ANNEMARIE BORLIND: Revitalizér z damašských ruží

revitalizer

Pred mesiacom by som vám o značke Annemarie Borlind nepovedala vôbec nič. Som nesmierne rada, že vám môžem na mojom blogu predstaviť novú značku s ktorou som sa stretla, a samozrejme, že vám môžem priniesť pravdivé recenzie a tipy na výrobky práve od tejto značky.

Keďže táto značka má veľmi rada prírodu, ktorá sa nachádza aj v ich výrobkoch, recenzie nájdete v novej rubrike NATURE BEAUTY, kde špeciálne nájdete články iba o kozmetike, kde môžeme nájsť prírodu. O tejto značke som si veľmi veľa prečítala a v skratke mám aj menšie info pre vás.


ANNEMARIE BORLIND – Celá značka stojí na krásnom výroku zakladateľky, “ čo nemôžem zjesť, si nedám na tvár „. Značka hľadá, produkuje, vymýšľa už 54 rokov produkty pre naše telo a pleť. Nenájdeme tu žiadne živočíšne výťažky, ropné deriváty, silikóny. Vodu, ktorú používajú vo výrobkoch pochádza z prameňa Walter – Lindner – Spring, ktorý sa nachádza v kúpeľnom meste v Nemecku a je známy svojou liečivou silu.

Rastlinné látky pochádzajú prevažne z kontrolovaného, organického pestovania rastlín. V produktoch nájdeme iba vysoko kvalitné suroviny, hodnotné, za studena lisované rastlinné oleje, éterické oleje, bylinné extrakty, aktívne ingrediencie z mora a prvotriedné vitamíny. Značka získala niekoľko skvelých ocenení.
Prvý produkt o ktorom by som vám chcela niečo napísať je revitalizér z damašských ruží. Revitalizér sa nachádza v sklenenom flakóni s pumpičkovým aplikátorom. Je dvojzložkový a jeho hlavná úloha je rozjasniť vašu pleť, intenzívne hydratovať,  revitalizovať, dodať jemnosť a hebkosť, upokojiť a zjemniť podráždenie a bojovať proti predčasnému starnutiu. Taký super produkt nie ?

Obsahuje damašskú ružu a makadamiový olej. Už po niekoľkých aplikácií musím potvrdiť, že pokožku naozaj krásne hydratuje a zjemňuje. Krásne rozžiari pleť, pozor dievčatá, ak máte mastnú pleť používať iba doma, inak sa vonku budete lesknúť ako disko guľa. Inak pre zmiešanú a suchú pleť je úplne v pohode a nemusíte sa báť žiadneho nadmerného lesku, iba prirodzená žiarivosť pleti.

Od prvého použitia je vyložený na stolíku a používam ho pravidelne, pretože mám pocit, že pleť je postupne žiarivejšia a taká krajšia!
Certifikáty: EcoControl, BdiH, CSE, GMP a Vegan., bez parabénov, parafínov, silikónov, ropných derivátov, silikónových, syntetických vôní a farbív, konzervačných látok, bez živočišných výťažkov. Netestované na zvieratách.