Campfest 2016

campfest-2016

Opäť sme sa dočkali! CampFest Open Air Music Festival sa už zajtra začne na Ranči Kráľova Lehota a bude trvať od 04.-07. augusta 2016. Hudba, slovo, divadlo, camp, zábava a nádherná príroda Liptova vás bude sprevádzať počas troch dní, ak sa odhodláte a prídete sa presvedčiť sami.

Ako už každý rok, všetko to začína príchodom dobrovoľníkov na intenzívny čas spoznávania sa, uctievania, pomáhania a budovania toho, čo poznáme ako Campfest s názvom DANIELOVA GENERÁCIA. Tento čas je výnimočný práve pre tých, ktorí sa rozhodnú pridať ruku k dielu a budovať Božie kráľovstvo na Campfeste.

Campfest 2016

Na tento ročník sa prihlásilo až 120 dobrovoľníkov, ktorí od soboty kempujú v areáli ranču Svarín na Kráľovej Lehote, kde sa samotný Campfest odohráva. Záverečný večer pred začatím festivalu je typický žehnaním organizátorov mladým dobrovoľníkom. Neváhaj a staň sa súčasťou Danielovej generácie už budúci rok!

Okrem skvelých kapiel a spíkrov, ktorí sa budú venovať téme „Príď (Kráľovstvo Tvoje)!“ by sme vám radi predstavili aj novinky tohto ročníka.

Ako prvú novinku, ktorú Campfest ponúka, je možnosť dopraviť sa z Tvojho mesta priamo na ranč. Ako? Stačí ak využiješ widget na webovej stránke Campfestu s názvom BLABLA CAR. Je to jedinečná možnosť pre Teba spoznať nového človeka a nechať sa za malý peniaz odviesť priamo na festival.

Tak ako aj minulý rok bude na Campfeste RÓMSKY DOM s plným programom z rôznych rómskych spoločenstiev. Aj tento rok budeš môcť v sobotu darovať krv, a tým možno zachrániť niekomu život.

Okrem rómskeho domu sme pripravili pre Teba ešte jedinečný ROMA KID LAB, v ktorom sa budú celé dni odohrávať rôzne dielne, ako napríklad výroba spomienkových náramkov alebo workshop drevorezba či drôtikovanie.

Po minuloročnom úspechu LITERÁRNEJ KAVIARNE sa aj tento rok chystá v spolupráci s Porta Libri toto príjemné miestečko, kde si môžeš dať kávičku, oddýchnuť alebo vypočuť ranné Biblické poézie či skvelé diskusie. Tohtoročnými hosťami budú rôzne organizácie ako Nadácia Integra, ADRA, eRKo, Teach for Slovakia, CZŠ Narnia alebo Kolégium Antona Neuwirtha.

Ďalšie novinky a stálice Campfestu

Ak si športovo aktívny, môžeš sa tešiť na vodný futbal, skákací hrad, speedminton, trampolínu, stolové hry, tradičné a netradičné športy. Tieto športy pre vás tento rok pripravujú orgainzácie Athletes in Action a Spoločenstvo Evanjelickej Mládeže.

DETSKOM STANE a v stane GARÁŽ čaká na deti veľa hier, divadla, tanca a aj čas chvál, napríklad s Braňom Letkom z Lámačských chvál. V BABY STANE sme zas vytvorili priestor na oddych, prebaľovanie a nakŕmenie detí od 0-3 rokov a ich rodičov.

Ani tento rok však nebude chýbať stan CAMPFEST HOME, ktorý je už neoddeliteľnou súčasťou Campfestu so svojimi limonádami a domácou atmosférou. Aj tento rok máš jedinečnú možnosť osobne stretnúť svojich obľúbených účinkujúcich. Tí ti radi podpíšu CD, tričko, čokoľvek chceš alebo len tak pokecajú na autogramiáde.

Ak ešte nemáte program na tento slnečný víkend, s radosťou vás pozývame stráviť ho práve na CampFeste. Rodiny s deťmi do 15 rokov, majú spoločnú vstupenku v cene 95 €, ktorá platí na celý CampFest. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

Ak nemôžete prísť na celý čas festivalu, dajú sa zakúpiť celodenné vstupenky na konkrétny deň. Prípadne sa dajú kúpiť jednorázové vstupy na 3 hodiny. Viac podrobností ohľadom cien a zliav nájdete na campfest.sk v sekcii Vstupenky.

Ešte stále stíhate prísť na 18. ročník festivalu CampFest, 4.-7. augusta 2016 na Ranči Kráľova Lehota! Nakoľko témou CampFestu je PRÍĎ, tak neváhaj, príď a zober aj svojich priateľov.