Puella – náhrada aviváže na báze vonných olejov

puella

Vo svete, kde sa inovácie stretávajú s potrebou, sa slovenská značka Puella stala priekopníkom. Posunula hranice výhod a účinkov pracích prostriedkov a nanovo definovala zmyselnú starostlivosť o bielizeň. V čom je aviváž Puella taká výnimočná a aké sú recenzie ľudí, ktorí ju vyskúšali?

Svojím vizionárskym prístupom a neochvejným odhodlaním dosiahnuť dokonalosť posunula Puella koncept aviváže na úplne novú úroveň. Dá sa kúpiť Puella v DM drogérii?


Obsah článku


KĽÚČOVÉ INFORMÁCIE:

 • Oproti bežným avivážam, Puella ponúka intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu pri použití len malého množstva produktu.
 • Produkt spĺňa najvyššie normy kvality a je etický, vegánsky a netestovaný na zvieratách.
 • Puellu v DM drogérii nie je možné kúpiť, produkty sú výhradne len na e-shope puellavone.sk.

Aviváž Puella – čo ponúka

Jedinečná ponuka značky priniesla nielen výnimočnú vôňu, ale aj revolúciu v používaní aviváže. Na rozdiel od bežných aviváží Puella očarila zákazníkov tým, že odhalila, že aj malé množstvo výrobku môže stačiť na to, aby sa celé množstvo bielizne naplnilo lákavou vôňou.

Puella tak presvedčila zákazníkov o nespornej kvalite a výhodách svojho výrobku. Ponúka intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu s výhodami klasickej aviváže, pričom na 4 kg bielizne stačí použiť len 5 ml výrobku. Štýlové a dizajnové 500 ml balenie vydrží až neuveriteľných 100 praní. Puella dokázala to, čo sa predtým zdalo nemožné.

Puella – zľava

Ak by chcel niekto získať produkty Puella v zľave, odporúča sa sledovať spoločnosť na sociálnych sieťach Facebook či Instagram. Tam spoločnosť Puella uverejňuje aktuálne zľavové kódy či rôzne súťaže o voňavé produkty.

Puella – zľavový kód a kupón

Puella často ponúka zľavové kódy a kupóny na uplatnenie dodatočnej zľavy pri nákupe. Zadaním platného zľavového kódu a použitím kupónu pri vytváraní objednávky na stránke puellavone.sk bude z celkovej sumy nákupu odpočítaných 10 % až 20 % v závislosti od práve aktuálnej akcie.

Aviváže Puella – výhody

Prečo by mal každý skúsiť aviváž Puella?

 • výrobky spĺňajú najvyššie normy kvality a prísne predpisy EÚ
 • firma dodržiava etické postupy – výrobky sú vegánske a netestované na zvieratách
 • malé dávkovanie parfumu v porovnaní s bežnými zmäkčovačmi tkanín – na 1 pranie stačí len 5 ml a poskytuje výnimočnú vôňu
 • dlhotrvajúce vône vytvárajú podmanivú auru, vďaka ktorej bude oblečenie nádherne voňať
 • vône sú vhodné pre všetky typy textílií vrátane športového a funkčného oblečenia pre športovcov
 • malé a kompaktné balenie, ktoré nezaberie veľa miesta
 • bielizeň vypraná s použitím parfumu Puella na pranie je vhodná aj na sušenie v sušičke

Počas prania sušením v bubnovej sušičke sa nestratí vôňa, ktorou bola bielizeň vďaka Puelle obohatená. Je prenikavá a pretrváva s rovnakou intenzitou aj po vysušení bielizne sušičkou.

Puella dodá šatám sviežu a príjmenú vôňu bez potreby použitia aviváže.

Výhody Puella parfumu na pranie oproti klasickej avivaží

Puella parfumy na pranie sa vyznačujú tým, že na rozdiel od bežných pracích prostriedkov nezanášajú práčku, nezanášajú vlákna bielizne a nezhoršujú jej funkčnosť. Okrem toho ich zloženie obsahuje vysoký podiel vonných olejov, čo zaručuje intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu.

Puella parfumy na pranie neobsahujú:

 • ťažké kovy
 • zvyšky znečisťujúcich látok
 • dioxán
 • SVHC
 • parabény
 • látky PBT/vPvB
 • mikroplasty ani nanoplasty

S parfumami na pranie Puella sa nikto nemusí obávať, že bielizeň nebude dostatočne mäkká alebo pružná. Jedinečné zloženie prináša intenzívnu vôňu v úspornom balení, čím šetrí nielen peňaženku, ale aj miesto v skrini. Navyše stačí pridať malé množstvo do práčky a dosiahne sa požadovaný výsledok.

Puella – aké vône ponúka parfum na pranie

Parfumy na pranie Puella sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najvoňavejšiu náhradu aviváže. Tieto parfumy sú navrhnuté tak, aby bielizeň po vypraní dlhšie sviežo a príjemne voňala bez potreby použitia aviváže. Vzorky Puella obsahujú všetky tóny úžasných vôní, ako sú:

 • levanduľa s vanilkou
 • kvety s citrusmi
 • kvety Ylang Ylang
 • ovocno-korenisté vône
 • intenzívne svieže vône
 • sladké tóny

A aké je dávkovanie Puella parfumu na pranie? Do nádoby na aviváž stačí naliať 5 ml koncentrátu a do práčky vložiť 4 kg bielizne (5 ml zodpovedá množstvu plného vrchnáka pri 500 ml a 250 ml fľašiach alebo dvoch vrchnáčikov pri 50 ml fľaši; pri jednorazových vzorkách je celý obsah sáčku 5 ml)

Pomer 5 ml koncentrátu/4 kg predstavuje odporúčané dávkovanie, pri ktorom si zákazník môže podľa potreby upraviť intenzitu vône znížením/navýšením dávky pre slabší/silnejší prejav vône.

Na jedno pranie stačí použiť 5 ml parfumu Puella.

Puella – kde sa dá kúpiť

Otázkou zostáva, kde sa dajú kúpiť produkty značky Puella. Parfumy na pranie Puella možno kúpiť jedine online v e-shope puellavone.sk.

Produkty Puella nie sú dostupné v bežných obchodných reťazcoch ako je napríklad DM drogéria. Dôvody tohto rozhodnutia uvádzajú výrobcovia Puella produktov na stránkach e-shopu.

 • Jeden z hlavných dôvodov je, že si táto značka potrpí na kvalitu svojich produktov. Na prvom mieste sa rozhodli udržať priamy vzťah so zákazníkmi a poskytnúť im najlepšiu možnú skúsenosť pri nákupe. Vytvorením vlastného e-shopu sú schopní komunikovať priamo so zákazníkom, reagovať na všetky otázky a poskytnúť osobný a individualizovaný prístup.
 • Dôležitým faktorom je aj udržateľná kvalita produktov. Venovali veľa času a úsilia výberu najkvalitnejších surovín a zabezpečeniu, že produkty spĺňajú najvyššie štandardy. Týmto spôsobom chce značka udržať vysokú úroveň kvality a poskytuje iba to najlepšie.
 • Okrem toho, ponúkanie produktov výlučne prostredníctvom e-shopu umožňuje udržať ceny stabilné a prístupné. Úspory, ktoré firma dosiahne v oblasti prevádzky a distribúcie, následne investuje do zlepšovania kvality produktov a poskytovania lepšej hodnoty.

E-shop Puella podobne ako online obchod Gomez umožňuje rôzne spôsoby dopravy. Medzi nimi aj osobný odber, doručenie prostredníctvom Packety do výdajného boxu alebo na adresu spoločnosťou DPD. Objednávku možno uhradiť bankovým prevodom, na dobierku, kartou alebo prostredníctvom Apple/Google Pay.

Dá sa Puella kúpiť v DM drogérii?

Ako už bolo uvedené, jediné miesto, kde sa dajú kúpiť produkty značku Puella je internetový obchod puellavone.sk. V bežných obchodoch s drogériou, ako je napríklad DM, Puella parfumy na pranie človek nezoženie.

A aká je doba doručenia? Ak si objednávku človek vytvorí v pracovný deň do 14:00 hod. na tovar, ktorý je skladom, objednávku firma zabalí a odošle ešte v daný deň. Balíček bude doručený za 1-3 pracovné dni. Za určitých okolností, napríklad počas sviatkov, môže doručenie trvať dlhšie.

Puella – kde sa dajú zohnať vzorky

Keďže sa dajú produkty Puella dajú zohnať len na internete, vzniká tu problém vybrať si parfum na pranie, s ktorým by bol zákazník maximálne spokojný. Preto je možné objednať si v e-shope jednorazové vzorky všetkých vôní, ktoré spoločnosť ponúka v sete 6 ks.

Po vyskúšaní vzoriek si zákazník vyberie tú, ktorá mu najviac vyhovovala, a môže si následne objednať jej väčšie balenie.

Aviváž Puella – recenzie

Postupne sa vôňa Puella dostala na oblečenie zákazníkov v celej krajine. Pribúdali recenzie zákazníkov, z ktorých každá svedčila o podmanivej príťažlivosti vône Puella. Tieto recenzie zanechali hlboký dojem na zákazníkoch, ktorí na vlastnej koži pocítili nezabudnuteľnú silu vôní aviváže Puella a posilnili svoju oddanosť značke.

V súčasnosti táto značka pôsobí v ôsmich krajinách, kde sa môže pochváliť celkovo viac ako 15 000 recenziami spokojných zákazníkov s avivážou Puella.

Ako vznikol e-shop Puella

Internetový obchod Puella bol spustený 25. apríla 2020 na pozadí začínajúcej globálnej pandémie. Tvárou v tvár všadeprítomným obmedzeniam, ale neodradená výzvami, ktoré pred ňou stáli, značka nekompromisne pokračovala vo svojich ambicióznych plánoch.

Niekoľko mesiacov pred spustením e-shopu bol tím Puella odhodlaný priniesť produkt, ktorý by dokázal premeniť priemerný zážitok na pohlcujúci zmyslový pôžitok. Stovky hodín venovali snahe o dokonalé vône bez jediného ústupku v snahe o dokonalosť. Vízia tvorcov presahovala samotnú vôňu.

Chceli vytvoriť výrobok, ktorý okrem podmanenia zmyslov stelesňuje najvyššiu kvalitu a buduje si trvalé puto so svojimi nositeľmi. Výrobcovia odhalili vzorec výrobku, ktorý si v očiach zákazníkov nesporne vyslúžil titul najlepšieho a najvoňavejšieho.

E-shop Puella tiež zaviedol prísne normy a získal celoeurópske certifikáty. Výrobky „zdokonalili“ do absolútnej dokonalosti a dnes sa môžeme hrdo pochváliť, že sú skutočne najlepšie na trhu.