NEW PRIODY

2017-10-222b08-52-322b1-1489326 Skúšanie nových značiek a produktov ma vždy bavilo. Dostala som sa však do fázy, keď už nemám chuť skúšať všetky značky, všetky výrobky len preto aby som zistila aké sú a vám napísala či áno alebo nie. Už ma celkom unavuje každý  mesiac meniť produkty v starostlivosti o pleť. Rada by som našla niečo, s čím by som bola spokojná, moja pleť taktiež a výrobky by s ňou skvelo fungovali a vedela by som, že je to takto správne. Samozrejme, každú chvíľu tu máme nové a nové výrobky s vylepšenými technológiami, s novým zložením a rada ich doplním na poličku v kúpeľni. Najprv ma však produkty musia zaujať a musím si prečítať aj pár pozitívnych recenzií a ak nájdem nejakú negatívnu, radšej to zabalím. 🙂

Značka, ktorá ma zaujala v tejto oblasti sa volá Priody. Aby som ju vôbec skúsila, musela ma niečím  presvedčiť. Je to vďaka tomu, že táto značka je inšpirovaná prírodou, neobsahuje parabény, parfémy, nie je testovaná na zvieratách. Za účinkami, ktoré sľubujú sa skrýva práca v laboratóriach, do úvahy sa brali aj názory používateliek. Obsahuje vysokú dávku koncentrovaných aktívnych zložiek, kyselinu hyalurónovú, kolagén. Výťažky z rastlín pochádzajú z overených zdrojov, kde sa dbá o ekologické prostredie. Pri jej výrobe nie sú použité umelé farbivá, syntetické látky a iná chémia. Má krásne obaly a zaujímavé výrobky.

Skúšala som hyalurónové sérum s extraktom z uhorky a Aloe, control sérum ss hamamelovým olejom, intenzívny hydratačný krém s rastlinnými extraktmi a Vit-C, multiaktívnu micelárnu vodu a kokosový píling na telo. 2017-10-222b08-52-292b1-3287455

hyalurónové sérum s extraktom z uhorky a Aloe

Obsahuje čistú kyselinu hyalurónovu, extrakt z uhorky a Aloe. Obsahuje praktickú pipetku a nanášanie séra je o to praktickejšie a najmä sa baktérie nedostanú do produktu. Sérum si dávam na večer a ráno je moja pleť jasnejšia a jemnejšia, takže som veľmi spokojná. Kúpiť.
2017-10-222b08-56-152b1-8458326

multiaktívna micelárna voda

Tento produkt ma zaujal najmä tým, že som sa s nijakým iným podobným nestretla. Obsahuje 5 najúčinnejších extraktov pre posilnenie pleti, hydratuje a osviežuje očné okolie a vďaka resveratrolu má silný antioxidačný účinok. Skvelá kombinácia pre našu starostlivosť o okolie očí čo poviete ? Má úplne inú konzistenciu, na akú som zvyknutá z iných micelárnych vôd. Je skôr gélová a na pleti príjemnejšia. Bohužiaľ odlíčenie s ňou trvá dlho, pretože nedokáže odlíčiť všetok make-up tak rýchlo ako som zvyknutá u ostatných miceláriek. Používam ju však po odlíčení micelárnou vodou od Garnier. Po použití mám lepší pocit ako z iných. Tento tip som si zapamätala ešte z eventu Priody a  jeden tip navyše. Ak máte po použití púdru pocit, že vaša pleť je moc suchá, skúste na štetec dať trošku tejto micelárky, uvidíte aký fresh make-up budete mať! Kúpiť.
2017-10-222b08-52-312b1-4743825

intenzívny hydratačný denný krém 

Tento krém si moja pleť úplne zamilovala. Obsahuje výťažok z 12-ch unikátnych rastlín a 15%-ný vitamín C, SPF 30+UVA ochrana. Neobsahuje parabény, ftaláty, umelé farbivá a je neparfemovaný. Čo viac si priať ? Len aby to fungovalo. A funguje. Moja pleť je okamžite / asi minútu / jemnejšia a sviežejšia. Používam ho aj ako podklad pod make-up a žiadny nemal zatiaľ problém. Kúpite tu.
2017-10-222b08-52-282b1-9559402

control sérum s hamamelovým olejom 

Ak ešte nepoužívate nič proti vráskam / to znamená, že ste ešte mladé 😀 / a o vráskach v budúcnosti nechcete ani počuť toto sérum je skvelým pomocníkom v starostlivosti o pleť. Predchádza prvým vráskam a redukuje jemné vrásky a linky. Je vhodný aj pre citlivú pleť, takže žiadny problém. Navyše pôsobí aj protizápalovo a toto je pre mňa veľmi podstatná pleť, keďže akné na pleti mám stále. Zlepšuje mikrocirkuláciu krvi a chráni pleť aj pred vonkajšími vplyvmi – čo je veľmi dôležité v tejto dobe. Kúpiť.
2017-10-222b08-52-222b1-9731644
kokosový peeling na telo

Ako sa hovorí..to najlepšie na koniec! Tento peeling m-i-l-u-j-e-m! Môžem poprosiť zásobu tohto skvostu na niekoľko rokov, hm, Priody ?! 🙂 Ak nemáte radi prírodné vône, toto pre vás nebude. Naopak, ak máte radi niečo takéto tento peeling je pre vás. Obsahuje mletý kokos, kokosový a arganový olej, ružovú himalajskú soľ, zelený čaj, morský kolagén, vitamín E a tajnú prírodnú zložku Priody. Tieto všetky ingrediencie si vaša pokožka zamiluje. Moje nedele patria plnej vani a spoločníka mi robí tento „kokosák“ / som ho tak nazvala 😀 /. Ak by ste chceli niečo nové skúsiť a musí to byť prírodné tak toto! Kúpite tu.

Ak vám záleží čo si dávate na pleť alebo chcete svoj stav pleti zlepšiť skúste sa pozrieť po produktoch, ktoré by vám najviac sadli alebo riešia váš problém.  Vďaka skvelým ingredienciám a filozofie tejto značky si myslím, že produkty si obľúbite aj vy. Ceny sú troška vyššie ale mám pre váš 25%  zľavový kód + poštovné zadarmo,  ktorý môžete použiť a vyskúšať nejaké produkty, a nezabudnite aj na kokosák! 🙂 Pre použite zľavy kliknite na kód zľavy a nezabudnite zadať kód aj pri objednávke. PRITOP25


Keď niečo vyskúšate dajte mi vedieť, ako budete spokojné. 🙂
Ak by ste si chceli prečítať aj recenzie na iné produkty, odporúčam blogerku Lucku