Čo sa deje s Planétou Zem

ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL KAŽDEJ ĽUDSKEJ BYTOSTI JE VEĽMI DÔLEŽITÝ. 

JE TO FILOZOFIA SEBALÁSKY A SEBAÚCTY, postupného VYLAĎOVANIA k vyšším úrovniam Vedomia VYVÁŽENOSTI ĽUDSKEJ BYTOSTI NA KAŽDEJ ÚROVNI  v praktickom živote 🙂

JEDNÝM ZO ZÁKLADNÝCH PILIEROV TEJTO PRÁCE NA SEBAZLEPŠOVANÍ A VYLAĎOVANÍ BYTOSTI JE ZDRAVÁ VYVÁŽENÁ VÝŽIVA, OBSAHUJÚCA VŠETKY POTREBNÉ ŽIVINY.

Má to obrovský zmysel podporujúci naše poslanie na Zemi. Aby sme ho vedeli najprv nájsť a následne aj v živote naplniť. Sme veľmi radi, že stále pribúdajú Noví adepti, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život a prístup k Sebe. Rozhodli sa Zlepšiť, byť Lepšou verziou Seba.

Vyvážená výživa ako súčasť Zdravého životného štýlu nám postupne umožňuje schopnosť myslieť Tvorivo (nie fungovať na autopilota na základe programov vychádzajúcich z podvedomia) vo vyváženosti s etickou a mravnou úrovňou. Dokážeme SPRAVODLIVO MYSLIEŤ, teda neustále sa približovať k stále SPRAVODLIVEJŠIEMU MYSLENIU.

Existujú na to mnohé metaštúdie a vedecké práce.

Takýmto spôsobom, kedy sa opierame o Zdravý životný štýl, dokážeme postupne zapojiť aj kvalitnú INTUITÍVNU zložku svojej Bytosti do vyváženého Bytia v reálnom svete a rozpoznávať Pravdu a lož. ÁNO, dobre čítate. Pravdu a lož rozpoznávať, na to nám NESTAČÍ rozum a intelekt. Nikdy to nebude postačovať, pokiaľ sa niekto domnieva, že sa riadi len rozumom. Je to krátkozraké a sebaklam.

A rozpoznávať Pravdu od lži, chce vedieť zrejme každá ľudská bytosť, ktorá má chrbtovú kosť, charakter, záujem o vyvážený vzostup a mier.

Potom napríklad nebudete poniektorí ako závislí idioti sledovať len hlavnoprúdové , tzv. mainstreamové médiá, ktoré v drvivej väčšine prispievajú k ovládaniu ľudskej civilizácie na Zemi     a k zotročeniu ľudí a to nielen na vedomej úrovni ale najmä podvedome (podprahovo). Sú totiž, najmä v súčasnosti, oporou pri základných stavebných kameňoch výkvetov vyhnívajúcej skarikovanej stoky ľudskej civilizácie (česť výnimkám).

A následne budete vedieť, kde a kedy predkladajú lstivé informácie, polopravdy, propagandu na mätenie, bludy, falošné elity ako mravné vzory, pseudoetické paradigmy pre národy, ale aj celý svet, ako vízie … Budete vedieť hľadať Pravdu.

Nosný typ energie lži a disharmónie je totiž úplne iný a nezlučiteľný s vyváženosťou, harmóniou, teda energiou a úrovňou Pravdy, ktorá môže byť stále vyššia. Úroveň Pravdy nie je pevná ako sádrokartónový strop :-). Čím vyššia Etika a ohľaduplnosť voči sebe a okoliu, tým vyššie princípy mravnosti, empatie sa uzemňujú v bežnom živote. Pokiaľ nevieme nájsť zmysel života a naplniť poslanie v živote, stáva sa rôznorodosť deštruktívnou a nie je predpokladom pre súlad a spájanie do vyváženého celku spoločnosti a civilizácie. 

Vážme si ľudí, ktorí svoju Energiu a snahu venujú tomu, že predkladajú rôzne pohľady na to, čo sa deje, aby sme si vedeli vybrať, vytvoriť celistvú systémovú analýzu a pravdivejší úsudok. A to aj napriek tomu, že, ich to stojí mnoho invektív a útokov od tých, ktorí chcú ovládať svet a ľudské bytosti …

Podľa určitých vedeckých štatistík za posledné 3 roky, bolo viac ako 87 % z teórií, ktoré označovali konkrétne médiá nálepkou ako „konšpiračné“, potvrdených v praxi ako PRAVDA. Udialo sa skutočne to, čo predpokladali, vidíme to dynamicky aj za posledné 2 roky.

V našom článku zo dňa 1. 1. 2021 sme písali VOPRED aj o tom, že Planéta Zem bude už tento rok naznačovať „okatejšie“, aby sa ľudia spamätali. Že zobuďte sa, zmente svoje ZLÉ SKLONY. Budíček ! Vopred sme na to upozorňovali, že je potrebné sa meniť z otrokov na integrované ľudské Bytosti, každý človek sa má zlepšovať. Planéta Zem donekonečna nebude tolerovať špinu, energetické negatívne a toxické stále pribúdajúce nánosy, ktoré vytvára ľudská civilizácia (česť výnimkám) najmä na jej úkor. Áno, nevyváženými myšlienkami, scestnými hodnotami a názormi s vyprázdneným obsahom Etiky, neoliberálnym chaosom s eugenikou ľudských bytostí, fašistickými korporáciami smerujúcimi proti Prírode, Ľudskosti, Životu, sa vytvárajú toxické vzorce správania a skutkov, ktoré sú toxické aj pre spoločnosť, aj pre Planétu Zem.

Tu nejde len o jasnovidnosť, či schopnosť predvídať. Ide o to, že ľudia nedokážu v praxi využiť informácie, ktoré prichádzajú vopred ako varovania pre príčinnú úroveň dejov. Každý môže pracovať na svojej intuícii ako opore v reálnom živote.

Rozvíja sa ako súčasť Ľudskej Bytosti na základe Zdravého životného štýlu 🙂

A je to tu. Pozrime sa na posledné obdobie. Čo sa dialo? Čo odkazuje Planéta Zem? Nič? Zemetrasenia s magnitúdou 5,5 a viac … 21. až 25. mája 2021  bolo nie menej ako 10 lokalít na Zemi zasiahnutých energetickými formáciami aj s pôsobením sopiek … Mongolsko, Tibet – Qinghai v Číne, aj na Šalamúnových ostrovoch, Východná Java, Indonézia, Maledivy (600km od Addu City), Nikaragua – neďaleko 281 km od Fidži, sopka Neiafu 145 km od Tonga, neďaleko Indonézie a Filipín, Južné Cotabato, 308 km od Polomolok taktiež … Nehovoriac, že sa ozývajú aj ďalšie v Stredozemí …

Takže? Nič? Čakáme ďalej? Ideme sa meniť Ľudia? Každý sám od seba. Lepšia verzia samého seba? Chcete lepší Svet?

… my zostávame aj naďalej pri prirodzenej každodennej práci na vlastnej Imunite a Zdravom životnom štýle v súlade s Prírodou, bez testovania a bez prijímania existujúcich sér a žiadne zelené, či iné pasy, nás nedonútia zmeniť náš postoj 🙂

(Pozn.: Mimochodom videli ste film režiséra Ridley Scotta … Prometheus? Odporúčame. Čo asi nesie, aké posolstvo?)


www.viacenergieprezivot.sk, máj 2021

www.viacenergieprezivot.sk, máj 2021