Je vo vašej obci nuda? Zorganizujte si "Deň rodiny"!

Námestie plné detského smiechu, zábavných atrakcií, ale aj radosti zo spoločne stráveného času v kruhu rodiny. Nejako takto vyzerá “Deň rodiny” vo viacerých mestách a obciach Slovenska. Tento rok však organizátori prichádzajú s novou výzvou. Aká je? To sa hneď dovziete z nášho článku!

Oslava rodiny na celom Slovensku

Minulý rok sa na Slovensku uskutočnilo niekoľko desiatok podujatí, ktoré niesli v názve “Deň rodiny”. Ak ste sa na ňom zúčastnili, určite ste stretli množstvo rozšantených detí, kopec zábavných atrakcií, workshopov, koncertov a naozaj kadečoho, z čoho mali deti obrovskú radosť… icon_smile-1270901 A samozrejme, ste si na tomto stretnutí mohli všimnúť aj spokojných rodičov, ktorí jedným očkom dohliadali na deti a tým druhým jednoducho vypli a len tak relaxovali… icon_smile-1270901

Novinky od organizátorv

Aj napriek tomu, že zima ani poriadne nezačala a leto je ešte ďaleko, organizátori už teraz myslia na budúci ročník a prichádzajú s rôznymi novinkami. Jednotlivé “Dni rodiny” na celom Slovensku by chceli spoločne zosieťovať, vďaka čomu chcú pomôcť aj takým mestám a obciam, ktoré ešte nič podobné neorganizovali.

Pomoc novým usporiadateľom

Záujemcovia, ktorí by takéto podujatie chceli zorganizovať aj vo svojom meste, či dedine, ale majú s organizáciou menšie skúsenosti, môžu sa obrátiť priamo na organizátorov celého projektu. Vďaka tejto pomoci môžu využiť napr. konkrétnu pomoc pri propagácii podujatia, grafike plagátu, ale aj iných ďalších organizačných radách. Zároveň prinášajú možnosť informačného stretnutia v regionóch pre nových organizátorov, na ktorých sa budú môcť osobne porozprávať, či vymeniť skúsenosti s ľuďmi, ktorí tieto stretnutia organizujú už nejaký ten rôčik.

Viac informácií pre záujemcov

Pre všetkých tých, ktorých táto ponuka zaujala a chceli by sa dozvedieť viac, potrebné informácie nájdu na už citovanej internetovej stránke Dňa rodiny www.denrodiny.sk Na spomínanom webe nájdu aj konktaktný formulár, prostredníctvom ktorého sa môžu prihlásiť aj na pripravované regionálne, organizačné workshopy. Deadline prihlásenia je však len do 30. novembra.

Alžbeta Šutková