Hydratácia pleti – testujem produkty od Yves Rocher

Hydratácia pleti bezpochyby patrí k naj-dôležitejším častiam starostlivosti o pleť. Pokožku tvorí 70% voda preto je potrebné ju udržovať hydratovanú. Určite ste spozorovali určité dni, keď vypijete menšie množstvo vody, prejaví sa to aj na vašej tvári, ktorá nie je rozžiarená ako iné dni. Vďaka hydratácií predchádzame starnutiu pokožky a strate kvality.

Mne pokožku najviac dehydratuje nedostatok pitného režimu, teplé počasie a klimatizované prostredie v ktorom trávim veľa času. Na hydratáciu pleti som sa stala doslova maniak a každý deň použijem aspoň 4 produkty, ktoré mi s týmto problémom pomáhajú. 🙂 25-1854-2219094
25-1870-9833610
25-1893-4443105

Mala som možnosť vyskúšať produkty rady Hydra Vegetal na hydratáciu pleti od Yves Rocher a nižšie vám napíšem o mojich skúsenostiach.

Hydratačný krém na deň a noc

Veľmi ľahký, gélový krémik, príjemná textúra a ľahké nanášanie. Rýchlo sa vstrebáva a pleť zanecháva jemnú a žiarivú. Sľubuje hydratáciu až 48 hodín, stačil však hydratovať celý deň, keďže večer som sa už odlíčila. Obsahuje výťažok z kosmatcovníka, ktorý má schopnosť zachytiť vodu a udržovať ju vo svojich listoch. Pomáha teda zachytávať vodu v pokožke a uchovávať ju pre hydratáciu. Krém som si veľmi obľúbila a používala som ho najmä ráno.

Hydratačné sérum

Textúra je opäť gélová, trošku tekutejšia a číra. Sérum sa nanáša pomocou pumpičky a ľahko sa rozotiera po pleti. Sérum opäť obsahuje výťažok z kosmatcovníka a pleť pekne hydratuje. S polu s krémom je to podľa mňa veľmi účinná kombinácia na každodenné použitie. Pleť je krásne „napumpovaná“.

Ešte by som spomenula, že produkty neobsahujú minerálne oleje, farbivá a viac ako 89% zložiek je prírodných.

25-2107-9061800

A ako vyzerá u vás hydratácia pleti ? Napíšte mi do komentára. 🙂

25-2138-2733137

* platená spolupráca