Jahoďáci

Jahodová sezóna v plnom prúde, tak ako už isto viete pre jahodového kráľa by bol hriech nezúčastniť sa zberu. Celkom som mala obavy, ako to zvládne, ale na naše prekvapenie celú cestu vykrikoval jahuuu, strážil si svoju prepravku a netrpezlivo kráčal po poli, kým nám určili rajón.

Zo začiatku sa snažil oberať, ale keď zistil, že medzi jahodami sú aj hnilé, hneď bolo po zábave, neostávalo mu nič iné ako asistovať mame. Bol to veľmi príjemne strávený čas, stretli sme zajka, odpozorovali všetky lietadlá, traktory a na záver to už nevedel vydržať, tak na tajnáša si ukoristil jednu jahodu, aby ju ochutnal. Huncút malý sa k činu priznal, odvtedy sme nič iné nepočúvali ako, mama, papať, jahuuu, mňam, dobré.

Veľkou zábavou bola samozrejme kára, ktorú sme si všimli až pri odchode, čo bola škoda, ale možno sa ešte niekedy vrátime, keď zistím, čo s toľkými jahodami urobiť, keďže ja nezaváram a nerobím už ani sirupy. Uprednostňujem čistú vodu, alebo rovno čerstvé, keď tak mrazené ovocie.

Ale poďme k veci, keďže stále spoznávame ďalšie značky slovenskej detskej módy, ktorou je tentokrát Little dress for little pepople. Trakovky sú ich novinkou, ktoré sú pohodlným odevom pre detičky, ale aj ich mamičky. Dajú sa nosiť na rôzne spôsoby, ako aj rôzne príležitosti, na bike, do parku, na ihrisko, nič nás neťahá, netlačí, počas horúcich dní ich drobci môžu nosiť aj bez trička.

Značka LP si myslím, že patrí medzi mladšie slovenské firmy, zato ich ponuka nezaostáva, prinášajú stále kopec noviniek, majú široký sortiment a určite nás do budúcna zase niečím novým prekvapia, ak ste moc zvedaví ďalej v článku sa dočítate, čo LP pre nás chystajú a ako vlastne vznikli. LITTLE PEOPLE by special dress: „Celé to začalo prípravou našich dvoch ratolestí na svadbu. Blúdili sme po internete a obchodíkoch no nie a nie zohnať niečo svieže, milé a praktické na našu výnimočnú rodinnú udalosť.

Cesty nás zaviedli do malej dedinky na Záhorí k milej pani, ktorá mala v jednej izbičke zopár šiat, no naše dve nezbedy si nevybrali nič a revali na celé auto. No veď to poznáte. Ako každý rodič pre deti urobíme všetko a po ceste do Trenčína domov sa zrodila myšlienka založiť modernú požičovňu slávnostných šiat pre deti special dress for kids.

Pre nás ako rodinu sú výnimočné všetky dni strávené spolu, preto raz v aute niekde medzi Starou Myjavou a Závadkou nad Hronom sa zrodil nápad rozšíriť slávnostné oblečenie na každodenný pohodlný outfit a “ this is it “ vzniklo LITTLE PEOPLE by special dress. Začali sme čiapkami a šatkami na krk, ktoré sa rýchlo stali obľúbeným produktom. No a kde sme dnes?

Dnes si môžete u nás obliecť celé dieťa od hlavy po päty a vyraziť von. Určite nás poznáte i v skrátenej verzii LP, ktorú začali používať naši fanúšikovia. Little people sa stáva súčasťou života mnohých mladých rodín a rastie spolu s nim. a naše plány littlepeople do budúcna?

Otvárame odberné miesto v Trenčíne pre našich fanúškov, kde sa budeme snažiť každý mesiac robiť deň otvorených dverí. O chvíľu spustíme nový e-shop littlepeople, nato sa veľmi tešíme.