Primark Bratislava – oblečenie za dostupné ceny

primark

Dňa 25. mája 2023 otvoril Primark v Bratislave svoju prvú predajňu na Slovensku. Dvojpodlažná predajňa sa nachádza v novej nákupnej pasáži obchodného centra Eurovea v Bratislave. Aké produkty ponúka tento populárny írsky obchod?

Primark je módny reťazec so zľavneným tovarom ponúkajúci oblečenie a doplnky pre všetky vekové kategórie, ako aj domáce potreby. Okrem iného sa tento obchod zameriava hlavne na oblečenie pre modernú ženu súčasnosti.

O spoločnosti Primark

Primark je popredný medzinárodný maloobchodný predajca oblečenia, ktorý zamestnáva viac ako 72 000 ľudí v 16 krajinách – a stále rastie. Spoločnosť je postavená na každodennej dostupnosti: v spoločnosti Primark sú vítaní všetci, od kvalitných základných vecí až po výrazný štýl, od ľudí, ktorí udávajú trendy, až po viacgeneračné rodiny.

Spoločnosť Primark pôsobí v Spojenom kráľovstve a Írsku od roku 1969 a poskytuje zákazníkom široký sortiment oblečenia, obuvi a doplnkov. Vďaka skvelým kolekciám v pánskych, dámskych, detských a domácich potrebách si zákazníci môžu prezrieť najnovšie výrobky bez toho, aby prerobili peniaze.

V Primark Bratislava si každý nájde niečo pre seba – od kvalitných základných vecí až po dámske, pánske a detské oblečenie, ako aj kozmetiku, domáce potreby a doplnky.

Primark a udržateľná móda

Cenová dostupnosť bola vždy základom značky Primark. Víziou spoločnosti je, aby bola udržateľnejšia móda dostupná pre každého. Zameriava sa na to, aby naše oblečenie malo dlhšiu životnosť, chránilo život na planéte a zlepšovalo život ľudí, ktorí oblečenie vyrábajú.

Preto sa spoločnosť rozhodla zmeniť spôsob výroby oblečenia prostredníctvom stratégie Primark Cares, rozsiahleho programu záväzkov, ktoré sa snaží dosiahnuť do roku 2030.

Patrí sem zabezpečenie toho, aby sa oblečenie vyrábalo z recyklovaných alebo udržateľnejších materiálov, zníženie emisií uhlíka o polovicu v celom hodnotovom reťazci a snaha o dosiahnutie mzdy na úrovni životného minima pre pracovníkov v dodávateľskom reťazci.

Už viac ako štvrtina všetkého oblečenia spoločnosti Primark je vyrobená udržateľnejšie, čo môžu zákazníci nájsť v obchodoch, ak budú hľadať modré srdce značky Primark Cares.

Nakupovania v obchode Primark – výhody

Aké sú výhody nakupovania v Primarku – v popuálrnom obchode s lacnou módou?

 • vysokokvalitné oblečenie za prijateľné ceny
 • široký sortiment trendových módnych a domácich výrobkov
 • pohodlie – nákup v predajni alebo online v e-shope
 • udržateľnosť – Primark sa zaviazal k udržateľnosti a pomáha znižovať environmentálne a sociálne vplyvy
 • spoločnosť Primark sa snaží rýchlo prinášať svojim zákazníkom najnovšiu módu

Hlavne vďaka týmto výhodám sa obchod Primark stáva čoraz populárnejším nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe.

Primark ponúka široký sortiment oblečenia za dostupné ceny.

Nakupovanie v obchode Primark – nevýhody

Ako každý obchod s módou či s iným spotrebným tovarom, aj Primark prináša svoje nevýhody:

 • obmedzený výber oblečenia v porovnaní s inými obchodmi
 • obchod Primark má tendenciu zameriavať sa najmä na oblečenie jednej veľkosti
 • problémy s kvalitou – Primark poskytuje lacné oblečenie, v dôsledku čoho je kvalita oblečenia vo všeobecnosti nižšia ako tá, ktorú možno nájsť inde
 • slabý zákaznícky servis – obmedzený zákaznícky servis a v prípade potreby môže byť ťažké získať pomoc

Tieto nevýhody pôsobia v neprospech nakupovania v obchodoch či e-shope Primarku. Zákazníci preferujúci kvalitu oblečenia preto radšej uprednostia iný obchodný reťazec s módou.

E-shop primark.com/sk

Vďaka e-shopu Primark.com/sk je nakupovanie online jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Zákazníci si môžu prezrieť najnovšie kolekcie exkluzívne v e-shope Primark. Všetok tovar v e-shope Primark sa predáva za vynikajúce ceny, čo zákazníkom poskytuje cenovo výhodnú možnosť nakupovania.

Vďaka širokej škále možností doručenia a ľahko použiteľnému systému sledovania objednávok online môžu zákazníci dôverovať e-shopu Primark.com/sk, že ich nakupovanie bude čo najplynulejšie a najpohodlnejšie.

Primark – dámske oblečenie

Oživiť šatník vôbec nemusí zabrať veľa času. Stačí pridať kúsky na každodenné nosenie a vybrať zopár nových nápaditých modelov z kolekcie dámskeho oblečenia v e-shope Primark. Obchod ponúka sortiment pre všetky štýly a rozpočty: od klasických džínsov s rovným strihom až po trendové úplety a základné bundy.

Od štýlových plaviek a letných šiat až po výrazné obleky a doplnky – zákazníci si v obchode určite nájdu niečo, čo sa im páči. V obchode tiež možno nájsť vyzývavé a sexy oblečenie pre ženy. A to všetko bez ohľadu na ich rozpočet.

Primark – fotky oblečenia

Fotky aktuálne ponúkaného oblečenia v e-shope Primark možno dostávať aj e-mailom v podobe newslettera. Na webovej stránke e-shopu s prihlásením na odber e-mailov stačí zadať svoju e-mailovú adresu a potvrdiť ju tlačidlom Odoslať. Na obrazovke sa následne zobrazí potvrdzujúca správa.

Všetky e-maily od spoločnosti Primark obsahujú odkaz na zobrazenie HTML verzie, čo umožní zobraziť e-mail a fotky aktuálnej ponuky e-shopu v prehliadači.

Z odberu marketingových e-mailov sa možno ľahko odhlásiť kliknutím na odkaz v spodnej časti posledného prijatého e-mailu. Ak si to niekto rozmyslí, vždy sa môže znova prihlásiť.

Recyklácia v predajniach Primark

Oblečenie, ktoré ľuďom kedysi robilo radosť, možno darovať priamo v predajni do jedného z označených zberných kontajnerov, ktoré sa nachádzajú na predajnej ploche.

Do zberných boxov v predajni prijímajú oblečenie, obuv a tašky akejkoľvek značky.

Po naplnení koša sú tieto veci odoslané do jedného z distribučných centier spoločnosti Primark v tých istých nákladných autách, ktoré rozvážajú výrobky do predajní Primark. Tieto predmety sa potom zbierajú a posielajú do Yellow Octopus DC, kde sa triedia a posielajú na recykláciu.

Môže to byť teda skvelé miesto, kam posunúť nechcené kúsky.

Primark Bratislava – otvorenie prvej predajne na Slovensku

Primark, medzinárodný módny reťazec, dňa 25. mája 2023 otvoril svoju prvú predajňu na Slovensku v novej časti nákupného centra Eurovea v Bratislave. Vytvoril tak viac ako 200 pracovných miest pre miestnu ekonomiku.

Slovensko sa tak stalo piatym trhom spoločnosti Primark v strednej a východnej Európe po Poľsku, Českej republike, Rumunsku a Slovinsku a jej 16. trhom na svete.

Primark investoval do očakávanej dvojpodlažnej predajne viac ako 10 miliónov eur, aby Slovákom po prvýkrát priniesol svoju známu ponuku módy a základných potrieb za výhodné ceny.

Na slávnostnom otvorení predajne sa ako čestní hostia zúčastnili veľvyslanec Írska na Slovensku pán Dermot McGauran, ako aj starosta mestskej časti Bratislava-Ružinov pán Martin Chren, ktorí spoločne privítali značku Primark na Slovensku.

Primark v obchodnom centre Eurovea v Bratislave je prvou predajňou tejto írskej značky na Slovensku.

O spoločnosti Primark Bratislava Eurovea

Nakúpiť najnovšie trendy za skvelé ceny nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí navštíviť obchod Primark v obchodnom centre Eurovea v Bratislave.

Primark je ideálnym miestom pre sezónne hity, ktorú zbožňujú milovníci módy aj zliav z celej Bratislavy. Možno tu nájsť dámsku, pánsku aj detskú módu, spolu so spodnou bielizňou, kozmetikou a bytovými doplnkami.

Primark Bratislava sa rozprestiera na 3 660 m2 predajnej plochy. Ponúka zákazníkom jedinečné módne trendy, vrátane tých najnovších letných. Zákazníci sa okrem dostupných cien môžu tešiť na kvalitný každodenný tovar z oblasti dámskeho, pánskeho, detského a domáceho oblečenia, ako aj kozmetiky a doplnkov.

V novom obchode sa nachádza aj stále rastúca značka Primark Cares. Už teraz sa 50 % oblečenia značky Primark vyrába z recyklovaných alebo udržateľnejšie získaných materiálov. To je aj súčasťou ambície predajcu poskytovať udržateľnejšiu módu dostupnú pre každého.

S pravidelnými novinkami s udržateľnou bavlnou a Primark PS cruelty-free kozmetikou sa tu nájdu výrobky, ktoré sedia každému rozpočtu aj životnému štýlu. Stačí navštíviť lokálnu predajňu Primarku v obchodnom centre Eurovea v Bratislave pre úžasnú módu za skvelé ceny.

Primark Bratislava – otváracie hodiny

Predajňu Primark v Bratislave možno nájsť na tejto adrese:

 • Eurovea, Pribinova 36
 • Bratislava 811 09
 • Slovensko

Obchod Primark Bratislava je otvorený každý pracovný deň aj počas víkendov od 10:00 do 21:00.

Primark – obchod s dostupnou módou pre každého

Spoločnosť Primark založil Arthur Ryan v roku 1969 ako Penneys, jediný obchod na Mary Street v Dubline, s cieľom priniesť do Írska cenovo dostupné oblečenie.

Dnes je to medzinárodný maloobchodný predajca oblečenia v 16 krajinách, stále však postavený na rovnakých základoch: každodenná dostupnosť pre každého.

V spoločnosti Primark si každý nájde niečo pre seba. Od kvalitného základného tovaru až po dámske, pánske a detské oblečenie, ako aj kozmetiku, domáce potreby a doplnky.