Bubbe

Pokračujeme ďalšou slovenskom firmou, ktorou je tentokrát firma bubbe, ktorú vedie mladá maminka dvoch synčekov, ktorá nám povie ako to všetko u nich začalo. „Určite ste v posledných mesiacoch na sociálnych sieťach zachytili zmienku o Štýlových detičkách, resp. distribútorskej značke Bubbe. Bubbe je projekt mladej, iniciatívnej mamičky dvoch malých synov, ktorej jedinou devízou bol na začiatku vkus pre módu a detaily.

Prvé naše produkty vznikli celkom neplánovane v snahe zohnať pre synčeka univerzálne čiapky bez veľkého loga, či gýčových animovaných postavičiek. Nápad s jednoduchými setíkmi vyvolal taký záujem, o akom sa mi ani nesnívalo. Podarilo sa mi nadviazať spoluprácu s malou zahraničnou firmou, s ktorou sme sa aj za pomoci prvých zákazníčok pustili do ďalších projektov. Bubbe je výsledkom takmer dvojročného úsilia, tvrdej práce, prebdených nocí, trpezlivosti i poriadnej dávky šťastia.

Dnes sa môžem opierať o stabilný team, ktorý nenecháva nič na náhodu a starostlivou prácou a organizáciou získava na svoju stranu nových a nových spokojných zákazníkov.

Osobitné poďakovanie patrí Robertovi, ktorý vyhľadáva a nakupuje nové látky, Sylwii, ktorá premieňa sny a návrhy na skutočnosť, mojej maminke, ktorá s neuveriteľnou precíznosťou dbá na dokonalé zabalenie vecičiek, Lenke, ktorá rieši objednávky a aj napriek malému synčekovi, svoju prácu zvláda perfektne a húževnatému Majkovi, ktorý je aj napriek veľkému hendikepu najdôležitejším článkom v správe e-shopu, a tým aj sprostredkovateľom produktov zákazníkom.

Mamička, ktorá spoločnosť založila, o sebe sama tvrdí, že nosí ružové okuliare a lieta v oblakov. V hlave má veľa nových návrhov a plánov. V najbližšej dobe sa tak dočkáme otvorenia prvej kamennej predajne. Zdá sa, že sa máme na čo tešiť.“

Firma Bubbe je podľa mňa veľmi známa spomedzi mamičiek, začali s čiapkami a tunelmi pre celú rodinku so širokou škálou farieb, kombinácii, čo som vnímala ako najširšiu ponuku na našom trhu. Myslím, že sa ani nemýlim, lebo ich ponuka je naozaj široká, vyrábaná s kvalitnými materiálmi, ktorú doplnili už aj o tepláky pre celú rodinu a novinkou sa stala práve táto mikina.

Je užšieho strihu, mierne predĺžená, z elastického tenkého materiálu, ktorá zaujme nie jedného okoloidúceho. Ja som ju skombinovala veľmi jednoducho, ale určite pribudne ešte nejaká inšpirácia, ako ju nosiť, dá sa s ňou vcelku pekne vyhrať no zároveň ostať pri jednoduchosti. Som zvedavá ako sa vám bude páčiť a či siahnete aj vy po jej kúpe.