Zľavomat – môj voucher, wellness, pobyty pre dvoch, recenzie

Ako nájsť skvelé ponuky na Zľavomat? Či už človek plánuje dovolenku, wellness pobyt alebo romantický víkend, zľavomat.sk má všetko, čo potrebuje. Na tomto portáli sa nájdu zľavy na rôzne služby a produkty po celom Slovensku. V sekcii „môj zľavomat“ sa dá jednoducho spravovať svoje zakúpené vouchery. V rámci ponuky zľavomat „môj voucher“ sú k dispozícii aj špeciálne pobyty pre seniorov a romantické pobyty pre dvoch.


Obsah článku


Zľavomat.sk je vstupenkou do sveta výhodných nákupov a nezabudnuteľných zážitkov. Stačí využiť ponuky v kúpeľoch, vo Vysokých Tatrách alebo v Bratislave. So Zľavomatom zažije človek Slovensko naplno!

Prečo nakupovať na Zľavomate?

Nákupy na Zľavomat sk sú spoľahlivé a bezpečné.

 • S možnosťou extra 48-hodinového storna možno po dohode s ubytovacím zariadením zmeniť rezerváciu ešte dva dni pred nástupom na pobyt.
 • Ak rezervácia nevyhovuje, môže si zákazník voucher vymeniť za otvorený voucher bez termínu alebo za kredity na nákup iných služieb.
 • V prípade, že sa hotel, do ktorého má klient namierené, uzavrie, peniaze sú v bezpečí a voucher sa predĺži alebo sa ponúknu alternatívne riešenie.
Najvyššie hodnotenie kvalityZľavomat sk sa pýši najvyšším počtom overených hodnotení na slovenskom internete, s priemerným hodnotením 4,7 z 5 hviezdičiek. Ponuky s nižším hodnotením než 3,9 hviezdičiek už nezaradia do predaja.
Osobné testovanie ponúkNeriskujú s neoverenými ponukami. Každý rok osobne testujú desiatky pobytov.
Jednoduchá online rezerváciaRezerváciu svojho termínu možno vykonať online kedykoľvek. Výber a potvrdenie termínu je bez nutnosti písania alebo telefonovania. Voucher sa dá kúpiť okamžite a dátum si zarezervovať neskôr.
Vouchery s dlhou platnosťouZľavomat ponúka vouchery s platnosťou až jeden rok, čo umožní nájsť si ten správny čas na využitie. Platí to aj pre darčekové poukazy.
Pohodlné platby a nákupy kedykoľvekPlatiť na Zľavomat sk sa dá kartou online, bankovým prevodom alebo vkladom na účet v banke. Nákupy možno realizovať pohodlne z domova alebo aj na cestách. Vouchery sú okamžite k dispozícii v e-maili.

Ako funguje zľavomat.sk?

Zľavomat.sk je prvý a najväčší server hromadného nakupovania na Slovensku, prinášajúci zákazníkom inšpiráciu na nové zážitky, služby a tovar. Denne ponúka viac ako 200 nových ponúk, z ktorých najobľúbenejšie sú sekcie „Cestovanie“, „Wellness“ a „Víkendové pobyty“, dostupné na Slovensku aj v zahraničí.

Ako nakupovať na Zľavomat.sk?

Na Zľavomat.sk sa dajú nakupovať vouchery na služby alebo tovar od rôznych obchodov. Po zaplatení bude voucher zaslaný na e-mail zákazníka.

Proces nákupu ponuky:

1. Výber ponuky: Kliknúť na zelené tlačidlo „Kúpiť“ pri zvolenej ponuke, zadať e-mail a vybrať spôsob platby.

2. Prijatie voucheru: Po pripísaní sumy na bankový účet zákazník obdrží voucher na svoj e-mail.

3. Uplatnenie voucheru: Po doručení platby zašlú e-mail s odkazom na voucher. Kliknúť na odkaz a voucher sa otvorí. Podrobné pokyny na uplatnenie sú priamo na voucheri.

Môj zľavomat a môj voucher

Môj voucher“ na Zľavomate je prenosný a môže ho uplatniť ktokoľvek, čo z neho robí ideálny darček. Ak chce niekto cez „Môj zľavomat“ voucher darovať pri nákupe alebo neskôr, zaškrtne možnosť „Kupujem ako darček“ a klikne na „Povoliť zdieľanie“. Obdarovaný následne zadá unikátny kód na stránke zlavomat.sk.

Zľavomat.sk garantuje bezpečný nákup a 100% spokojnosť s ponukami. V prípade nespokojnosti vrátia Zľavomat zaplatenú sumu alebo jej časť vo forme kreditov na Zľavomat účet. Zákazníci už ušetrili 153 061 837 € nákupom 8 002 795 voucherov, pričom priemerné hodnotenie ponúk je 4,7 z 5.

Dovolenka Zľavomat Slovensko

Plánovanie dovolenky môže byť náročné, no so zľavomat.sk je to jednoduchšie. Zľavomat.sk je inšpiratívny portál, ktorý prináša každý deň nové ponuky na služby a produkty. Ako najväčší portál hromadného nakupovania na Slovensku, Zľavomat ponúka široký výber dovoleniek a pobytov, ktoré sú ideálne pre každého – rodiny, páry aj jednotlivcov.

Filtrovanie ponúk pre ideálnu dovolenku na Slovensku cez Zľavomat

 • S deťmi – Pre rodiny s deťmi je dostupných množstvo ponúk, ktoré ponúkajú aktivity a služby prispôsobené pre najmenších. Či už hľadajú zábavný park, rodinné wellness alebo vzdelávacie aktivity.
 • V meste – Ak má niekto rád mestský ruch, môže objavovať kultúru, históriu a gastronómiu slovenských miest ako Bratislava, Košice alebo Banská Bystrica. v Rámci kategórie Zľavomat Bratislava je k dispozícii množstvo ponúk.
 • All inclusive – Pre tých, ktorí sa nechcú o nič starať a chcú si len užívať, majú ponuku all inclusive pobytov. Dá sa tak vychutnať dovolenka bez starostí s jedlom a aktivitami.
 • S wellness – Relax a oddych sú dôležité. Masáže, sauna, bazény a ďalšie wellness služby v najlepších hoteloch a rezortoch na Slovensku.
 • V kúpeľoch – Kúpeľné pobyty sú ideálne pre regeneráciu tela i mysle.
 • Na horách – Pre milovníkov prírody a aktívneho odpočinku. Či už niekto preferuje turistiku, lyžovanie alebo jednoducho relax v horskej chate, Zľavomat.sk ponúka veľa možností.
 • Na vidieku – Ideálne pre tých, ktorí chcú uniknúť od ruchu mesta a užiť si prírodu.
 • Pri vode – Ak má niekto rád vodné športy alebo len relax pri vode, môže si vybrať z ponúk pobytov pri jazere, rieke alebo kúpalisku.

Na Zľavomate sa dá filtrovať dovolenka na Slovensku podľa rôznych kritérií:

 • Termín
 • Počet lôžok
 • Strava
 • Cena
 • Práve zlacnené
 • V cene balíčka
 • Vybavenie a služby
 • Dieťa zadarmo
 • Typ ubytovania
 • Hodnotenie
 • Cyklistika a trail
 • Zimné športy
 • Doprava
 • Hľadám darček
 • Platba na zálohu
zlavomat dovolenka slovensko
So Zľavomatom je plánovanie dovolenky na Slovensku jednoduché a príjemné. Stačí si vybrať z množstva ponúk a tešiť sa na nezabudnuteľné zážitky na Slovensku.

Zľavomat pobyty

Hornatý sever, nížinný juhozápad a aj rozľahlý východ Slovenska ponúkajú množstvo nádherných miest na objavovanie. Nech už človek hľadá relax na Slovensku alebo v zahraničí, Zľavomat pobyty obsahujú širokú ponuku.

Extra výhodné pobytyZľavomat ponúka predĺženie dovolenky a následne získanie extra noci so zľavou 25%. Čím dlhšie človek zostane, tým výhodnejšie to pre neho bude.
Wellness pobytyZľavomat ponúka širokú škálu wellness zážitkov a pobytov, ktoré poskytnú maximálny relax a oddych.
Netradičné ubytovanieAk chce človek zažiť niečo nové a nezvyčajné, mal by vyskúsať ich ponuky netradičných ubytovaní. Od romantických chatiek po dobrodružné kempy.
Pobyty s dvomi deťmi zadarmoRodiny s deťmi ocenia špeciálne ponuky Zľavomat pobytov, kde môžu až dve deti zostať zadarmo.
Letná dovolenka za skvelé cenyČi už človek preferuje hory, pláže alebo mestské dobrodružstvá, určite si vyberie.
Dovolenky u susedovPoľsko, Maďarsko, Česko, napr. obľúbená Praha a Rakúsko ponúkajú krásne destinácie na dosah ruky.

Najlepšie ponuky Zľavomat pobytov

 • Kúpeľný pobyt v Hoteli Grand Splendid, Piešťany: Relax v kúpeľoch s hodnotením 4,5 z 5, cena od 288 EUR.
 • Dovolenka v Poľsku: Novopostavený štýlový hotel so vstupmi do aquaparku Terma Bania, cena od 199 EUR.
 • Pobyt v Prahe: Hotel Fenix blízko Václavského námestia s raňajkami a nielen infrasaunou, cena od 86 EUR.
 • Pobyt v Budapešti: Krásny hotel v centre mesta s raňajkami, cena od 75 EUR.

Zľavomat pobyty – Slovensko

 • Vysoké Tatry: Nádherné výhľady a turistika v rámci Zľavomat – Vysoké Tatry.
 • Liptov: Vodné parky a prírodné krásy.
 • Orava: Pokoj a tradície.

Najlepšie ponuky zo zahraničia

 • Wellness pobyt v historickom hoteli, Maďarsko: Hotel Kristály Imperial, cena od 295 EUR.
 • Luxusný pobyt v centre historického mesta, Eger, Maďarsko: Adult friendly hotel s vynikajúcim jedlom a wellness, cena od 254 EUR.
zľavomat pobyty
Zľavomat pobyty obsahujú širokú škálu ponúk podľa akýchkoľvek náročných preferencií.

Zľavomat a wellness

Zľavomat wellness pobyty sú dostupné počas všedných dní aj cez víkendy, a nájdu sa aj ponuky s privátnym wellness pre dvoch. To bude blažený relax!

Kde sú na Slovensku najlepšie wellness hotely?

Obľúbenými destináciami pre turistiku a wellness sú Liptov, Vysoké Tatry, Nízke Tatry a Orava. Medzi stálice so skvelou ponukou wellness služieb patria kúpeľné mestá Piešťany, Rajecké Teplice, Trenčianske Teplice, Dudince a oblasť Turca. Ak človek hľadá Zľavomat wellness pobyt blízko Bratislavy, príjemne prekvapí Podunajsko, kde nájde príjemné penzióny a aquaparky.

Ako nájsť pobyt so súkromným wellness iba pre dvoch?

Stačí v kategórii wellness pobytov zaškrtnúť filter „Privátny wellness” a vybrať si z desiatok ponúk, kde si možno užiť wellness v súkromí. Ponuka je bohatá.

Ponúkajú aj pobyty, pri ktorých je vstup do wellness neobmedzený?

Áno, samozrejme. Pre tých, ktorí si chcú užiť bazén, vírivku či saunu naplno, má Zľavomat pobyty s neobmedzeným wellness. Stačí si vybrať z desiatok hotelov a penziónov s touto možnosťou.

Ponúkajú aj pivné kúpele?

Áno. Unikátne pivné zľavomat kúpele sú v hoteloch a penziónoch na Slovensku aj v susednej Českej republike. Táto procedúra je najlepšia s dobrou spoločnosťou a zahrňuje aj masáž, výborné jedlo a neobmedzenú konzumáciu piva.

Ako vybrať Zľavomat wellness pobyt v Poľsku?

V Poľsku sa nachádzajú nádherné 4-hviezdičkové a 5-hviezdičkové hotely s wellness za priaznivé ceny, najmä v obľúbenej horskej destinácii Zakopané. Ďalšou atraktívnou lokalitou je región Malopoľsko, známy svojimi termálnymi a minerálnymi prameňmi.

Obrovský aquapark Terma Bania v Bialke Tatrzanskej je tiež skvelou voľbou. Úžasný oddych čaká aj v pokojnom kúpeľnom meste Krynica Zdrój, ktoré je považované za perlu poľských kúpeľov a leží len 15 km od hraníc.

Oplatí sa ísť na wellness pobyt do Maďarska?

Jednoznačne áno. Maďarsko je čoraz obľúbenejšou lokalitou pre wellness pobyty. Mekkou termálnych kúpeľov je Budapešť, kde sú luxusné hotely s vlastnými plážami v okolí jazera Balaton. V Maďarsku ponúkajú tiež pobyty v blízkosti najväčšieho termálneho jazera na svete Hévíz či jaskynných kúpeľov v Miskolci. Pre pobyty neďaleko hraníc odporúčame mestá Mosonmagyaróvár či Győr.

zlavomat wellness
Najlepšie hodnotené wellness pobyty na Zľavomate.

Zľavomat ubytovanie – pobyty pre dvoch, pobyty pre seniorov

Ak niekto hľadá ideálne Zľavomat ubytovanie – pobyty pre seniorov, ich ponuky nesklamú. Či už človek preferuje pokojné pobyty s wellness procedúrami alebo aktívnu dovolenku a poznávacie zájazdy, určite si vyberie. Môže navštíviť kúpeľné mestá, ubytovať sa na zámku alebo sa uvoľniť v termálnych kúpeľoch. Odporúčame využiť ponuky v Piešťanoch, Podunajsku alebo na Kysuciach.

Najlepšie hodnotené Zľavomat pobyty pre seniorov:

 • Pobyt v poľských Beskydách s raňajkami či polpenziou a neobmedzeným wellnessom
  • 5,0/5
  • Hotel Country Club Żywiec, Poľsko
  • 2-6 osôb, 3 dni (až 15 dní)
  • Cena: 378,00 €
 • Korutánsko s plnou penziou a wellness
  • 5,0/5
  • Falkensteiner Hotel Sonnenalpe, Alpy – Rakúsko
  • 2-4 osoby, 3 dni (až 14 dní)
  • Cena: 349,00 € (z pôvodných 565,00 €)
 • Kúpeľný pobyt špeciálne pre rodiny s deťmi
  • 4,9/5
  • Kolping Hotel**** Spa & Family Resort, Hévíz – Maďarsko
  • 2-6 osôb, 3 dni (až 15 dní)
  • Cena: 320,00 €
 • Liečivý pobyt v Turčianskych Tepliciach s masážou a aquaparkom
  • 4,8/5
  • Zlaté kúpele Turčianske Teplice – GALANDA APARTMENTS***, Turčianske Teplice
  • 2-4 osoby, 3 dni (až 15 dní)

Romantika pre dvoch

Pre páry hľadajúce pobyty pre dvoch má Zľavomat skvelé ponuky ubytovania, ktoré sľubujú nezabudnuteľné chvíle. Čo tak stráviť noc na zámku, rozmaznávať sa vo wellness alebo degustovať víno vo vínnej pivničke? Stačí si dopriať trochu súkromia a vyraziť na romantický pobyt pre dvoch. Pár bude mať čas len pre seba, spozná nové miesta a odmenou bude množstvo spoločných zážitkov.

pobyty pre dvoch zlavomat
Najlepšie hodnotené pobyty pre dvoch na Zľavomate. Obľúbené sú aj lokality ako Podunajsko, Rajecké Teplice alebo Banská Štiavnica. Tieto destinácie ponúkajú ideálne prostredie na romantiku a oddych.

Zľavomat ako partner

Zľavomat je ideálnym partnerom pre veľké značky aj nové firmy, ktoré chcú priviesť nových zákazníkov a zvýšiť povedomie o svojej značke. Stačí ich kontaktovať a stručne popísať plánovanú ponuku. Ozvú sa najneskôr do 2 pracovných dní.

Prečo sa stať Zľavomat partnerom?

 • O ponuke sa dozvie tisíc ľudí denne
  Denne rozošlú e-mailom 1 milión newsletterov, ponuka môže zasiahnuť až 700 000 ľudí (kombinácia zobrazovania na portáli Zlavomat.sk, Facebook, Google Ads, newslettere, závisí od variantu spolupráce).
 • Individuálny prístup a tím odborníkov
  Odporučia spoluprácu, ktorá sa bude hodiť presne danému biznisu a pomôžu aj s cenovou politikou. Po 8 rokoch praxe a spolupráci s viac ako tisíckami partnerov vedia, čo bude fungovať.
 • Firma zaplatí iba za zákazníkov, ktorí ponuku využili
  Provízia sa počíta z ceny tovarov a služieb, ktoré zákazníci skutočne využili, takže na začiatku neplatí Zľavomat partner nič.
 • Ťaženie zo značky Zľavomatu
  Ľudia Zľavomat poznajú a pravidelne vyhľadávajú na slovenskom Google. Ročne u nich nakúpi viac ako 230 000 zákazníkov a e‑maily posielajú na 1,5 miliónov odberateľov newsletterov.

Recenzie na Zľavomat

Zľavomat je najväčší inšpiratívny portál na Slovensku, ktorý svojim užívateľom denne prináša atraktívne ponuky na služby a produkty. Ako súčasť stabilnej Slevomat Group, ktorá je od roku 2017 pod krídlami britskej skupiny Secret Escapes, Zľavomat neustále zvyšuje level v oblasti luxusných dovoleniek a výnimočných zážitkov. Viac než 100-členný tím Zľavomatu pracuje pod mottom „Každý deň nové inšpirácie“, aby zákazníkom a obchodným partnerom poskytoval prvotriedne služby.

Záruka spokojnosti

Zľavomat garantuje 100% spokojnosť s každou ponukou. V prípade nespokojnosti bude vrátená zaplatená suma alebo jej časť vo forme kreditov na Zľavomat účet. Stačí kontaktovať zákaznícku podporu na zlavomat.sk alebo zavolať na +421 232 117 321.

Vynikajúca zákaznícka podpora

Tím Zľavomatu denne pomáha viac než 400 zákazníkom, pričom mnohí z nich robia svoj prvý nákup na internete. Odpovede na e-maily dostanú do 36 hodín a v prípade potreby sa môžu vždy dovolať na zákaznícku linku. Tento osobný prístup zaisťuje, že každé nedorozumenie alebo problém bude promptne vyriešený.

Neustále zlepšovanie a nové zážitky

Zľavomat neustále hľadá nové inšpirácie a zážitky pre svojich zákazníkov. Každý deň možno získať kredity na Kolese šťastia a v prípade nevyužitého voucheru Zľavomat ako jediný v SR vráti kredity späť. Získanie voucheru je otázkou niekoľkých sekúnd, a to aj z mobilného telefónu.

Zľavomat je lídrom v poskytovaní inšpiratívnych a výhodných ponúk na Slovensku. S garantovanou spokojnosťou, vynikajúcou zákazníckou podporou a neustálym zlepšovaním služieb sa stáva neodmysliteľnou súčasťou každodenného života svojich užívateľov. Českou verziou tohto obľúbeného portálu je slevomat.cz, aj keď ho mnohí vyhľadávajú pod názvom zlavomat.cz.