Pozrite sa koľko máte čiar na zápästí? Ak ich máte 3 alebo 4, mali by ste o sebe vedieť toto…

Možno to bude znieť divne, ale tak, ako čiary na ruke, tiež čiary na zápästí môžu veľa povedať o vašej osobnosti a celkovo o vašom živote. Môžete z nich tiež vyčítať informácie o vašom zdravotvním stave, a dokonca aj o tom, ako bude vyzerať vaša budúcnosť. Skúmali ste už niekedy čiary, ktoré máte na zápästí? Len sa nato dobre pozrime.

Priemerný človek má aspoň dve línie čiar okolo zápästia.

Prvá línia = čiara ZDRAVIA

Prvú líniu uvidíte pri pohybe zápästia. Je to tá najvýraznejšia a zároveň aj najdôležitejšia vec ako spoznáte váš zdravotný stav. Ak je naozaj viditeľná a kontinuálna, znamená to, že ste naozaj zdravý, vitálny a aktívny človek.

Ak je na nejakom mieste prerušená, mali by ste v niektorých veciach vo svojom živote vykonať zmeny a celkovo zmeniť váš životný štýl. Ak sa čiara na konci rozdeľuje, znamená to, že sa vaše ciele splnia. Možno nie presne tak ako chcete, ale ste tak silná osobnosť, že sa vám to nakoniec podarí

Druhá línia = čiara BOHATSTVA

Keď sa pozriete na druhú čiaru od spodu už na prvý pohľad vidíte, či je kontinuálna, alebo na niektorých miestach rozdeľovaná. Ak je pevná, znamená to, že v živote zažívate viac úspešných chvíľ než neúspešných a našli ste svoje šťastie. Ak vystupuje čiara vysoko, znamená to, že by vás mohlo stretnúť bohatstvo. Naopak, prasklinky na čiare hovoria o finančných problémoch.

Tretia línia = čiara ÚSPECHU A SLÁVY

Veľká väčšina ľudí má len dve línie, nie všetci majú tri. Ak je vaša tretia čiara od spodku silnejšia a výrazná, znamená to, že môžete mať na ľudí veľký vplyv a každého si dokážete k sebe pritiahnuť. Na ľudí pôsobíte pozitívne nielen doma, ale aj v práci. Každý si vás dobre zapamätá.

Štvrtá línia = čiara SILY

Štvrtá čiara je veľmi vzácna v niektorých kultúrach sa považuje za požehnanie a v iných kultúrach zasa za prekliatie. Hovorí však, že budete dlho žiť a budete mať veľa detí. Ak sa vaše čiary spájajú a sú popraskané, netrápte sa. Vy ste jediný človek, ktorý má kontrolu nad svojím životom, ktorý bude veľmi šťastný.

Vy ste ten zodpovedný za pozitívne zmeny vo svojom živote. Zamerajte sa na svoje silné stránky a naplno využite všetky šance, ktoré sa vám v živote naskytnú.Veríte napríklad na veštenie budúcnosti? Na čiaru života, či šťastie? Niekedy sa dokážeme s charakteristikami veľmi stotožniť a takmer všetko na našu osobnosť sedí. Ako ste na tom vy?

Čo ste sa dozvedeli zo svojich čiar na ruke? Ak sa vám článok páčil, podeľte sa oň so svojimi priateľmi!

Zdroj