Očné centrum Excimer v Bratislave – operačné metódy, recenzie

Excimer

Spoločnosť Excimer sa nachádza v Bratislave a zaoberá sa odstraňovaním dioptrických chýb oka. V centre Excimer dokážu odborníci operatívne odstrániť krátkozrakosť, ďalekozrakosť, šedý zákal, astigmatizmus a liečiť ďalšie ochorenia oka. Spoločnosť funguje na Slovensku od roku 1993 a špecializuje sa na odstraňovanie dioptrií vďaka laserovej technológii.

Spoločnosť Excimer sa stal lídrom v strednej Európe v odbore refrakčnej chirurgie oka.

Na aké zákroky sa špecializuje očné centrum Excimer?

Očné centrum Excimer na Slovensku sa špecializuje na mnohé zákroky obnovy zraku a efektívneho liečenia všetkých druhov očných ochorení. Centrum pracuje s poslednými technológiami a podporuje vysokú mieru profesionality u ošetrujúceho personálu.

V tomto zariadení uskutočňujú mnohé minútové zákroky, ktoré môžu skutočne výrazne zlepšiť videnie. V Excimer očnom centre na Slovensku sa realizuje výkon LASIK korigovaným laserom. V tomto prípade sa získa výsledok okamžite.

Tento zákrok sa používa na korekciu viacerých typov očnej ostrosti, vrátane nedostatku refrakcie (krátkozrakosť, hypermetropia a astigmatizmus). Okrem toho tu tiež využívajú metódu, ktorá sa používa na korekciu starostlivosti zraku, napríklad krátkozrakosť, hyperopická degenerácia sietnice a katarakta.

Tento zákrok má trvalú životnosť, takže dokonca ani po čase nedochádza k opätovnej strate zraku. V očnom centre Excimer sa tiež vykonávajú procedúry so zameraním na operáciu sietnice.

Ďalšou špecializáciou centra Excimer na Slovensku je vykonanie kataraktového zákroku. Tento typ intervencie sa vykonáva pomocou reťazca operácií, v ktorých sa vymenia staré šošovky. Táto metóda je veľmi dôležitá pre možnosť obnovenia veľmi ostrého zraku.

Všetky vyššie uvedené zákroky sú zabezpečené kvalifikovanými lekármi očného centra Excimer na Slovensku. Neustály profesionálny prístup, exkluzívne vybavenie a vzdelávanie lekárov prispieva k obmedzeniu rizika prípadných chýb. Centrum sa postupne zaraďuje ako významná autorita v rámci oblasti liečenia očí na Slovensku.

Kde sa nachádza ambulancia Excimer v Bratislave?

Ambulancia Excimer sa v Bratislave nachádza na Ružinovskej ulici číslo 10 v budove Ružinovskej polikliniky. Práve tu ponúkajú pacientom kompletnú očnú starostlivosť, ako aj preventívne prehliadky.

V ambulancii Excimer v Bratislave sa nerealizujú predoperačné vyšetrenia, ani pooperačné kontroly.

Očné centrum Excimer v Bratislave je najmodernejšie očné centrum na Slovensku. Cieľom ich súkromného špičkového zdravotníckeho zariadenia je priniesť pacientom komplexné a prvotriedne služby pri diagnostike a liečbe očných chorôb.

Očné centrum Excimer je taktiež špecializované na konzultácie v špeciálnych oblastiach oftalmológie, ako sú:

  • refrakčné chyby videnia
  • degeneratívne očné choroby
  • refrakčné a laserové chirurgické procedúry

Excimer má fungujúci systém špičkovej a modernej očnej technológie, ktorý zahŕňa , laserovú biometriu, korekciu laserovou keratotomickou technológiou Ref-Smart a mnoho ďalších inovatívnych očných technológií a techník.

Všetky technológie Excimeru poskytujú pacientom najvyššiu úroveň presnosti, rýchlosti a spoľahlivosti. Funkcie ako diagnostika sietnice a keretometria, sú veľmi dôležité pre vytvorenie presného obrazu očí.

Personál má množstvo vedomostí a skúseností, čo umožňuje pracovníkom centra identifikovať očné ochorenia čo najskôr a poskytnúť potrebne informácie o rizikách a komplikáciách terapie.

Očné centrum Excimer je tiež zamerané na prevenciu očných chorôb. Pacienti, ktorí ocenia najvyššiu úroveň starostlivosti o zrak, patria k primárnemu cieľovému publiku Excimer Center.

Očné centrum Excimer sa stará nielen o oči svojich pacientov, avšak aj zdravie ich zraku. Usiluje sa o to už desaťročia a stále investuje do najmodernejšej technológie a súčasnej výučby pre svojich lekárov. Tím Excimeru sa stal najšpecializovanejším oftalmologickým tímom v tomto regióne, čo je dôležité pre poskytovanie rýchlej a efektívnej starostlivosti o ľudské oko.

Operačné metódy centra Excimer

Operačné metódy centra Excimer sú medzi očnými vedcami vysoko cenené a sú najúčinnejším spôsobom liečenia mnohých očných ochorení. Spoločnosť Excimer je najväčším dodávateľom moderných operačných metód do centra očí po celom svete. Vždy sa snažia nájsť najlepší spôsob liečby pre pacienta, ktorý je dostupný a bezpečný.

Excimer má viacero rôznych operačných metód, ktoré sa líšia v závislosti na tom, akým očným ochorením pacient trpí. Pokrývajú všetky druhy korekcie videnia, ako je napríklad astigmatizmus, krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Môžu tiež pomôcť s niektorými degeneratívnymi ochoreniami očí.

Excimer používa niekoľko rôznych metód na liečbu rôznych druhov očných ochorení.

  • Jednou z ich najúčinnejších metód je laserová korekcia refrakcie. Tento postup čistí a upravuje štruktúru oka a čistí hornú vrstvu zrenice pomocou laserového lúča. Tento postup má tendenciu trvať menej ako hodinu a je obzvlášť účinný v prípadoch krátkozrakosti alebo ďalekozrakosti.
  • Ďalšou technikou liečby refrakčných vied je PRK 7D. Táto metóda zahŕňa použitie excimerového lasera, ktorý upravuje optické šošovky oka, tým pomáha vo vyrovnaní obrazu, ktorý pacient vidí. Táto procedúra sa zvyčajne používa u pacientov s menšími očnými vadami.
  • Metóda LASEK 7D je priame vylepšenie refrakčnej chyby, ako je myopia alebo hyperopia. Táto technika je teda veľmi účinná pri odstraňovaní očných vád. Uľahčuje tiež výmenu zrkadiel, pretože laserom je odstránený horný povrch očného tkaniva. Je to považované za lepšiu metódu, pretože operácia je bezbolestná a trvá iba niekoľko sekúnd.
  • Metóda PRELEX (Potentielle Refrakčné Chirurgie Excimer) je laserová technika, ktorá kombinuje excimerový laser, zákroky, chirurgické oblasti a implantácie za účelom zlepšenia refrakčnej chyby. Na rozdiel od druhej techniky je operačná strata výrazne nižšia. Táto technika je vhodnejšia pre pacientov s veľkými očnými vadami.

Všetky tieto operácie sa považujú za úspešné a bezpečné. Všetky metódy sú zamerané na dosiahnutie eliminácie očných vád a na dosiahnutie lepšej ostrosti videnia. Aj keď minimálne nepriaznivé účinky sú spojené so všetkými technikami, pacienti, ktorí prešli úspešne týmito postupmi, si pochvaľujú výsledok.

Excimer a recenzie tohto očného centra

Excimer je jeden z najúspešnejších očných centier na Slovensku, ktoré sa špecializuje na moderné očné chirurgické procedúry. Centrum je jedným z najznámejších v rade pokrokových liečebných techník a ponúka najmodernejšie technické vybavenie pre skutočne vysoký štandard očnej starostlivosti.

Pracovný tím excimeru vrátane odborníkov z oblasti očnej chirurgie sú vyškolení v najnovších technológiách ako sú LASIK a ďalšie.

Mnohí pacienti, ktorí podstúpili operáciu v očnom centre Excimer, sú veľmi spokojní s výsledkami. Oči sa po operácii väčšinou rýchlo zotavia a po odstránení niektorých typov očných ochorení môžu obnoviť lepšie videnie. Preto je naozaj dôležité, aby pacienti navštívili Excimer pre presnejšie vyhodnotenie očných problémov a kvalitnejšiu starostlivosť.

Recenzie spoločnosti Excimer sú pozitívne. Pacienti sa tešia z vynikajúceho zraku, pochvaľujú si prístup personálu, priateľské zaobchádzanie, ústretový personál.

Excimer má pozitívne recenzie najmä vďaka zodpovednej práci, ktorú vykonávajú. Pacienti reagujú pozitívne na úroveň servisu a chvália ich profesionálne opatrenia, ktoré sa tu uskutočňujú.

Objednanie sa na vyšetrenie

Keď chceme navštíviť očné centrum Excimer kvôli vyšetreniu, je potrebné objednať sa vopred. Registračný proces je jednoduchý, najmä preto, že vedúci očného centra si dávajú veľký pozor na to, aby ho zákazníci vždy mohli využívať bez akýchkoľvek problémov.

Keď prídeme na očné vyšetrenie do očného centra Excimer, akékoľvek informácie o našom očnom zdraví a histórii vyšetrení budú potrebné. Môže to obnášať vyplnenie registračného formulára na internete alebo pri príchode.

Všetky testy a údaje, ktoré sú prijaté od pacienta, sa zaznamenávajú do počítača, aby sa získali presné výsledky. Na klinike potom môžu poskytnúť kvalifikovanú správu o chorobe a odporučenia ohľadom ďalšej starostlivosti.