Najlepšie produkty od GOSH + 2 líčenia

gosh

Krásny večer dievčatá. Veľmi rada objavujem nové značky a ešte najlepšie je, keď mám možnosť vyskúšať široké spektrum výrobkov danej značky. Vďaka tomu, že vyskúšam viacero produktov vám viem odporučiť nie len samotné produkty ale aj značku. Keď viem, že produkty ktoré som skúsila sú vynikajúce, vôbec sa nebojím ďalších produktov ktoré od tejto značky prídu.

Pred nejakou dobou som sa zoznámila so značkou GOSH na workshope sebalíčenia a fashion ilustrácie. O týchto workshopoch som písala a určite ste z neho videli fotky aj na Instagrame. Značka GOSH bola pre mňa donedávna nepoznaná Vedela som, že sa predáva vo Fann, majú dobré riasenky ale nikdy som od nej nič neskúsila. A toto bola veľká chyba. Teraz produkty môžete zakúpiť aj v pohodlí domova cez e-shop goshcph.sk, kde nájdete aj veľmi veľa informácií ohľadom produktov a aj videa, ako produkty používať! 

Z produktov som bola zo začiatku skeptická a veľmi som im neverila.. Avšak pri práci s nimi na workshope som si ich priam „zamilovala“ a niektoré produkty, ktoré som používala každý deň som vymenila za nové produkty od GOSH. Produkty sú kvalitné a niektoré ma veľmi prekvapili. Rada by som vám ich ukázala.

Paletka korektorov Color Corrector Kit

Bola som veľmi zvedavá, aké budú tieto korektory, pretože zatiaľ čo som sa stretla s inými podobnými paletkami, mala som skoro vždy problém. Najväčší problém bol najmä ten, že tiene moju pokožku vysušovali, zaliezali do vrások alebo vytvárali žmoľky. Túto paletku som si však zamilovala, pretože s ňou tieto problémy nemám. Žiadne vysušenie, korektory sú príjemné, jemné a skvelo kryjú. Používam najmä zelený na moje akné a žltý na kruhy pod očami. 

Make-up Foundation+ odtieň 002

Nájsť správny odtieň make-upu pre svetlé typy je naozaj ťažké a k tomu ešte chceme vysoké krytie. Na moje počudovanie mi odtieň celkom sadol a žiadna oxidácia do oranžového tónu sa nekonala. Je krycí tak akurát a mne to úplne stačí. Nezanecháva na pleti masku ale je prirodzený, nevytvára mapy alebo šupinky a vôbec nevysušuje.

Okrem toho, že z pleti mi urobí zázraky, tak sa o ňu aj stará. Obsahuje totiž kyselinu hyalúronovú, tekuté morské minerály, morské riasy či vitamín E. Obsahuje SPF15 a je bez parabénov a parfémov. Tento make-up patrí medzi moje najobľúbenejšie.

Lícenka Lumi Drops – 012 rosegold

Lummi Drops je tekutá rozjasňujúca lícenka. Je veľmi jemne pigmentovaná a tak sa s ňou veľmi dobre pracuje a na pleti vyzerá veľmi prirodzene. Pleť nie je vysušená a krásne rozžiari celý make-up, veľmi rada ju požívam. 🙂

Paletka Strobe´Glow Kit

V paletke nájdete hneď 4 odtiene pre každý typ pleti. Prvý odtieň je svetlý a vytvára na pleti holografický efekt, druhý je svetlý a veľmi prirodzený, neobsahuje malé pigmenty ale vytvára veľmi jemné prirodzené rozjasnenie. Vynikajúci je ak máte svetlú pokožku ako ja. 🙂  Ďalšie 2 sú hnedé a tmavšie, tiež však vytvárajú prirodzený efekt. 

Štetec – powder brush 003 

Na moje prekvapenie je štetec veľmi kvalitný. Je hustý a jemný, vlasy z neho nevypadávajú. Za povšimnutie určite stoja aj iné štetce. 🙂

Ceruzka na oči – 24 h Pro Liner

Nájsť naozaj dobrú čiernu ceruzku na oči je niekedy oriešok. Rada by som vám odporučila túto ceruzku, ktorú teraz veľmi rada používam. Je úžasne pigmentovaná, tenká, nedrobí sa, skvelo sa s ňou pracuje a drží. Navyše v nej nájdete aj strúhadlo čo je skvelým plusom.  

Lift & Highlight pencil

Je obojstranná multifunkčná ceruzka. Na jednej strane má perleťový odtieň a na druhej tmavší matný. Vždy som si rada rozžiarila oči vďaka dolnej očnej linky, na ktorú som použila bielu ceruzku.Väčšinou  sa však po nejako čase stratila a efekt bol nulový. Túto ceruzku som tiež skúsila. Ráno o šiestej som sa líčila a použila ju a bola som zvedavá, ako bude vyzerať večer. Cez deň som však na to úplne zabudla. Večer som sa v zrkadle prezerala a pozerám na oči a ona bola ešte tam! Fakt! Ani ja som neverila. Môžem vám zaručiť, že 12 hodín budete mať oči opticky zväčšené a rozjasnené. 🙂

Vytvorila som pre vás aj 2 líčenia s použitím produktov Gosh. Očné tiene sú z paletky 9 shades / To Party In London. Táto paletka obsahuje krásne odtiene, ktoré sú veľmi dobre pigmentované. Ľahko sa nanášajú a veľmi dobre sa s nimi pracuje. Použité boli aj horeuvedené produkty. Čo poviete na moje líčenia ? 🙂 Ďalšie skvelé produkty si nechávam na ďalší článok, aby vaša peňaženka neskrachovala! 🙂

Verím, že sa vám dnešný článok páči a vidíme sa nabudúce!

Suzzie