NOTINO HAUL

Krásnu stredu dievčatá! Vďaka spolupráci s e-shopom notino.sk, si vždy rada niečo vyberiem z ich ponuky. Pred nedávnom som si opäť niečo objednala. Tentokrát som nemyslela len na seba ale aj na moju sestru a môjho priateľa.

V e-shope Notino možno nájsť tie najznámejšie parfémové bestsellery od obľúbených značiek Versace, Hugo Boss, MontBlanc, Chloé alebo Lancôme, ale aj jedinečné niche parfémy, ktoré ocenia aj tí najväčší znalci.

img_1809-2772774

V hľadaní dokonalej čiernej linky stále pokračujem. Vďaka hodnoteniu ma zaujala Exaggerate eye liner od Rimmel London. Bohužiaľ opäť mi nesadol aplikátor. Inak je veľmi dobrá. Pigmentácia je intenzívna a na očiach pekne drží.

img_1810-6968460

Ségra zbožňuje korektor liquid camouflage od Catrice. A ja nemôžem nič len sphlasiť. Kryje veľmi slušne, na pleti dlho vydrží a svetlý odtien je naozaj svetlý. Dá sa kúpiť aj v tuhej variante.

img_1811-2904882
img_1812-3900624

Suchý šampón je bohužiaľ mojim spoločníkom. Batiste šampóny mám najradšej a tento typ pre brunetky som ešte neskúšala, ale myslím si, že bude dobrý. 🙂

img_1814-3011825

Matrix Oil Wonders vyživujúci kondicionér s argánovým olejom je mojím prvým produktom od tejto značky. Má veľmi peknú vôňu a moje vlasy sa s ním tiež kamarátia. Rada by som vyskúšala aj iné produkty od tejto značky a už teraz hľadám, ktoré by to boli. Máte nejaký tip ? Dajte vedieť!

img_1815-7194958

O môjho drahého sa tiež musím starať, teda, urobia to za mňa tieto dva kúsky. Nivea Men Pure šampón proti lupinám som vyskúšala už aj ja a ma krásnu, sviežu vôňu. Vlasy po ňom zostanú voňavé, čisté a fresh. 🙂 L’Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic stimulujúci sprchový gél som vybrala kvôli účinkom. Vďaka taurínu by mali by mali spraviť wake up effect. Priateľ sa mi k tomu ešte nejako nevyjadril. Budem ho musieť aj ja vyskúšať a poviem vám. 🙂