TIP: Smile, please!

Úsmev prosím, aj vy poznáte túto frázu ? Zuby a starostlivosť o ne je dôležitým bodom v našom živote. Treba sa im venovať niekoľko minúť každý deň, avšak oni sa nám ovďačia krásnym úsmevom na ostatných. Ja som vždy obdivovala tie krásne žiarivé zuby niektorých ľudí. Oslňovať svojimi bielymi perličkami môžete teraz aj vy. A veľmi jednoducho.

Pásiky na vybielenie zubov Crest Supreme Professional.

Ide o najsilnejšie bieliace pásiky značky Crest. Obsahovo je to najväčšie balenie, ktoré postačuje až na 42 aplikácií. Bieliace pásiky na zuby sú určené na domáce bielenie zubov a zaručujú profesionálne vybielenie zubov na úrovni laserového bielenia. Bieliace pásiky Crest Supreme je možné zakúpiť v ambulanciách zubných lekárov či dentálnych hygienikov. Pásiky série 3D White ponúkajú aj všetky lekárne, drogérie či obchodné reťazce. Tak ako aj ostatné druhy bieliacich pásikov značky Crest, aj tieto sú určené na domáce bielenie zubov. 

Je však bielenie pásikmi doma, to isté ako bielenie u zubára? Dá sa to vôbec porovnať a aký je rozdiel medzi týmito dvoma aplikáciami? Aký je rozdiel medzi bielením u zubára a doma ?

Ambulantné bielenie zubov prebieha jednorázovo. Gél je na zuboch hodinu až dve hodiny. Bielenie zubov pomocou bieliacich pásikov Crest je šetrnejšie. Prebieha postupne. Každý deň sa počas určeného počtu dní nasadí na zuby pásik a gél pôsobí určený čas každý jeden deň celej niekoľkodňovej aplikácie. Už po pár dňoch domáceho bielenia sú zuby viditeľne belšie a na konci bieliacej kúry sú zuby profesionálne a šetrne vybielené. Pásiky Crest obsahujú rovnaké ingrediencie ako používajú zubári pri profesionálnom bielení zubov. Vybielenie zubov týmito pásikmi je rovnaké alebo lepšie ako vybielenie laserom za 300 či 500 EUR u zubára. Bieliace pásiky na zuby Crest sú klinicky testované a nepoškodzujú zubnú sklovinu. Používanie pásikov nepredstavuje absolútne žiadne riziko. Zuby vybielite úplne jednoducho, postupne a v pohodlí vášho domova. Značka Crest je v USA číslom 1 v oblasti bielenia zubov a zubnej hygieny. Je odporúčaná Americkou zubnou asociáciou, dentálnymi hygienikmi a zubármi.

Viac informácií sa dozviete priamo na stránke . Nájdete tam všetky produkty, popisy k produktom, dokonca tu nájdete aj rubriku mýty o bielení zubov, ako sa starať o bielené zuby atď. Stránka je po obsahovej stránke naozaj profesionálne spracovaná a tak veľmi rýchlo nájdete odpovede na svoje otázky. Nájdete tu aj e-shop, kde nájdete veľmi veľký výber produktov. large2b252822529-2949716 PS: Ak sa chcete usmievať ešte viac, čo tak skúsiť lieky na zdravé chudnutie bez predpisu ? Nezľaknite sa, nejde o nejaké lieky, ktoré by zasahovali do vášho zdravia a mali jojo efekt. Práve naopak, obsahujú len vitamíny, vďaka ktorým sa vám zrýchli metabolizmus a tým urýchlite aj spaľovanie. Takéto „prírodné“ spalovače sú úplne bežné pre všetkých, ktorí cvičia. Používate ich aj vy ? 

Volám sa Suzzie a rada vás prevediem svetom kozmetiky, krásy a zábavy. Milujem skúšať kozmetiku, líčiť sa a variť. Už niekoľko rokov vám prinášam články zo sveta kozmetiky a môjho života. Rok 2016 bude ešte lepší! Teší ma, že si zavítala na môj blog a verím, že sa ti v Suzzie world bude páčiť!