Tipy nielen pre manželov

Túžite obnoviť nielen svoju vieru v Boha, ale chcete posilniť aj svoj manželský vzťah? Alebo chcete osláviť život už od počatia? Počas nasledujúceho týždňa budete mať na to až tri rôzne príležitosti. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. Manželstvo misia možná

Túžite obnoviť svoj duchovný život, ale nielen sám, ale aj so svojím manželským partnerom? Chcete rásť vo svojej manželskej láske? Alebo hľadáte odpovede na otázky, týkajúce sa vášho manželského vzťahu? Ak áno, tak aj vy ste pozvaný na duchovnú obnovu špeciálne pre manželov, ktorí si túžia obnoviť svoju jednotu a manželskú lásku. Stretnutie sa uskutoční cez víkend od 28. do 30. apríla. Miesto stretnutia bude v Slanickej osade.

2. Víkend pre bezdetné manželské páry

Žijete v manželstve, v ktorom nemáte deti a kladiete si otázku: “Aký je Boží plán s bezdetným manželstvom a aké je jeho poslanie”? V tom prípade vás pozývame na duchovnú obnovu pre bezdetné manželské páry na tému: “Manželstvo ako dar”. Celé stretnutie a program sa uskutoční od 28. do 30. apríla v penzióne Zornička na Donovaloch.

 

3. Púť k sv. Gianne B. Molla

Farnosť Rajecké Teplice a Fórum života vás pozývajú na púť k sv. Gianne B. Molla. Program sa začne v sobotu 29. apríla, v kostole Božského srdca Ježišovho o 18. hodine slávnostnou sv. omšou, ktorú bude celebrovať o. Dušan Škurla. Slávenie sv. omše bude hudobne doprevádzať kapela Lamačské chvály. V nedeľu 30. apríla bude program taktiež pokračovať slávením sv. omše so začiatkom o 9.30. Celebrovať ju bude o. Ľudovít Gabriš. Po obidvoch sv. omšiach sa uskutoční požehnanie mamičiek v požehnanom stave. Pútnici tiež budú mať možnosť uctiť si relikvie sv. Gianny.

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.