Známa veštica prezradila, že deň vášho narodenia v obrovskej miere ovplyvňuje váš osud a povahu. Pozrite sa čo o vás povedala.

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, že deň, kedy ste prišli na svet, ovplyvnil váš osud? To, akí ste, ovplyvní aj to, či ste sa narodili na začiatku alebo na konci mesiaca. Poďme prepadnúť do tajov numerológie. To, aký deň v mesiaci ste sa narodili, vám prezradí viac, než si myslíte. Neveríte? Tu máte dôkaz!…

1. Nezávislosť
Ste sebaistí, iniciatívni, dynamickí a priebojní. O všetkom si radi rozhodujete sami a k spokojnému životu rozhodne potrebujete voľnosť. Veľký problém máte s autoritami, ktorým sa neradi podriaďujete a zaväzujete. Vo vašom partnerskom vzťahu potrebujete voľne dýchať a cítiť slobodu a priestor. Pokiaľ ide o váš životný smer, rozhodne vám vyhovujú práce, v ktorých sa môžete spoľahnúť sami na seba a byť kreatívny. Máte silnú túžbu motivovať ostatných.

2. Spolupráca
Títo ľudia sú ozajstní miláčikovia. Sú silne intuitívní, láskaví, mierní, citliví a ochotní spolupracovať. Nemajú problém vychádzať s ostatnými a stať sa im vzorom. Veľmi ľahko ich zraníme a rozhodíme. Ľudia narodení druhý deň v mesiaci neznášajú spory a samotu, preto môžu byť v láske až majetníckí a manipulatívní. V živote sú najviac spokojní v oblastiach umeleckých, kde môžu vyjadrovať svoje pocity a emócie. Dvojka oplýva obrovským kúzlom a charizmou.

3. Kamarátstvo
Trojky sú plné optimizmu, priamočiarosti a inteligencie. Rýchlo nadväzujú kontakty a sú veľmi komunikatívní. Títo ľudia sú veľmi aktívni a sú neustále v pohybe. V práci preferujú veľké kolektívy a spoluprácu. Sú veľmi nadaní a zvládnu pracovať na niekoľkých projektoch naraz.

4. Stabilita
Tu narazíme na praktickosť, zručnosť a fyzickú zdatnosť. Všetko si viete zorganizovať a ste úplne nezávislí na pomoci ostatných. Rozhodne ale potrebujete pevný poriadok a pravidlá. Bez stabilného zázemie nenájdete vnútorný pokoj.

5. Nezávislosť
Ste veľmi podobní ľuďom narodeným v prvom dni v mesiaci. Ste otvorení zmenám a milujete vlastné pokroky a plnenie cieľov. Neznášate, keď vás niekto obmedzuje a narúša váš priestor. Ste bytosti veľmi vnímavé, ktoré potrebujú dostatok tolerancie a vlastného priestoru.

6. Harmónia
Tu narazíme na bytosti úprimné s vysokou potrebou harmónie. Máte vycibrený vkus a máte v sebe umelecký talent. Dokážete vycítiť situácie a využiť umenie diplomacie. Práve vy sa hodíte pre povolania učiteľa, pretože ste veľmi láskaví a trpezliví.

7. Skúsenosť
Sedmičky sú citliví, vnímaví ľudia, ktorí súcitia s problémami druhých. Vyjadrujete sa veľmi originálnym spôsobom a máte neuveriteľný zmysel pre humor. Vo vzťahu ste verní, avšak k životu potrebujete podporu svojho partnera. Z vás budú skvelí filozofi či myslitelia.

8. Rovnováha
Títo ľudia sú výkonní a dynamickí, nechýba im logické myslenie a majú neuveriteľné vodcovské schopnosti i organizačný talent. Rozhodne sú obdarení inteligenciou a majú výborné predpoklady pre podnikanie. V partnerských vzťahoch sa učí však vrelosti, ústupčivosti a citlivosti, ktoré im chýbajú.

9. Múdrosť
Ide o zaujímavých a charakterných ľudí, ktorí vedia hovoriť veci na rovinu. Medzi ich hlavné prednosti patrí premýšľavosť a schopnosť vnímania hlbšieho zmyslu života. Ide o perfekcionalistu a detailistu. Bývajú skvelými pedagógmi, poradcovia aj psychológmi.

10. Sila
Desiatka dáva ľuďom charakter, emocionálnu vyrovnanosť a priebojnosť. Bývajú sebavedomí, spoľahliví a veľmi uzavretí. Málokedy sa dokážu niekomu otvoriť, čo im robí neplechu v partnerských vzťahoch.

11. Citlivosť
Títo ľudia sú obdarení zvláštnou vnímavosťou a citlivosťou. Majú dar intuície a pod vplyvom dvoch jedničiek sú neuveriteľne otvorení. Problémom je, že títo ľudia môžu byť vnútorne rozpoltení a nestáli.

12. Všestrannosť
Ide o samostatného jedinca, ktorý je rozhodný a priateľský. Sú naozaj veľmi spoločenskí a činorodí. Nechýba im osobitý šarm a ide o veľmi očarujúceho jedinca. Uplatnenie nájdu snáď vo všetkých sférach, pre svoj talent bývajú veľmi úspešní.

13. Zraniteľnosť
Počas svojho života prechádzajú títo ľudia rôznymi skúškami, ktoré majú vplyv na ich pocit sebaúcty. Problémy, s ktorými sa musí vysporiadať, súvisia s rodičmi a neskôr so svojimi deťmi. Ide o ľudí samostatných a spoločenských.

14. Cieľavedomosť
Medzi charakteristické črty patrí samostatnosť, nezávislosť a schopnosť organizovať všetko. Ide o veľmi podnikavého jedinca, ktorý väčšinou dôjde do životného naplnenia.

15. Odvaha
Týchto ľudí len tak niečo nerozhodí. Sú odvážni a neboja sa postaviť davu. Majú veľký zmysel pre humor a bývajú ťahúňmi spoločnosti.

16. Priamočiarosť
Jedinci narodení šestnásty deň v mesiaci presne vedia, odkiaľ a kam idú. Ich život má jasný cieľ, za ktorým si tvrdo idú a neprestanú, kým ho nedosiahnu.

17. Zdatnosť
Nezávislosť, inteligencia, ctižiadostivosť a samostatnosť, tak presne tieto vlastnosti vás vystihujú a charakterizujú. Vaša povaha nájde uplatnenie v zdravotníctve, a to ako klasickom, tak i alternatívnym.

18. Zodpovednosť
Ste veľmi ctižiadostiví a pre svoj život potrebujete jasne vytýčené hranice. Nemáte radi narušenie poriadku a rozhodne z vás nie je žiadny rebel. Milujete pravidlá, ktoré radi dodržiavate.

19. Účasť
Ste aktívny, ambiciózny a rozhodný. Milujete nezávislosť a ste veľmi múdri. Vo vzťahoch ste oddaní svojej rodine a robíte všetko pre spokojnosť a blaho svojich blízkych.

20. Intuícia
Ste citliví, súcitní, láskaví, taktní, starostliví a radi staráte o druhých. Bývate často miláčikovia či už doma, alebo v práci. Pre druhých by ste sa rozkrájali, avšak nechýba vám zmysel pre to vycítiť, kto si vašu starostlivosť zaslúži a kto nie.

21. Pochopenie
Vaša citlivá a tolerantná povaha vám dá dar pochopiť a pomôcť každému, kto si o vašu pomoc požiada. Bohužiaľ sa často stanete terčom využívania.

22. Vytrvalosť
Vám nechýba chuť do života a rozhodne sa neradíte medzi negatívne zmýšľajúcich ľudí. Váš temperament vám určuje pozitívny náhľad na život a nabíjate energiou aj ostatných.

23. Samostatnosť
Nemáte problém stráviť dovolenku len sami so sebou a vlastnými myšlienkami. Dá sa povedať, že sa priamo milujete a čas len pre seba priamo vyžadujete. Nemáte radi preplnené priestory a spoločenské udalosti.

24. Prívetivosť
Citlivosť a intuície sú to, čo vám dáva vašu osobitosť. Ste veľmi úspešní jedinci, ktorí sú ostatnými obdivovaní a obľúbení. Naprosté uspokojenie nájdete na vedúcich pozíciách.

25. Nenáročnosť
Z vás je trošičku lenivec. Od života nič neočakávate, a tak od neho ani nič nechcete. Uspokojíte sa s tým, ako situácia je, a nemáte potrebu niečo meniť alebo posúvať sa dopredu.

26. Vnútorná sila
Vás len tak niečo nezlomí. Ste veľmi vytrvalí a silní, čo vás tlačí závratnou rýchlosťou vpred. Dokážete byť nezávislí a veľmi odvážni.

27. Svedomitosť
Ste mierumilovní, chápajúci a poctiví. Máte tendencie preberať zodpovednosť za problémy druhých, čo vás občas dosť brzdí. Svoj život beriete veľmi zodpovedne a nič nerobíte napoly.

28. Rozporuplnosť
Úplne presne neviete, kam sa v živote vrtnúť, a tak títo ľudia veľmi často menia svoje koníčky, prácu i partnerov. Nejde o stáleho jedinca a už vôbec nie o cieľavedomé bytosti. Na druhú stranu ste veľmi citliví a dobrí.

29. Neprehľadnosť
Máte veľký dar intuície a mimozmyslového vnímania. Ako ryba vo vode sa budete cítiť v klasickej medicíne, ako aj v alternatívnych spôsoboch liečby. Často si od ostatných držíte odstup a len tak niekoho si nepustíte k telu.

30. Ráznosť
Tak vy ste naozaj britva. Pre hrubšie slovo si nejdete ďaleko a ste niekedy možno až moc úprimní. Preto nie je divu, že nebývate príliš obľúbený

31. Motivácia
Prirodzený šarm a príjemné vystupovanie, práve tieto vlastnosti vás charakterizujú. Pretože 31 dní nemá každý mesiac, ste veľmi vzácnymi jedinci. Dokážete viesť a motivovať osoby a ste extrémne obľúbení.

Zdroj: extra, facebook