Duchovná pomoc

Ste na tom naozaj zle. Do rodiny prišli zdravotné problémy, prišli ste o prácu, o partnera. Všetko je zlé. Neviete na koho sa obrátiť? Rodina stojí vždy pri vás, ale čo tak požiadať o duchovnú pomoc? Boh stojí vždy pri nás a nikdy nás neopustí, obráťte sa na neho. Spojte ruky a modlite sa.

Modlitby utrpenia

Počuť zvony. To je znamenie, že ľudia sa schádzajú a chystajú sa modliť spoločne v božom chráme. Čo myslíte akú to má symboliku? Schádzať sa v chráme, kde sa modlíte za dobro a lásku medzi ľuďmi? Jednoznačne toto miesto je symbolické najmä preto, že nás spája, spája nás vo viere v Boha a jeho syna Ježiša Krista. Prečo sa aj vy na neho neobrátite? Je vám ťažko a potrebujete sa niekomu vyžalovať, ale všetci vás už odmietajú počúvať? Predstavte si, čo si musel vytrpieť Ježiš počas 14 zastavení krížovej cesty? Neviete? Skúste si zaobstarať brožúrku motlitieb na krížové cesty. Vžijete sa do jeho kože a sami ucítite aké to je utrpenie. Vy nie ste na tom až tak zle, ako sa mal pán Ježiš. Prečo to ale robil? Prečo musel za nás zomrieť? Neviete? Z lásky k nám. Aby šíril lásku medzi nami, aby bola medzi nami naveky. Riaďme sa tým. Nepodrážajme sa. Takto by to chcel.

Sila breviáru

Nepočuli ste ešte o breviári, o každodennej modlitbe, ktorá nás vedie k samotnému Bohu? Ľudia sa ju modlia každučký deň a viete, že ju nazývajú aj liturgia hodín? Každú hodinu si prečítajú jeden žalm, aby sa modlili za pána Boha a za seba. Za úspech, lásku a za pokoru. Kúpte si breviár a budete mať vydlaždenú cestu do neba.

Láska k Bohu nie je to jediné čo k životu potrebujeme. Potrebujeme aj lásku blížneho človeka. Kde sa s takýmto človekom zoznámiť?

Kresťansky orientovaný

Máte chuť sa zoznámiť s niekým, kto je kresťansky orientovaný ako aj vy? Neviete kde takéhoto človeka nájsť? V baroch ho určite nenájdete, skúste a využite kresťanskú zoznamku. Že taká neexistuje? Nesmúťte, na internetovej stránke TopkySingles takú nájdete. Dozviete sa tam aj pravé hodnoty potencionálneho partnera, takže sa nemusíte báť, že po pár mesiacoch zistíte, že to nie je ten pravý a že budete mať rozdielne názory na váš budúci spoločný život.

Reklamný text