Chromík: "Cenu Homofób roka si rád preberiem verejne na námestí!"

aliancia-za-rodinu2-300x180-7186917

Chromík: Cenu Homofób roka si rád preberiem verejne na námestí „ešte” Slobody v Bratislave!

Z nominovaných výrokov súťaže „Homofób roka“ je jasné, že slovo „homofób“ znamená zástanca manželstva a rodiny a preto si cenu veľmi rád preberiem verejne na námestí „ešte“ Slobody v Bratislave.

Výrok s ktorým som zvíťazil je z môjho blogu „Prekrásny nový svet“ a je reakciou na Branislava Ondrášika, ktorý ospravedlňuje vyhadzovy z práce a sankcie pre ľudí, ktorí veria, že manželstvo je medzi mužom a ženou. Urobte si sami svoj názor:

„Vo svojej advokátskej praxi nedelím svojich klientov podľa sexuálnej orientácie, človek predsa je človekom a jeho sexuálna orientácia je len jednou časťou osobnosti. Má právo na súkromie a ja nie som ten, kto by mu chcel túto slobodu zobrať. A tiež si myslím, že život, ktorý žije homosexuál, nie je ľahký. Má na sebe bremeno, pri ktorom sme tu my, naše rodiny, ktoré mu máme pomôcť, aby sa nikdy necítil opustený. 

Neznamená to však, že súhlasím s tým, aby sa hocičo volalo manželstvom, alebo aby tí, ktorí na seba zobrali to krásne bremeno rodenia a výchovy detí nemali mať osobitnú podporu. Deti potrebujú ocka a mamu. A toto nezmení ani osvietený diktátor. V prekrásnom novom svete si však homosexuáli nežiadajú len “práva”, ale chcú zavrieť ústa ostatným. 

Budú rozhodovať o živote iných, ich povolaní, kariére a to vždy v histórii skončilo diktatúrami a (niekedy) aj masovým vraždením. Teraz už viem, aká miera slobody a demokracie nás bude čakať v prekrásnom novom svete a preto radšej ostanem tu doma v našom svete, kde som. Vo svete, ktorý rešpektuje právo na súkromie homosexuálov, necháva im slobodu rozhodnúť sa, ako chcú svoj život viesť.

Vo svete, ktorý ich nevyhadzuje z práce, preto, že sú homosexuáli, ani preto, že zastávajú registrované partnerstvá. Vo svete, ktorý trestá tých, ktorí by im chceli ubližovať a páchať na nich trestné činy….Rozhovor s Branislavom Ondrášikom je vážnym dôvodom, pre ktorý väčšina nesmie ani len uvažovať nad vládou tejto menšiny.”