hokeja s výsledkami a livescore z Tipos extraligy a slovenskej reprezentácie.

Každý fanúšik si teda môže vybrať, ako bude sledovať hokej dnes, pričom možnosti závisia aj od toho, o akú ligu či podujatie má záujem. Online prenosy si však vyžadujú kvalitný optický internet.

Live výsledky z hokeja

Sledovanie hokejových zápasov v reálnom čase sa stalo neoddeliteľnou súčasťou zážitku každého fanúšika. Či už doma, v práci alebo na cestách, vždy je možnosť sledovať aktuálne výsledky a dianie na ľade. Tu sú najlepšie zdroje pre live výsledky hokeja a najnovšie aktualizácie:

  • Live výsledky hokej prináša Hokejportal, ktorý je jednou z najpopulárnejších stránok pre fanúšikov hokeja na Slovensku. Táto stránka ponúka nielen aktuálne výsledky, ale aj podrobné štatistiky, analýzy a najnovšie správy zo sveta hokeja. Na Hokejportal sa dajú sledovať live výsledky hokeja z rôznych líg a turnajov.
  • FlashScore je celosvetovo uznávaná stránka na sledovanie live skóre. Poskytuje aktuálne výsledky z hokejových zápasov po celom svete, vrátane podrobných štatistík, rozpisov zápasov a ligových tabuliek. Aplikácia FlashScore je dostupná aj pre mobilné zariadenia, takže fanúšik môže byť stále v obraze aj na cestách.

Sledovanie live výsledkov hokeja nebolo nikdy jednoduchšie. S množstvom dostupných zdrojov a aplikácií môžu byť fanúšikovia vždy informovaní o najnovšom dianí na ľade.

Hokejportal sk

Jedným z najlepších zdrojov pre sledovanie hokejových zápasov a výsledkov je Hokejportal. Táto stránka poskytuje aktuálne výsledky hokeja, ale aj podrobné analýzy a štatistiky. Či už človek hľadá aktuálne výsledky hokeja alebo výsledky z minulých zápasov, na Hokejportal nájde všetko na jednom mieste.

Hokejportal sk je komplexný webový portál venovaný hokeju na Slovensku a vo svete. Ponúka širokú škálu informácií a služieb pre fanúšikov hokeja všetkých úrovní.

Je ideálnym miestom pre každého fanúšika hokeja, ktorý chce zostať informovaný o dianí v tomto športe. Ponúka komplexné informácie, prehľadné štatistiky, pútavé videá a možnosť diskutovať s ostatnými fanúšikmi.

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024

Rok 2024 priniesol aj významné podujatie – Majstrovstvá sveta v hokeji 2024. Fanúšikovia sa mohli tešiť na napínavé zápasy a sledovať všetky detaily na stránkach ako Hokejportal sk a oficiálnej stránke SZĽH (Slovenský zväz ľadového hokeja). Aj keď je toto podujatie už minulosťou, portál bude zaručene prinášať správy a výsledky aj z nasledujúcich ročníkov.

JOJ Šport vysiela priame prenosy z vybraných zápasov Tipos extraligy a MS v hokeji 2024. Ďalšie možnosti zahŕňajú Sport 1, Sport 2 (KHL), O2 TV Sport a ČT Sport (NHL).

Hokejportal.sk a TV Tipsport ponúkajú live prenosy a výsledky. Stávkové kancelárie ako Tipsport a Fortuna tiež vysielajú live prenosy zápasov.

Hokejportal.sk a FlashScore poskytujú aktuálne výsledky, štatistiky a live skóre z rôznych líg a turnajov. FlashScore má mobilnú aplikáciu, ktorá umožňuje sledovať live výsledky aj na cestách.

Prípravné zápasy v hokeji 2024

Majstrovstvá sveta v hokeji 2024 sú vrchol sezóny, avšak predchádzajú im často atraktívne prípravné zápasy. Prípravné zápasy v hokeji boli skvelou príležitosťou vidieť tímy v akcii pred začiatkom sezóny alebo veľkých turnajov. V Bratislave sa odohrali mimoriadne pútavé zápasy medzi Slovenskou reprezentáciou a výberom USA a Česka.

Informácie o prípravných zápasoch hokeja v roku 2024 boli dostupné aj na Hokejportal a iných špecializovaných športových stránkach. Niet pochýb, že aj ďalšie sezóny prinesú divákom atraktívne zápasy, ktoré sa budú hrať na štadiónoch na Slovensku, ale bude ich možné sledovať aj online.

Live výsledky a e výsledky

E výsledky je populárna možnosť, ktorá poskytuje aktuálne športové výsledky z celého sveta.

Tu je niekoľko zdrojov, kde možno nájsť e výsledky:

  • Flashscore.sk: Výsledky z rôznych športov vrátane hokeja.
  • Športky.sk: Športové výsledky a livescore vrátane hokeja.
  • SZĽH.sk: Oficiálna stránka Slovenského zväzu ľadového hokeja s výsledkami a livescore z Tipos extraligy a slovenskej reprezentácie.
  • Hokejportal.sk: Komplexný slovenský hokejový portál s výsledkami, livescore, štatistikami, správami a ďalšími informáciami.

E výsledky sa však netýkajú iba hokejových zápasov ako hokej Nitra dnes online alebo hokej Michalovce dnes live. Športové stránky poskytujú online výsledky aj iných športov, ako napríklad futbal, basketbal, tenis a pod.

Joj šport live hokej

JOJ Šport Live Hokej je platforma pre fanúšikov hokeja, ktorá im prináša priame prenosy z najdôležitejších zápasov slovenskej reprezentácie a z rôznych hokejových líg po celom svete.

Okrem priamych prenosov ponúka aj rôzne analýzy, rozhovory a dokumenty, takže človek je vždy informovaný o všetkom, čo sa v hokejovom svete deje.

Čo sa dá na JOJ Šport Live Hokej pozerať:

  • Priame prenosy z najdôležitejších zápasov: Všetky zápasy slovenskej reprezentácie na MS, EURO a v prípravných stretnutiach. Okrem toho si možno vychutnať aj zápasy z NHL, KHL, SHL a ďalších najvyšších hokejových líg.
  • Analýzy a rozhovory: Po každom zápase sa môže fanúšik tešiť na podrobnú analýzu s expertmi a trénermi. Taktiež sa môže dozvedieť viac o obľúbených hráčoch v exkluzívnych rozhovoroch.
  • Dokumenty: JOJ Šport Live Hokej ponúka aj rôzne dokumenty o histórii hokeja, o slávnych hráčoch a o najpamätnejších momentoch z hokejového sveta.
  • Interaktívny obsah: Zapojiť sa do diskusie s ostatnými fanúšikmi v komentároch pod priamymi prenosmi a na sociálnych sieťach JOJ Šport Live Hokej.

Platforma ponúka aj možnosť zakúpenia si predplatného, ktoré umožní sledovať všetky zápasy live hokej bez reklamy a s prístupom k exkluzívnemu obsahu. V minulosti prenosy vysielala RTVS, za čo sa platili koncesionárske poplatky.

JOJ Šport Live Hokej je platforma pre fanúšikov hokeja, ktorá im prináša priame prenosy z najdôležitejších zápasov slovenskej reprezentácie a z rôznych hokejových líg po celom svete.

SZĽH – Slovenský zväz ľadového hokeja

Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) je hlavnou riadiacou organizáciou pre ľadový hokej na Slovensku. Je zodpovedný za riadenie a rozvoj tohto populárneho športu, organizovanie domácich súťaží a reprezentáciu Slovenska na medzinárodných turnajoch.


SZĽH je zodpovedný za organizovanie všetkých hlavných domácich hokejových súťaží, vrátane najvyššej slovenskej hokejovej ligy – Tipos Extraligy, 1. ligy a mládežníckych súťaží. Okrem toho organizuje a koordinuje prípravné zápasy a turnaje pre národné tímy.


SZĽH zodpovedá za prípravu a výber slovenských národných tímov pre účasť na medzinárodných turnajoch, ako sú Majstrovstvá sveta v hokeji a Zimné olympijské hry. Národné tímy všetkých vekových kategórií, od juniorských až po seniorskú reprezentáciu, sú pod dohľadom SZĽH.

Hokej – rozvoj so SZĽH

SZĽH aktívne podporuje rozvoj hokeja na Slovensku prostredníctvom rôznych programov a iniciatív. Patrí sem podpora mládežníckeho hokeja, tréningové programy pre mladých hráčov, školenia trénerov a rozhodcov, a ďalšie aktivity zamerané na zlepšenie kvality hokeja v krajine.

Jedným z najdôležitejších podujatí, ktoré SZĽH koordinuje, sú Majstrovstvá sveta v hokeji 2024. Tento turnaj predstavuje vrchol sezóny pre národné tímy a je sledovaný miliónmi fanúšikov po celom svete.

SZĽH zabezpečuje prípravu slovenskej reprezentácie na tento významný turnaj a poskytuje všetky potrebné informácie pre fanúšikov, vrátane rozpisov zápasov, výsledkov a štatistík.

Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) zohráva kľúčovú úlohu v rozvoji a riadení hokeja na Slovensku. Prostredníctvom organizácie súťaží, podpory národných tímov a rôznych rozvojových programov prispieva k zlepšeniu kvality hokeja v krajine.

Sledovanie hokeja dnes je jednoduchšie než kedykoľvek predtým vďaka množstvu dostupných zdrojov a technológií. Hokej je nielen šport, ale aj vášeň, ktorá spája ľudí a prináša neopakovateľné zážitky.