Nature’s Finest – recenzie na e-shop s prírodnými produktami

natures-finest

Nature’s Finest na trhu pôsobí viac ako 10 rokov. Ponúka prírodné riešenia a zdravý životný štýl pre každého, kto chce prekonať svoje problémy a nepríjemnosti, s ktorými sa stretáva. Aké produkty tento e-shop ponúka a aké sú ohlasy zákazníkov?

Za značkou Nature’s Finest sa skrýva mladá slovinská spoločnosť, ktorá sa riadi pravidlom ponúkať superpotraviny a výživové doplnky v najvyššej možnej čistote a kvalite. V zložení sa preto nikdy nenchádzajú umelé sladidlá, farbivá, konzervačné látky, zvyšky pesticídov ani žiadne zložky z geneticky modifikovaných plodín. Väčšina produktov je v RAW a bio kvalite.

Nutrisslim nakupuje svoje ingrediencie priamo od pestovateľov z celého sveta, vďaka čomu má dohľad nad kvalitou, a je tiež partnerom Priateľov Zeme, celosvetovej siete ekologicky zodpovedných spoločností snažiacich sa o zodpovedný prístup k životnému prostrediu.

O vzniku Nature’s Finest

V roku 2010 sa Bojan Kržič, zakladateľ a majiteľ značky Nature’s Finest a Muchel Montignac, svetoznámy guru zdravého stravovania, po rokoch priateľstva rozhodli vydať na spoločnú obchodnú cestu.

Spolu s podporou spoločnosti Nutrisslim uviedli na trh rad zdravých a diétnych výrobkov a ponúkli ich zákazníkom v celej Európe.

Michel Motignac, tiež známy ako tvorca slávnej montignackej diéty, autor viac ako 30 kníh preložených do viac ako 40 jazykov a vydaných vo viac ako 16 miliónoch výtlačkov, spojil všetky svoje vedomosti do viacerých produktov, ktoré boli ponúkané širokému európskemu obyvateľstvu prostredníctvom Bojanovej spoločnosti.

Čo ponúka e-shop Naturesfinest.sk

Ak niekto hľadá vysokokvalitné, prírodné a ekologické produkty, Naturesfinest.sk by mohol byť ten pravý internetový obchod.

Tento e-shop sa špecializuje na poskytovanie len tých najlepších prírodných a ekologických výrobkov z celého sveta. Starostlivo ručne vyberajú každý výrobok, aby zabezpečili, že ich zákazníci dostanú len tie najkvalitnejšie položky. Nature’s Finest sa môže pochváliť širokou škálou produktov, od vitamínov a minerálov až po kozmetické a zdravotné potreby, ktoré podporujú a zlepšujú pohodu.

Na rozdiel od iných internetových obchodov sú výrobky dostupné v Naturesfinest.sk úplne bez prídavných látok a toxínov. Ich položky pochádzajú len od dôveryhodných dodávateľov a všetky sú cruelty-free.

Okrem toho sú ich položky certifikované ako ekologické a pochádzajúce z etických zdrojov, takže možno nakupovať s istotou, že zákazník dostáva len tie najkvalitnejšie a najbezpečnejšie výrobky.

Nature’s Finest ponúka širokú škálu prírodných a ekologických výrobkov pre zdravý životný štýl.

Nature’s Finest – produkty pre každého

E-shop Nature’s Finest ponúka v kategórii doplnkov stravy pomerne širokú škálu produktov. Možno si tu vybrať doplnky na detox, vitamíny a minerály či kolagén. Takisto tieto produkty možno hľadať podľa kategórie účinku – napríklad na stratu váhy, zbavenie stresu, trávenie a iné. 

Okrem doplnkov stravy má pre všetkých záujemcov o zdravú stravu aj potraviny. V tejto kategórii možno nájsť napríklad celozrnné cestoviny, zdravé sladidlá, nátierky a rôzne nápoje. 

Zdravá výživa nesmie chýbať ani športovcom. Nature’s Finest má celú kategóriu aj pre nich. Nájdu sa tam proteíny – dokonca aj vo vegánskej alternatíve, proteínové nápoje, pudingy a aj výživové doplnky pre športovcov.

Deti takisto potrebujú zdravú výživu. Nature’s Finest to dobre vie, a preto má produkty aj pre tých najmenších. V tejto kategórii možno nájsť raňajkové kaše, kakaový nápoj a aj potrebné vitamíny pre deti.

Zásady Nature’s Finest

Tu je niekoľko dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre výrobky Nature’s Finest:

 • výrobky zo 100% prírodných a organických ingrediencií vyrobené tradičným spôsobom bez prísad a zbytočného spracovania
 • kvalitné, chutné a zdravé potraviny
 • najefektívnejšie prodkuty, ktoré podporuje veda
 • výrobky bez skrytých prísad, umelých farbív, sladidiel a konzervačných látok
 • všetky ingrediencie priamo od výrobcov
 • široký výber produktov pre všetky vekové kategórie
 • eticky vyrobené prísady
 • výrobky a balenia s ohľadom na životné prostredie a ekológiu

Nature’s Finest investuje veľa času, pozornosti a energie do vývoja receptúr a produktov a neustále hľadá spôsoby, ako vylepšiť svoje produkty. Dôkazom toho sú ocenenia Inovácia roka a Produkt roka, ktoré spoločnosť dostala za širokú škálu zdravých raňajkových cereálií.

E-shop Naturesfinest.sk má v ponuke množstvo doplnkov stravy, vitamínov a minerálov.

Nakupovanie v e-shope Naturesfinest.sk

Nakupovanie v Nature’s Finest je navyše pohodlné a bezproblémové. Poskytujú jednoduché a priamočiare prijímanie objednávok spolu s bezpečnými a spoľahlivými spôsobmi platby. Navyše ponúkajú bezplatnú dopravu po celom svete pre všetky objednávky nad určitú hodnotu, ako aj špeciálne ponuky a zľavy pre stálych zákazníkov.

Nature’s Finest tiež ponúka 100% záruku spokojnosti. V nepravdepodobnom prípade, že zákazník nebude s nákupom spokojný, stačí kontaktovať priateľský tím zákazníckeho servisu, ktorý vždy rád pomôže.

Celkovo je Nature’s Finest skvelou voľbou, ak niekto hľadá kvalitné prírodné a ekologické výrobky. Vďaka ich sortimentu a záruke kvality si každý môže byť istý, že v tomto e-shope dostane len to najlepšie.

Nature’s Finest na Slovensku – platba a doručenie

Na zaplatenie objednávky v obchode Nature’s Finest možno využiť tieto 3 spôsoby platby:

 • kreditná karta
 • PayPal
 • platba pri doručení balíka

Pri platbe na dobierku možno objednávku zaplatiť hotovosťou alebo kartou prostredníctvom POS terminálu, ktorý má kuriér GLS pri sebe. Nutrisslim d.o.o., z dôvodu ďalších administratívnych prác, účtuje províziu za dobierku vo výške 1,99 €.

Výrobky Nature’s Finest na Slovensku doručuje zásielková služba GLS. Náklady na dopravu závisia od výšky objednávky:

 • pri objednávkach do 49 € je výška poštovného 3,98 €
 • pri objednávke nad 49 € je poštovné zdarma

Náklady na doručenie objednávok z e-shopu Nature’s Finest v rámci Slovenska sú vždy rovnaké. Predpokladaná dodacia doba je 2-3 pracovné dni.

Nature’s Finest – vrátenie tovaru

Zákazník má právo do 14 dní odo dňa prevzatia objednaných produktov oznámiť predávajúcemu na kontaktnú e-mailovú adresu, že odstupuje od kúpnej zmluvy, a to aj bez uvedenia dôvodu takéhoto rozhodnutia.

Zakúpený tovar musí kupujúci vrátiť na vlastné náklady do 14 dní odo dňa oznámenia o odstúpení od kúpnej zmluvy. 

Zakúpený tovar musí byť vrátený nepoškodený, v pôvodnom obale a v nezmenenom množstve, pokiaľ nedošlo k jeho zničeniu, poškodeniu, strate alebo zníženiu množstva bez zavinenia užívateľa.  

V prípade vráteného tovaru predávajúci vráti kupujúcemu kúpnu cenu najneskôr do 14 dní od prijatia zásielky späť do skladu. Vrátenie peňazí vykoná predávajúci na osobný alebo transakčný účet používateľa, z ktorého bola platba vykonaná alebo ktorý kupujúci uviedol vo formulári na vrátenie peňazí. 

Nature’s Finest – recenzie

S rastúcou popularitou online nakupovania rastie aj význam recenzií a hodnotení online predajcov. Výnimkou nie je ani e-shop Nature’s Finest, ktorý sa pýši tým, že sprístupňuje prírodné produkty širšiemu publiku.

Na začiatok si v recenziách zákazníci pochvaľujú celkovú kvalitu, ktorú spoločnosť Nature’s Finest ponúka. Výrobky v obchode sú známe tým, že sú bezpečné, kvalitné a vyrobené z najlepších prírodných zložiek.

Mnohí zákazníci si tiež všimli sortiment výrobkov, ktoré sú v Nature’s Finest k dispozícii, od kozmetických a skrášľovacích výrobkov až po doplnky do domácnosti a kuchyne.

Zákazníkom sa tiež páči zákaznícky servis a pravidlá prepravy v obchode Nature’s Finest. Mnohí v recenziách pozitívne hodnotia to, ako rýchlo dostávajú svoje objednávky a tiež ochotný tím zákazníckeho servisu Nature’s Finest, ktorý je vždy k dispozícii, aby odpovedal na otázky alebo riešil akékoľvek problémy.

Obchod ponúka bezplatnú dopravu pri objednávkach nad 49 €, ako aj zľavy a predajné akcie, ktoré pomáhajú zákazníkom ušetriť.

Nakupujúci sa pozitívne vyjadrili aj o celkovom vzhľade e-shopu. Nature’s Finest vynakladá veľké úsilie na to, aby jeho webová stránka bola atraktívna, intuitívna a ľahko ovládateľná. Obchod tiež poskytuje zákazníkom podrobné popisy výrobkov a obrázky, aby zabezpečil presné zobrazenie predávaných výrobkov.

Stručne povedané, spoločnosť Nature’s Finest vytvorila online nákupný zážitok, ktorý sa zameriava na zákazníkov, kvalitné výrobky a udržateľné postupy. Zákazníci na túto koncepciu reagovali pozitívne, keď poskytli pochvalné recenzie a vracali sa do obchodu pre ďalšie svoje potreby v oblasti prírodných nákupov.