SMSCREDITS – okamžitá pôžička cez SMS

smscredits okamzita pozicka

Potrebujete peniaze? Potrebujete peniaze okamžite? Peniaze pre Vás máme okamžite a Vám stačí iba mobilný telefón. Máte? Veríme že áno. V tom prípade Vám ponúkame najrýchlejšiu existujúcu možnosť získania peňazí a to pre každého.

Nemusíte za nami nikam vyrážať, proces je veľmi jednoduchý.

Ako na to?

Pokiaľ už ste registrovaným klientom spoločnosti, cesta k peniazom je veľmi rýchla. Jedna SMS a peniaze máte hneď. Takže ak klient potrebuje uskutočniť napríklad servis okien u spoločnosti Ekoplast RA a potrebuje ju vyplatiť, táto pomoc príde vhod.

Ak nie, stať sa klientom SMSCREDITS je úplne jednoduché, pretože nepotrebujete žiadny prístup na internet, nie sú potrebné žiadne registračné poplatky. Stačí zaslať SMS na číslo 0902020909.

Zároveň máte možnosť registrovať sa na stránke www.smscredits.sk, kde je k dispozícii krátky registračný formulár, prípadne možnosť zadať  svoje telefónne číslo, na ktoré Vám zašleme informácie o postupe pri registrácii.

Registrácia v SMSCREDITS je bezplatná a nezáväzná. To znamená, že aj keď sa stanete klientom, čerpať pôžičku môžete kedy Vy chcete a potrebujete, ihneď  alebo o týždeň, o mesiac, o pol roka alebo o rok! Pokiaľ pôžičku nečerpáte, nič neplatíte – žiadne paušály,  žiadne poplatky za vedenie účtu a žiadne záväzky.

SMSCREDITS – najrýchlejšia pôžička, najvýhodnejšie podmienky

Pozrime sa bližšie na spoločnosť SMSCREDITS. Sídli v Žiline a svoju činnosť prevádzkuje prostredníctvom internetu, kde ponúka SMS a on-line pôžičky. Je registrovaná v Národnej banke SR ako poskytovateľ nebankových pôžičiek.

SMSCREDITS nemá kamenné pobočky, čo znamená, že nemusí platiť žiadnych pracovníkov navyše. Všetko sa odohráva v malom kolektíve ľudí v sídle spoločnosti, vďaka čomu sa efektívne znižujú výdaje na jej bezproblémový chod a okamžité jednanie.

Pre zákazníka to znamená, že jeho pôžička bude odbremenená od zbytočných poplatkov, ktorými iné spoločnosti vyplácajú desiatky až stovky zamestnancov.

Práve to robí SMS a on-line pôžičky tak obľúbenými a vyhľadávanými u zákazníkov.

Výhody pôžičiek od SMSCREDITS

Toto sú hlavné výhody pôžičiek od SMSCREDITS:

 • nie je potrebný internet
 • rýchle vybavenie
 • najrýchlejšie doručenie peňazí
 • najvýhodnejšie podmienky – teraz zľava na SMS pôžičku -20 %
 • vernostný program – úrok nižší od pôžičky k pôžičke
 • žiadne zbytočné poplatky
 • bez dokazovania príjmu
 • bez dokladovania účelu
 • peniaze obratom na účte (v závislosti od banky klienta)
 • voliteľná doba splatnosti
 • možnosť predĺženia splatnosti

Dôležité je zvážiť každú jednu a následne sa rozhodnúť či je pôžička vhodná alebo nie.

Pre koho je pôžička určená – čo musím spĺňať?

O rýchle pôžičky môže požiadať naozaj každý, kto spĺňa tieto nenáročné podmienky. Ak Vám náhodou pôžička nebola odsúhlasená, pravdepodobne ste nesplnili niektorú z uvedených podmienok:

 • byť plnoletý
 • byť občanom SR
 • mať bankový účet
 • vlastniť mobilný telefón
 • nemať nesplatenú pôžičku od SMSCREDITS
 • nebyť evidovaný v registri dlžníkov

V prípade ak žiadateľ spĺňa tieto podmienky, môže sa uchádzať o pôžičku.

Zaujala Vás ponuka? Prejdime k registrácii

Jednorazová registrácia je potrebná na to, aby ste sa stali oficiálnym klientom spoločnosti SMSCREDITS. V budúcnosti Vám registrácia urýchli prístup k peniazom. Registrácia je bezplatná a bez viazanosti. Peniaze môžete využiť až vtedy keď ich budete potrebovať.

To, že ste klientom SMSCREDITS Vám dáva pocit istoty, že kedykoľvek  súrne potrebujete peniaze, máte sa na koho obrátiť.

 • Jednoduchší spôsob – registrácia cez SMS: pošlite jednoduchú SMS SMSCREDITS na číslo 0902 020 909.
 • Navštívte stránku a vyplňte krátky formulár. Registrácia Vás k ničomu nezaväzuje a o peniaze môžete požiadať kedykoľvek v budúcnosti, keď ich budete potrebovať. Za registráciu neplatíte žiadne mesačné poplatky ani paušály.
 • Po odoslaní formulára Vám na mobil príde správa o prijatí žiadosti, ktorú potvrdíte. Registráciu teda môžete potvrdiť iba Vy a nikto iný. Bezpečnosť je prvoradá.
 • Po úspešnom odsúhlasení registrácie sa stávate váženým klientom SMSCREDITS a peniaze môžete získať ihneď zaslaním jednoduchej SMS.

Osobné údaje sú chránené podľa zákona o ochrane osobných údajov. SMS správy sú šifrované. Je dobré si overiť číslo poskytovateľa, z ktorého môže volať. Nemusí mať potom obavy, že ide o obťažujúce čísla.

V prvom rade si dobre premyslite sumu potrebných peňazí. Požičajte si toľko, koľko Vám stačí na zaplatenie aktuálnej potreby. Nič netreba preháňať. Je lepšie získať menej, než neskôr nedokázať splatiť.

To je druhá vec, nad ktorou sa zamyslite. Za ako dlho dokážete vrátiť požičané? Dostanete výplatu už tento týždeň alebo až koncom mesiaca?

Tak. Teraz už by ste mali mať predstavu o výške Vašej pôžičky a dobe jej splatnosti. Čo ďalej?

Požiadajte o pôžičku!

1/ SMS žiadosť

Úplne najjednoduchšia a najrýchlejšia metóda získania peňazí na Slovensku.

Na číslo 0902 02 09 09 zašlite SMS v tvare: ČÍSLO KLIENTA, VÝŠKA PôŽIČKY, DOBA SPLATNOSTI. Peniaze sú odoslané okamžite.

2/ On-line žiadosť

Na stránke sa prihlásite do svojho konta, na on-line kalkulačke si nastavíte výšku pôžičky a dobu jej splatnosti. Už pri nastavovaní parametrov na kalkulačke presne vidíte celkovú sumu, ktorú vrátite. Presvedčte sa sami.  Ďalej už len kliknite na tlačidlo Získať pôžičku a peniaze máte na účte v priebehu niekoľkých minút.

Vernostný program – viac za menej

SMSCREDITS  si váži svojich klientov , preto je vernostný program zložený z  3 úrovní. Klientom je tak umožnené čerpať pôžičky so stále nižšími a nižšími poplatkami. Čím viac pôžičiek máte načas splatených, tým máte lepšie a výhodnejšie podmienky pre ďalšie pôžičky.

 1. vernostná úroveň – 20 € až 250 €

Do prvej úrovne sú zaradení noví klienti, ktorí čerpajú 1.-3. pôžičku, po 3. načas vyplatenej  pôžičke postupujú do 2. úrovne

2. vernostná úroveň – 20 € až 350 €

V druhej úrovni sú klienti, ktorí čerpajú 4. až 6. pôžičku. Úroveň je znakom dôvery vo včasné a riadne splatenie pôžičky.

3. vernostná úroveň – 20 € až 350 €

Klienti, ktorí čerpajú 7 a viac pôžičiek. Dostupná je maximálna výška pôžičky s najvýhodnejšími a najnižšími poplatkami, ktorá je sprístupnená všetkým klientom s bezchybnou históriou splácania.

Splácanie pôžičky a predĺženie doby splatnosti

Nakoľko je pôžička krátkodobá, spláca sa jednorazovo vkladom na účet  alebo  bankovým prevodom z akéhokoľvek účtu. Pôžičku za Vás môže splatiť aj ktokoľvek iný. Splatnosť si môžete nastaviť na 5, 10 alebo 15 dní. Je iba na Vás, pre koľko dní sa rozhodnete.

Pokiaľ ku dňu splatnosti nemáte dostatok peňazí na vrátenie celej dlžnej sumy, nevadí. Splatnosť je možné kedykoľvek predĺžiť. Predĺženie je jednoduché, stačí do dátumu splatnosti uhradiť minimálny poplatok za poskytnutie a pôžička bude predĺžená na ďalšie rovnaké obdobie.

Predĺžiť lehotu splatnosti môžete najviac 2 razy za sebou. Potom je potrebné vrátiť celú dlžnú sumu a kedykoľvek môžete požiadať o novú pôžičku.

Záverečné zhrnutie

Rýchlosť, jednoduchosť a pohodlnosť. Tieto tri slová presne vystihujú podstatu rýchlych pôžičiek od spoločnosti SMSCREDITS.

Okamžité pripísanie peňazí na účet, nízke poplatky teraz so zľavou 20 % a prehľadné nastavenie pôžičky. V súčasnosti na Slovensku nie je spoločnosť, ktorá by dokázala vybaviť požiadavku klienta tak efektívne a bez zbytočného strácania času.