Ježiš uzdravuje 100 rokov od posledného zjavenia vo Fatime

Tento víkend je výnimočný – v piatok si pripomíname 100 rokov od posledného zjavenia vo Fatime. Pri tejto príležitosti sa bude konať modlitba večeradla, ktorá vyvrcholí slávením svätej omše s otcom biskupom Jozefom Haľkom. Navyše, tento týždeň sa bude konať obľúbené modlitbové stretnutie Ježiš uzdravuje v bratislavkom UPC. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

13-210x300-9923159Trinástka

Prijmite pozvanie na spoločné prežitie takzvanej Trinástky, ktorá sa uskutoční modlitbou večeradla pri Morovom stĺpe v Bratislave na Rybnom námestí, bude pokračovať procesiou so sochou Panny Márie ku kostolu sv. Jána z Mathy (Trojička) a vyvrcholí slávením svätej omše, ktorú bude celebrovať otec biskup Haľko. Panna Mária vo Fatime pre jej posledné zjavenie 13. októbra 1917 prisľúbila, že urobí zázrak, aby všetci uverili, že deti skutočne hovorili pravdu a zjavila sa im naozaj ona. Panna Mária chce aj dnes 13. októbra 2017 istotne urobiť veľký zázrak, aby svet uveril, že hovoríme pravdu a máme počúvať Matku Božiu a robiť pokánie, aby sme dosiahli spásu. Preto príďme 13. októbra 2017 o 18:00 k Morovému stĺpu na Rybné námestie v Bratislave, kde bude program začínať a vydajme tomuto svetu svedectvo zázrakom, ktorý sa uskutočňuje nielen na nebi, ale aj v našich dušiach a srdciach, keď sa vieme zjednotiť ako bratia a sestry. Peter Lipták – Ako víťaziť v ťažkostiach života? Spoločenstvo Pavol z Levoče pozývame na októbrove otvorené stretnutie spoločenstva na tému: Ako víťaziť v ťažkostiach života? – “Pán dáva víťazstvo.” (Prís 21,31). Hosťom otvoreného stretnutia bude Peter Lipták. Peter Lipták pochádza z Košíc, je ženatý, vyštudoval katolícku teológiu a pôsobí ako evanjelizátor na rozličných akciách a podujatiach. Keď mal 23 rokov zažil osobné obrátenie a zanechal svoj predošlý život narkomana a dílera. Odvtedy slúži Kristovi a svedčí o ňom. Otvorené stretnutie sa uskutoční v piatok 13.10. o 19.00 v Minoristkom kostole v Levoči. Ježiš uzdravuje Spoločenstvo Dobrého Pastiera srdečne pozýva modlitbové stretnutie Ježiš uzdravuje, ktoré sa uskutoční v sobotu 14. októbra v bratislavkom UPC. Stretnutie je určené pre každého, kto sa chce vydať na cestu dobra. Každého, kto chce zavrhnúť zlo vo svojom živote a obrátiť sa k zdroju dobra. Dobra, ktorým je Ježiš Kristus. Program strenutia začne o 15.00 chválami, nasledovať budú svedectvá, príhovorné modlitby za účastníkov a svätá omša o 19.30. Podujatie moderujú Eduard Heger a Marek Nikolov.

Často sa stane, že nám výnimočné udalosti pretečú pomedzi prsty a ani si to nestihneme uvedomiť. Každodennosť a povinnosti nás pripravia o uvedomenie si dôležitých chvíľ. Nič však nie je stratené, treba mať oči a srdce otvorené.