RECENZIA: Dnes niečo o shirtinator.sk

Ahojte! Ako sa máte ? Ja v pohode ale troška na mňa lezie depresia keď si len troška spomeniem na školu. Určitým spôsobom ju mám „rada“ ale nechýba mi teda vôbec. Ako ste na tom vy? Dnes som si pre vás pripravila informatívny článok v spolupráci s e-shopom .shirtinator.sk .  ps076_09-02-102c2b10-32-7179785

Ak ešte nepoznáte tento e-shop a názov shirtinator vám nič nehovorí, tak si povieme v skratke čo to o nich. E-shop sa zaoberá originálnymi výrobkami od tričiek až po vankúše. Originálne by mali byť pretože si ich môžete potlačiť vlastným dizajnom. Ak vás ale nechytá múza, môžete si vybrať z pred-pripravených šablón s rôznymi obrázkami, či textami. Je ich tam naozaj dosť, takže nemajte obavu, že si nebudete mať z čoho vybrať . Ja som si po polhodinke nejaké to tričko navrhla. Pozrite aký bol postup a aké mám pocity..

shirtinator-5322308
shirtinator2-1370493

Na stránke sa vyberiete do tohto „kreátora“ :DD zaujímave slovo :D. Zvolíte si najprv čo by ste radi. Ja som si zvolila dámske tričko s okrúhlym výstrihom, ktorý mi jediný bude sedieť z ponúkaných. Píšu, že má byť kvalitné, tak uvidím, keď príde aké bude :). Ďalej si vyberiete motív, ktorý sa vám páči. Ako som už hovorila, môžete si vybrať z ponuky alebo nahrať vlastné fotky. Motív si potom na tričku presuniete tam kde chcete, veľkosť môžete tiež upraviť. Ja som nadšenec hry POKER. Je to veľmi krásna hra, vďaka ktorej môžete vyhrať aj krásne peniaze ale samozrejme musíte jej venovať dosť času. Keď som videla v ponuke motívov kategóriu Poker, padla mi sánka. Voľba bola jasná! Potom to bolo už ľahké vyberať. Celé tričko som navrhla také „pokrové“. Môžte si vybrať aj druh tlače motívov. Ja som si vybrala zlatý lesklý, leský čierny a lesklý červený. Tie malé diamantiký sú z tej farby, ktorá v tme svieti, tak som veľmi zvedavá. Tričko som netvorila tak aby vyzeralo nejaký dizajnový kúsok ale skôr taký tén gýč, vtipné tričko a budem ho využívať určite pri hraní pokru, či doma za PC alebo v herni. 

Celé spracovanie je veľmi jednoduché a dá sa v tom pekne vyznať. Mám rada keď sú eshopy presne takéto. Žiadne čačky-mačky ale iba krásne čisté línie, pekné farby, jednoduchosť a priehľadnosť. Po vytvorení pokračujete ďalšími krokmi, ako sú zadanie vašej poštovej adresy, či spôsob zaplatenia. Ak chcete vytvoriť pre seba, či rodinu nejaké  pekné tričko s vašou fotografiou alebo nejakým vtipným motívom určite si vyberte tento e-shop, ktorý je jednoduchý a zvládne to s ním naozaj každý.

A aká je kvalita trička a dodanie? To si povieme v ďalšom článku 🙂