Šokujúce fotografie celebrít, ktoré trpeli kvôli hladovke a anorexií: Teraz vyzerajú TAKTO!

Ako vyzerá, keď celebrita začne jesť a žiť ako normálny človek? Predsa ako úplne normálny človek! Je načase prestať veriť mýtov o „prirodzenej kráse“ a „rýchlom metabolizme“. Všetci sme ľudia a organizmu sa riadi tými istými neúprosnými zákonmi- ak je energetický príjem vyšší ako výdaj, ukladajú sa tukové zásoby…A potom to dopadne aj takto…

Pripravili sme pre vás 10 celebrít svetového šoubiznisu, ktoré dlho ohurovali verejnosť svojimi dokonalými krivkami. Teraz ohurujú svojou odvahou…

1.     Rihanna

Pre fanúšikov to bol šok! Veď za niekoľko mesiacov pribrala min. 10kg. Rihana si ale zrejme zmenenú postavu užíva a svoje zaobrúhlené vnady často predvádza v priliehavých šatičkách

2.     Vin Diesel

Bol to škandál, keď sa fotka pribratého Vina Diesla dostala do internetových médií. Mnoho ľudí to považovalo za nevkusný FAKE. Bola to však pravda. Našťasie herec sa rýchlo spamätal a vraj sa momentálne teší skvelej forme.

3.     Nelly Furtado

Či to spôsobil rozchod s manželom Demaciom Castellonm, alebo nedostatočná pevná vôľa? Možno niečo celkom iné. Každopádne Nellyna hmotnosť vyletela nahor rapídnou rýchlosťou. Veru, to útle, nežné dievčatko už len ťažko nájdete.

4.     Kesha

Vysvetľuje svoje nadbytočné kilá nervovým zrútením, ktoré jej údajne spôsobil jej bývalý producent. Vraj ju neustále ponižoval a zrážal jej sebavedomie…a takto to dopadlo.

5.     Christian Bale

V tomto prípade nejde  o slabú vôľu, či osobné problémy. Údajne herec pribral pre novú úlohu vo filme. Keďže zmenu hmotnosti pre filmovú kariéru podstúpil už v minulosti- schudol cca 55kg kvôli filmu The Machinist, aby následne pribral cca 45 kg pre Batman Begins je toto vysvetlenie celkom pravdepodobné.

6.     Jennifer Love Hewitt

Jennifer sa výrazne zmenili priority po tom ako sa stala matkou. Nechala sa počuť, že je so súčasným stavom spokojná a chudnúť už nikdy nebude.

7.     Steven Seagal

Steven mal vždy problém udržať si kilá pod kontrolou. Dlho sa mu to však darilo, hlavne vďaka prísnemu diétnemu a tréningovému režimu. Teraz váži takmer 130kg. To je dosť, aj pri jeho výške 190 cm.

8.     Jessica Simpson

Do šoubiznisu prišla s ideálnou postavou. Teraz jej váha skáče podľa aktuálneho obdobie. Ktovie ako bude vyzerať za mesiac?

9.     Brendan Fraser

Drsný rozvod a ťažké zranenie. Toto všetko spôsobilo nie len prerušenie jeho hereckej kariéry, ale aj priberanie na váhe. Talent mu ale ostal, takže ostáva dúfať, že toto zložité obdobie čoskoro prekoná.

10.  Kelly Clarkson

Prišlo tehotenstvo a nazbierané kilečká nezmizli ani po pôrode. Ale speváčka prehlasuje, že je takto šťastná.

Zdroj: brightside.com | Foto: brightside; sk.pinterest.com

Uložiť