Predražená svadba

Len prednedávnom ste mali svadbu a cena prípravy prekročila váš pôvodný rozpočet? Minuli ste viac peňazí, ako ste mali v pláne, ale nedá sa to už vrátiť. Čo by ste urobili inak, keby ste mali svadbu teraz a začali zháňať a dohadovať potrebné veci s ňou spojené? Skúste poradiť iným budúcim mladomanželom, aby neurobili tú istú chybu ako vy a svadba ich vyšla lacnejšie. Poďme na to.

Kde svadbu usporiadať?

Rozmýšľate nad miestom, kde usporiadať svadobnú hostinu a ste napríklad z okolia Žiliny? Boli ste obzerať rôzne priestory, avšak ani jeden vám nevyhovoval? Nič to. Poradíme vám hotel Galileo. Sídli na Hlinskej ulici, ktorú ľahko nájdete na mape a nebudete blúdiť po Žiline. Neobávajte sa, hotel Galileo má kvalitné služby a kvalitný personál. Môžete sa na nich spoľahnúť hneď a zaraz, stačí ich len kontaktovať na stránke hotelgalileo.sk. Neváhajte a využite krásne zariadený svadobný hotel v Žiline.

Starosti so svadobnými doplnkami

Máte starosť o svadobnú výzdobu? Nikdy ste neboli príliš kreatívny, aby ste si dokázali poradiť samy? Čo tak sa obrátiť na internetový obchod svadobneinspiracie.sk, ktorý vám ponúka kreatívne spracované doplnky. Prečo zaťažovať rodinu a rodinných príslušníkov s tým, aby vyrábali svadobné doplnky, poprípade ich zháňali po všetkých možných obchodoch? Ďalšou možnosťou, kde zohnať výzdobu a doplnky na svadbu, je eshop Helium King.

Aj svadobné obrúčky možno vybrať za rozumnú cenu – od cenovo dostupných až po tie luxusné ponúka napríklad online zlatníctvo iZlato.sk.

Prečo im pridávať na starosti, keď ešte ani sami nevedia čo vám kúpiť ako svadobný dar? Vyberte si vy na internetovom obchode a nemusíte nikoho zaťažovať s výrobou svadobnej výzdoby. Predsa len si vyberiete podľa svojho gusta.

Zapáčil sa vám hotel Galileo až tak, žeby ste sa doň vrátili aj inokedy?

Ubytovanie v Galileo

Ak máte chuť po svadbe niekedy v budúcnosti zavítať do hotela Galileo, skúste si vypýtať vizitku, poprípade navštíviť stránku hotelgalileo.sk a nájdite si na nich kontakt. Izby hýria luxusom v podobe moderného nábytku a dokonca máte možnosť pozerať televíziu na LCD televízoroch. Paráda! Je to lacné ubytovanie v Žiline, tak prečo sa tam ešte nevrátiť?