Manzara – móda pre ženy, mužov aj deti

S online obchodmi s oblečením sa s rozmachom internetu akoby roztrhlo vrece. Jedným z e-shopov, ktorý ponúka dámske, pánske či detské oblečenie, obuv a doplnky je aj online obchod Manzara. Jej slovenský ekvivalent možno nájsť na manzara.sk.

Hoci výber oblečenie a veľkostí i cena produktov sú lákavé, v recenziách, ktoré za ostatný rok pridali zákazníci, veľkú spokojnosť s dodaným tovarom nevyjadrujú. V takej situácii sa isto hodí vedieť, že zákazník môže podľa zákona tovar do 14 dní od doručenia zásielky bez udania dôvodu vrátiť.

E-Shop s oblečením Manzara

Manzara je podobne ako shein.sk e-shop s oblečením, ktorý spája módne návrhy a kultúrne inšpirácie z celého sveta. Sídli v Istanbule a snaží sa vytvárať jedinečné dizajny a kúsky z rôznych krajín, ktoré oslavujú globálny, multikultúrny štýl.

Obchod má veľký výber oblečenia najmä pre ženy, ale ponúka aj módne kúsky pre mužov či oblečenie pre deti. V sekcii Home, v ktorej sú k dispozícii domáce potreby, ako napríklad posteľná bielizeň, uteráky a iné výrobky.

Manzara je známa svojím výberom potlačí, ktoré siahajú od tradičných vzorov až po moderný vzhľad. Obchod má tiež široký výber farebných doplnkov, ako sú šperky, tašky a topánky.

Manzara sa zaviazala k etickej výrobe a k výberu dodávateľov a partnerov, ktorí sa správajú ekologicky. Všetky použité materiály a látky pochádzajú z etických a spravodlivých zdrojov a výrobné procesy sú starostlivo monitorované, aby sa zabezpečila ich udržateľnosť a súlad s etickými postupmi. Obchod sa snaží ponúkať kvalitné výrobky za prijateľnú cenu a zákazníci môžu nakupovať s istotou, že podporujú etickú módu.

Manzara, ktorá slúži tureckému trhu od roku 1997, sa v roku 2014 rozšírila na online trhy v Európe a USA. Vďaka tomu môžu zákazníci z celého sveta spoznať jedinečný dizajn a kultúrne inšpirácie, ktoré ponúka Manzara. S bezplatnou dopravou dostupnou na domácom aj medzinárodnom trhu spoločnosť Manzara dúfa, že poskytne ľuďom jednoduchý a dostupný spôsob, ako si vychutnať štýlové oblečenie z globálnych zdrojov.

Manzara pokračuje v inováciách a napredovaní do budúcnosti, pričom neustále posúva hranice s cieľom vytvárať štýlové a jedinečné kúsky. Vďaka atraktívnym cenám, záväzku ku kvalite a udržateľnosti a medzinárodnej preprave vytvára Manzara globálnu komunitu módnych jednotlivcov, ktorí sa radi vyjadrujú prostredníctvom oblečenia.

Bohatá ponuka oblečenia na manzara.sk

Internetový obchod manzara.sk ponúka široký výber oblečenia a obuvi pre ženy, mužov a deti. Ich katalóg produktov zahŕňa oblečenie na každodenné nosenie v kategóriách:

  • Manzara tričká
  • Manzara blúzky
  • Manzara šaty
  • Manzara džínsy
  • Manzara mikiny
  • Manzara tuniky
  • Manzara spoločenské šaty
  • Manzara plavky

Manzara.sk má tiež prepracovaný výber pánskej a dámskej obuvi, od tenisiek, oxfordiek a čižiem až po papuče, sandále a žabky.

Predovšetkým manzara.sk ponúka exkluzívne zľavy a odmeny pre zákazníkov, vrátane zliav na určité produkty, doručenie zdarma pri objednávkach nad určitú sumu, vernostné bodové systémy a špeciálne sezónne bonusové ponuky. Zákazníci môžu využívať aj špeciálne zľavy za prihlásenie sa k odberu newslettera, odber blogu manzara.sk alebo sledovanie obchodu na sociálnych sieťach.

E-shop manzara.sk zaručuje najvyššie štandardy kvality a ponúka celý rad značiek vrátane známych mien ako Nike, Timberland a Converse. Manzara.sk tiež sleduje trendy a nové štýly a poskytuje zákazníkom najnovšie módne a štýlové trendy. Tí, ktorí hľadajú tradičnejšie a nadčasové oblečenie, môžu v ponuke obchodu nájsť aj nadčasovú klasiku.

Na zabezpečenie príjemného zážitku z online nakupovania ponúka manzara.sk dobre navrhnuté stránky produktov, doplnené profesionálnymi fotografiami každého tovaru, presnými informáciami o produkte a užitočnými hodnoteniami a Manzara recenziami zákazníkov. Ich používateľsky prívetivé webové stránky ponúkajú aj rýchle dodanie produktov a bezplatné vrátenie akéhokoľvek tovaru, ktorý vám nesadne.

Na manzara.sk aj ponuka spoločenských šiat

Nielen voľnočasové oblečenie, ale aj módne kúsky na každú príležitosť možno nájsť v internetovom obchode Manzara. Na slávnostné príležitosti možno nájsť v e-shope manzara.sk spoločenské šaty.

V ponuke sú Manzara spoločenské šaty od krátkych modelov až po dlhé šaty. Možno nájsť na manzara.sk spoločenské šaty aj pre dámy vyššieho veku či v plus size veľkostiach. Ceny Manzara spoločenských šiat sa pohybujú od 20 – 60 eur. Modely sú v ponuke vo veľkostiach od XS až po XXL a v rôznych farebných prevedeniach.

Manzara šaty od elegantných až po letné plážové

Snáď nič tak nepodčiarkne ženskú krásu ako dobre sediace šaty. Vybrať si šaty dobre vyzerajúce na postave je síce veľké umenie, avšak v e-shope manzara.sk je výber tak bohatý, že si skutočne vyberie každá žena.

V ponuke Manzara šiat sú rôzne typy od elegantných modelov cez overaly a minišaty až po letné kúsky. Na svoje si prídu ako štíhle ženy s dievčenskou postavou, tak aj dámy s kyprejšími tvarmi. Manzara šaty totiž ponúka vo veľkostiach od S až po 4 XL.

Cenovo sa Manzara šaty pohybujú od 10 eur v kategórii voľnočasových a letných, až po 60 eur pri elegantných šatách.

Manzara tričká, tuniky a blúzky pre všetky ženy

Či už ide o športové a ležérne tričká k rifliam, alebo elegantnejšie blúzky či letné tuniky – v online obchode Manzara je výber skutočne bohatý. Manzara tričká ponúka opäť v rôznych prevedeniach a veľkostiach – od veľkosti S až po veľkosti pre moletnejšie dámy.

Manzara blúzky možno na e-shope nájsť tiež vo viacerých prevedeniach. Či už zákazníčky túžia po vypasovaných blúzkach zvýrazňujúcich postavu alebo voľnejších košeľových strihov lichotiacich každej postave – v manzara.sk možno nájsť všetko. Cenovo sa Manzara blúzky pohybujú od 10 do 20 eur.

Tuniky sú zväčša záležitosťou letnej sezóny a na manzara.sk ich je skutočne bohatý výber. Manzara blúzky ponúka opäť vo viacerých veľkostiach, od najmenších až po nadmerné veľkosti. Cenovo sa Manzara tuniky pohybujú do 30 eur.

Manzara plavky pre ženy aj mužov

Podobne ako iné kúsky oblečenia, aj Manzera plavky sú v ponuke v rôznych farbách, veľkostiach či štýloch. Na webe manzara.sk možno nájsť široký výber dámskych aj pánskych plaviek.

Medzi dámskymi Manzara plavkami dominujú obľúbené bikiny, tankiny či jednodielne plavky. Nájsť však možno aj plavky pre plnšie postavy či plavky na surfovanie.

Pre pánov síce výber štýlov plaviek nie je taký bohatý, ale určite si vyberú zo širokej farebnej škály.

Manzara recenzie

Manzara je internetový obchod, ktorý sa špecializuje na oblečenie, doplnky, dekorácie a nábytok do domácnosti. Zákazníci si tento obchod pochvaľujú pre jeho výber a pohodlie.

Obchod ponúka širokú škálu oblečenia a doplnkov vrátane tuník, šiat, plaviek či spoločenských šiat. Všetky dostupné položky sú vyrobené z rôznych materiálov a každý si v nich nájde niečo podľa svojho vkusu. Ceny sú dostupné a doprava je zvyčajne rýchla a spoľahlivá.

Zákazníci si Manzara recenzii chvália aj za zákaznícky servis.

Hoci Manzara recenzie, ktoré ponúka internet sú zväčša pozitívne, najnovšie Manzara recenzie 2023 však hovoria aj o nespoľahlivosti e-shopu. Nespokojní zákazníci sa sťažujú, že po potvrdení a uhradení objednávky im nebol dodaný objednaný tovar a následné vrátenie peňazí trvalo dlhšiu dobu.

V Manzara recenziách 2023 sa niektorí zákazníci posťažovali aj na to, že doručený tovar nevyzerá tak, ako na fotkách v e-shope. Spokojní nie sú ani s kvalitou použitých materiálov, nezodpovedajúcemu číslovaniu či s nedostatočnou komunikáciou. Zákazníci e-shop Manzera v recenziách 2023 teda skôr neodporúčajú.

Manzara vrátenie tovaru

Ako je vyššie spomenuté, v aktuálnych recenziách zákazníci s kvalitou e-shopu Manzara veľmi spokojní nie sú. Keďže zákon o ochrane spotrebiteľa umožňuje zákazníkom vrátiť tovar bez udania dôvodu do 14 dní od doručenia tovaru, takúto službu umožňuje aj online obchod Manzara.

Netreba však zabúdať na to, že treba aj do e-shopu Manzara vrátiť tovar nepoškodený a v rovnakom stave, ako bol zákazníkovi doručený. Manzara pri vrátení tovaru upozorňuje, že ak spotrebiteľ naruší originálny obal dodaného výrobku tak, že už ho nemožno z hygienických či bezpečnostných dôvodov znova použiť, takýto tovar nie je možné dodávateľovi vrátiť.

Pri Manzara vrátení tovaru zákazník oznámi predávajúcemu odstúpenie od zmluvy a spolu s týmto tlačivom, faktúrou a vrátením tovaru má zaslať nevyhovujúci produkt späť predávajúcemu. Manzara po vrátení tovaru do 15 dní zašle kupujúcemu na bankový účet naspäť peniaze za vrátený tovar.