Dátum narodenia má na váš život skutočne obrovský vplyv. V tomto všetkom nás ovplyvňuje…

Numerológia dokáže o vašej osobnosti povedať oveľa viac ako ste si mysleli. Dátum narodenia je niečo, čo sa po celý náš život nezmení. Dnes si povieme niečo o význame týchto čísel. Jediné, čo musíte urobiť je postupovať podľa nasledujúceho vzorca.

Ak ste sa napríklad narodili 19.3.1950, postupujte nasledovne:
19 + 3 + 1950 = 1972 1 + 9 + 7 + 2 = 19 1 + 9 = 10

1 + 0 = 1

Poznámka: Pokiaľ Vám na konci vyšlo číslo 10, zakryte číslo 0 a zostane Vám číslo 1.

Toto výsledné číslice znamenajú:
# 1 Pôvodca # 2 Uzmierovateľ # 3 Hnací motor každej zábavy # 4 Konzervatívny # 5 Nekomforný # 6 Romantik # 7 Intelektuál # 8 Strela

# 9 Umelec

# 1 – Pôvodca
Pôvodcovia sú originálne ľudia, ktorí prirodzene myslia a nové myšlienky k nim prichádzajú bez väčších ťažkostí. Niekedy sa môže ale zdať, že sú títo ľudia tak trochu arogantný. Za to však môže ich úprimnosť a to, že len veľmi ťažko prijímajú názory tých druhých.

# 2 – uzmierovateľ
Títo ľudia sa už narodia ako pokojní diplomati. Sú si veľmi dobre vedomí toho, čo druhí ľudia potrebujú a vždy uprednostňujú ostatné pred sebou. Nemajú radi samotu a veľmi si cení pravého priateľstva. Navonok môžu pôsobiť placho, ale svoje sebavedomie nájdu len tak, že sa svetu otvoria.

# 3 – Hnací motor každej zábavy
Títo ľudia sú tvoriví, zábavné a majú radi spoločnosť. Ich život vyzerá bezstarostne. Niekedy majú problém dotiahnuť veci do úspešného konca. Milujú ten pocit, keď sú ľudia okolo nich šťastní a veselí a urobia pre to všetko. Niekedy sa snaží byť stredobodom pozornosti a majú sklony k vnímanie sveta cez nereálny objektív.

# 4 – Konzervatívny
Títo ľudia majú často sklony k rutine, z čoho vyplýva aj to, že si užívajú poriadok. Tvrdo pracujú a neboja sa akejkoľvek „špinavé“ roboty. Milujú prírodu a tam sa cíti naplnení a slobodní. Občas sú tvrdohlaví a mali by sa celý život učiť to, že na seba nemajú byť až taký prísny.

# 5 – Nekonformný
Títo ľudia sú prieskumníci. Vždy tancuje len na vlastnú muziku a majú veľké sklony ku kritizovanie ostatných. V niektorých prípadoch len ťažko „konajú“ s mužmi a častokrát radšej zostávajú sami. Celý život sa učia, ako spolupracovať a komunikovať s ľuďmi.

# 6 – Romantik
Romantici majú celý život jednu veľkú potrebu a to, aby boli šťastní, spokojní za všetkých okolností. Rodina je pre nich základ a občas majú až príliš veľké nutkanie starať sa aj o ostatné. Sú lojálni a dobrí učitelia. Je dôležité, aby sa snažili zmeniť veci, ktoré naozaj zmeniť dokážu a aby sa nesústredili na veci, ktoré zmeniť nikdy nemôžu.

# 7 – Intelektuál
Títo ľudia majú nutkanie vždy pátrať po nejakých skrytých veciach a informáciách. Keď na niečo nové prídu, okamžite táto správa putuje do celého sveta. To znamená, že tajomstvo udržať nevie a to aj preto, že nedokážu ovládať svoje emócie. Podľa nich sú však ich rozhodnutia racionálne a logické. O všetkom radi a dlho filozofom.

# 8 Strela
Tak toto sú ľudia, ktorí chytí každý problém za pačesy a snažia sa ho bleskovo riešiť. Sú to veľkí profesionáli a ich snaha a úspechy sú vysoko cenené. Na svoju prácu a výsledky sú hrdí, ale mali by byť opatrní. Pokiaľ budú chcieť mať všetko, veľmi rýchlo môžu to všetko aj stratiť a to práve kvôli svojej chamtivosti.

# 9 – Umelec
Veľkí zabávači, vtipní ľudia, ktorí majú vždy úsmev na perách a to takmer za každých okolností. Sú veľmi veľkorysí a starostliví a rozdali by aj to posledné, čo majú, len aby pomohli druhým. Sú to očarujúce osobnosti a len zriedka Vám budú cudzie. Práve naopak, rýchlo sa s nimi skamarátite a to kamarátstvo bude silné. Veľkí milovníci, ktorí by sa ale mali naučiť väčšej nezávislosti.

Páčil sa Vám článok? Podeľte sa oň so svojimi priateľmi…