10 vlastností, ktoré vás robia pre opačné pohlavie neodolateľnými a to bez ohľadu na váš fyzický vzhľad. Buďte ako magnet!

Veľa z nás žije v domnení, že iba pekný človek môže byť atraktívny. V skutočnosti to vôbec nie je pravda, a niektoré naše vlastnosti nás dokážu spraviť oveľa atraktívnejšími ako je najkrajší človek pod slnkom. Poďme sa pozrieť, ktoré vlastnosti sú pre ostatných priam magické a prevyšujú našu fyzickú krásu. Tieto vlastnosti v konečnom dôsledku môžu rozhodnúť, že sa do vás niekto zahľadí a možno aj zamiluje.

1. Zmyselnosť

Mnoho ľudí ešte stále verí, že ľudia z plagátov vedia očariť len základnou výbavou – postavou. No ak sa viete kontrolovať, máte charizmu a sebavedomie, nemusíte byť kráľovná krásy.

2. Cieľavedomosť

Osoba, ktorá bojuje zato, čo chce a prostredníctvom svojich činov to aj robí. Nič nie je nemožné a neatraktívne.

3. Dobrý zmysel pre humor

Jeden z najdôležitejších faktorov, ktorá človeka obohacuje. Dobrý zmysel pre humor je vynikajúca vlastnosť, ktorá vás robí zaujímavejšou osobou. Humor je niečo čo vás dokáže rýchlo zasiahnuť a potom vás dokáže k tomu človeku vtiahnúť. Dokážete si tak veľmi rýchlo získať priateľov a sympatie.

4. Pohyblivosť

Nezáleží na tom, ako perfektne vyzeráte, budeme sa zase opakovať, ak vám vo vašej pohyblivosti chýba kus grácie, tak vám to pokazí image. Na to, aby ste jemne pohybovali sa musíte sledovať a meniť svoje pohybové návyky. Toto vás naozaj urobí atraktívnym!

5. Sebavedomie

Tichý hlas, skleslé ramená, je známka toho, že sa k vám prihovára neatraktívna osobnosť. Musíte to o sebe dať vedieť, že sa v tej miestnosti nachádzate. Nemusíte na niekoho vrieskať z plných pľúc a chodiť ako pravítko, potrebujete si to len dobre nacvičiť a zrozumiteľne rozprávať.

6. Odovzdanosť

Mať o sebe pochybnosti nie je väčšinou známkou dobrej atraktívnosti a nevedie to k dobrým vzťahom. Každá atraktívna osoba by mala v niečom byť odovzdaná, začať o sebe rozhodovať, čo si kúpi, kde chce žiť a čo so svojím životom chce robiť

7. Intelekt

Intelekt nie je o tom, stať sa expertom a zistiť prečo vznikol vesmír a podobne. Je to vlasnosť pomocou ktorej ukážeme dobrý úsudok. Ak sme osobnosť, ktorá jednoducho niečomu porozumie, bez žiadnych pochýb sa nám zvýši naša atraktivita.

8. Detailista

Ak si dávate pozor na detaily, dokonca postrehnete aj nepostrehnuteľný a zábavný malý detail, dokážete si tak získať atraktivitu.

9. Schopnosť byť zaujímavá osobnosť, s ktorou sa dá porozprávať

Nie je to len o tom, že máte veľký rozhľad a máte vlastné názory. Ďalšia dôležitá schopnosť človeka, ktorá sa považuje za atraktívnu je počúvanie. Je to tom, aby ste nevyzneli ako človek, ktorý rád počúva iba seba.

10. Originalita

Originalita je naozaj niečo, čo sa v dnešnej dobe cení, kedže sa všetci snažia na niečo hrať, čo im napovedá, že je „super“. V skutočnosti sme všetci originál. Ale možno to ešte niekto o sebe nepostrehol a stále je vo svojej „ulite“.  Všetky takéto maličkosti, ktoré si možno ani samé neuvedomujete, sú niečo, prečo ste takým človekom. Buďte každý deň lepší! Buďte originálny a jedinečný!

Zdroj: brightside.me