MiniSkinny

Velrybie tepláčiky sa u nás na blogu objavili len nedávno, kedy sme strávili večernú prechádzku pri štrkovisku. Pri dizajnoch ako je tento som veľmi opatrná, čo k tomu doladiť. Nemám rada prekombinované oufity a zároveň milujem minimalizmus. Tentokrát som ich chcela skombinovať trošku inak, pri bláznivom aprílovom počasí, kedy u nás v pondelok prialo asi každú hodinu sme nahodili gumáky a vybrali sa smer kúpalisko.

Alex si automaticky nabalil krhlu, ja som pribalila moju handmade udicu a rybky, ktorú som vám predstavila v príspevku Ryby, rybky, rybičky. Počas dlhej zimy bola uložená v garáži, kde čakala na správnu chvíľku, ktorá práve nastala. Malý na ňu úplne zabudol, iskričky v očiach po jej vzhliadnutí stáli zato, cestu autom len vykrikoval ryby, ryby a nevedel sa dočkať rybolovu.

Nie je nad to pokiaľ dieťa niečo zaujme tak, že ani neviete, že ho máte a môžete urobiť fotografie bez toho, aby ste ho naháňali kade tade. Neskôr v diaľke na mini golfovom ihrisku zbadal malého chlapca, o ktorom si myslel, že je to jeho kamarátka Katka, tak potom začal lov pre nás a naháňačky s fotoaparátom.

Prichádza štvrtá značka v poradí zo slovenskej módy pre deti, ktorá sa nachádza v Alexovom šatníku. Na trhu pôsobí len pár mesiacov, zato strihy teplákov majú veľmi dobre prepracované, materiály využívajú výlučne z bio bavlny, v ktorých sa drobci určite cítia komfortne. Ich dizajny sú skôr bláznivé a farebné, čo je príjemná zmena na našom trhu.

Ponuku nemajú zatiaľ širokú, ale tešíme sa na ich novinky, ktoré predstavia už čoskoro v novej letnej kolekcii. Keď sa spoja dve ženy a ešte k tomu aj maminy, tak to musí mať úspech. Značka MiniSkinny vznikla spojením síl dvoch mamičiek, ktoré chceli pre svoje extrémne aktívne deti vhodné oblečenie na vyvádzanie, ktoré by ale splnilo ich náročné požiadavky.

Preto sa rozhodli vytvoriť kolekciu, ktorá je štýlová, ale zároveň pohodlná, vyrobená z kvalitnej 100% bavlny, a tiež svojimi vzormi rozveselí každého malkáča. Všetky produkty sú vyrobené ručne preto sa neboja značku označiť ako HANDMADE.