Unikát Európskeho trhu

INZERCIA | Je to jedna z efektívnych možností marketingu, ktorá je v našich končinách ešte pomerne neznámou, ale patrí medzi najvplyvnejšie a pozitívne  formy marketingu a propagácie. Imidž a reputácia hrá veľmi dôležitú úlohu. Brand Ambasádor má skúsenosti, know-how a správne kontakty na zlepšenie imidžu a verejného povedomia o Vašej spoločnosti a kreativitu na to, aby Váš podnik upútal pozornosť tých správnych adresátov. Ambasádor dokonale plní funkciu propagácie produktov a služieb a napomáha dostať sa do povedomia širokej verejnosti či už formou reklamy alebo za scénou (behind the scenes).

Prečo potrebujeme práve Brand Ambasádora? Aké má povinnosti? Čo je náplňou jeho práce? Dá sa naučiť byť Brand Ambasádorom? V nasledujúcich riadkoch Vám odhalíme, všetky informácie a výhody bežného a tiež Brand Ambasádora, ktorý môže byť priam kľúčový pre Vaše podnikanie.

Kto je to vlastne Brand Ambasádor?

Táto osoba informuje a rozširuje povedomie o produkte alebo značke. Rozumie mu a je 100% presvedčený o jeho kvalite a úžitku pre zákazníka.

Rozumie trhu v rámci svojej pôsobnosti a tým vie poskytnúť zákazníkovi komplexné informácie o produkte, čím uľahčí zákazníkovi proces rozhodovania ktorým upevňuje dôveru medzi firmou a jej zákazníkmi. Pomáha vám robiť branding produktu veľmi citlivým, ale elegantným a distinguavaným spôsobom.

Elitnú triedu Brand Ambasádorov predstavovali aj:

5 dôvodov prečo by firmy mali mať Brand Ambasádora

1. Brand Ambasádor vlastne poľudšťujte vašu značku – produkt

Ľudia radi kupujú od ľudí. Ambasádori sú viac emočne zainteresovaní na vašej značke. Presadzujú a podporujú hodnoty značky, ktorá sa zaväzuje doručiť svojim zákazníkom: napr. kvalitu, skvelú službu, zákaznícky servis.

2. Brand Ambasádor umožňuje maximálne využiť prirodzene virálny internet

Ambasádor presadzuje značku  ľudom, ktorých zaujímajú produkty/ služby danej spoločnosti. Nakoľko sú Ambasádori spätí s danou spoločnosť, zdieľajú informácie a pomáhajú nimi ľuďom.

3. A tým sa dostávame k ďalšiemu bodu Dôvera – Brand Ambasádor buduje dôveru

Či sa nám to páči alebo nie, nedôvera zákazníkov v reklamu rastie. Reklama, za ktorú ľudia zaplatili už nie je taká efektívna ako kedysi. Je to i preto, lebo je omnoho väčšie množstvo marketingových kanálov a sociálnych sietí ako kedykoľvek predtým. Ľudia sú občas zmätení, sklamaní a to je dôvod ich nedôvery k platenej reklame.

4. Brand Ambasádor je vaša on-line reputácia

Vy nie ste tí, ktorí si manažujú reputáciu vašej značky. Viete kto to je? Sú to vaši zákazníci. Asi ste už zaznamenali, že nie každý hovorí o vašej značke v superlatívoch. Aj to sa stáva.

Brand Ambasádor, ktorý verí vo vašu značku a je s ňou stotožnený môže veľmi efektívne šíriť pozitívne povedomie o vašej značke. Ľudia budú viac náchylní dať druhú šancu, alebo vyskúšať produkt po prvý krát.

6. Brand Ambasádori privádzajú do vašej firmy nových zákazníkov

Ústne podanie má skrátka väčšiu silu ako platené vyhľadávanie či emaily. Aj toto je úloha ambasádora. Prihovára sa verejnosti a rozširuje povedomie o značke ústnym podaním, ktoré je v dobe dátovej …… ľudskejšie ☺

Práca Brand Ambasádora

  • Komunikuje a vystupuje v reklamách ako trvalá tvár firmy/ značky  a tým sa aktívne podieľa na propagácii danej značky. Najčastejšie sú to: herci, speváci, umelci YouTubery, a v neposlednom rade aj vysoko sledovaní ľudia z instagramu.
  • Aktívne píše do diskusii pod tematické články na Facebook, Google+, Twitter, Instagram alebo na ich odborných stránkach. Prezentáciu značky môže Brand Ambasádor šíriť aj formou fotografií nových produktov na týchto odborných stránkach alebo osobne na rôznych podujatiach, akciách, eventoch.
  • V závislosti od produktu alebo služby môže mať Brand Ambasádor za úlohu testovať produkt,  a vyjadriť k tomu svoj komplexný názor, ktorým bude informovať verejnosť.
  • Má za úlohu zvýšiť predaj na základe racionálneho názoru na produkt danej značky.

Zaujala vás táto práca? Máme pre vás skvelú správu. Ponúkame komplexný kurz ako sa naučiť byť Brand Ambasádorom.

Naša spoločnosť zabezpečuje a vyškoľuje profesionálnych  Brand Ambasádorov ako tváre značiek, firiem, ako exkluzívne jediná spoločnosť na Slovenskom trhu.

Kurz Brand Ambasádor

Trvanie: 2 – 3 mesiace

Prebieha priamo u nás v Košiciach.

Ako kurzy prebiehajú:

Naše kurzy pozostávajú z niekoľkých školení (stageov), kde sa zameriavame na verbálnu i neverbálnu časť prezentácie Vašej osoby.

Počet úrovní sa môže líšiť. Nakoľko veríme v individualitu človeka, uvedomujeme si, že každý potrebuje iný prístup priamo šitý na mieru jeho potrebám. Kurz bol zostavený na základne našich mnohoročných skúsenosti a je neustále zdokonaľované praxou naším skúsením týmom mentorov a školiteľov.

Školenie je veľmi efektívna metóda, ako sa úspešne zmeniť a iniciovať, aby ste videli výsledky v reálnom čase. Naším konečným cieľom je pomôcť budúcemu ambasádorovi rozvíjať svoje vnútorné a vonkajšie štruktúry, ktoré mu  umožnia dosiahnuť úspech a zvýšiť svoj potenciál.

Ak ste človek, ktorý sa nebojí postaviť sa za značku, alebo spoločnosť, je ochotný na sebe každý deň pracovať, posúvať svoje limity a tým pomáhať rozvíjať nové produkty a služby spoločností, potom je tento kurz určený práve pre Vás. Bude nám veľkou cťou a potešením pomáhať a sprevádzať Vás na novej ceste osobného rozvoja a kariérneho rastu.

Základná cena  je od sumy – 99€   Cena kompletného kurzu je – 299 Eur.

TIP: Pre začiatočníkov ale aj skúsených investorov možno využiť služby investičnej platformy Portu.sk, ktorá ponúka riešenia na mieru už od 0,60 % ročne.